Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
RaymanGT

[Tut] Co Zrobić Jak Minecraft Niedziała (Cart Błąd )

21 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

[center][color="#48D1CC"][size="5"][Tut] Co Zrobić Jak Minecraft Niedziała (Cart Błąd)[/size][/color]

Witam, dzisiaj chcę wam powiedzieć "jak" uniknąć błędu : Bad video card drivers.

[spoiler][img]http://img821.imageshack.us/img821/2324/32809529.png[/img][/spoiler]

Pierwsze co musimy zrobić, to zaaktualizować nasze sterowniki do karty graficznej.

NVIDA: [code]www.nvida.com[/code]

Gdy pobierzemy i zainstalujemy restartujemy nasz komputer, należy pobrać najnowszą jave

[code]www.java.com[/code]

Błąd już się nie pojawi! ;)[/center]

Pozdrawiam, Rayman.
6 osób lubią to

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Wpisz w google. Ja mam nvida :/
1 osoba lubi to

Ja ci poszukam tylko napisz jaki masz Windows

Nie rozumiem z jakiej paki powstał ten temat.
Raczej każdy rozumie "bad video card drivers", czyli złe sterowniki do karty graficznej.
Jak już ma być takie coś to rozbuduj ten topic.

Jeszcze są sterowniki AMD Radeon
[code]www.amd.com[/code]
@Ziele1451
Jak masz Windows XP to masz:
[code]http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/radeon-prer300-xp.aspx[/code]
Wydaje mi się ze to te
Plik czysty w koncu ze strony producenta...

Ja ma to samo tyle że mam intel. A na pobieraniu sterowników sie nie znam.

Rayman zrobiłem według twojego poradnika i nie działa. Leci minus.

Heh. Pisałem o tym dawno. Podałeś tylko stery do GeForce i w dodatku nie opisałeś jak dokładnie to zrobić. Tu masz link do mojego tematu.
[code]http://www.mpcforum.pl/topic/334669-tut-nie-dziala-mi-minecraft/[/code]

witam mam nadzieję że ten temat nie upadł mój problem polega na tym ze cały czas wylatuje mi bad wideo card drivers a mam najnowsze steroniki najnowszą jave a komp to windows xp wersja 2002 sp3
grafika : Nvidia GeForce 9800 GT (512 )
procek : AMD Athlon(tm)64 Processor 3000+ 1,81GHz
Ram : stary bardzo bo wersja 333 (albo 444) 1 GB
płyta to : Fujitsu siemens (niewiem jaka)
całość pochodzi z 2006 roku ( zmieniałem kartę grafczną w 2010 i płyte główną bo sie przepaliły )
no i to tyle pomurzcie bo sie tak przypaliłem na maincarta

Mój problem polega na tym że włącza mnie się cały czas czarny ekran nawet jak dam Force Update
a jak kliknę Backup Manager to pisze [color=#ff0000]RED color marks the Worlds you don't have! [/color] Edytowano przez Davix704

znajdzie mi ktoś do mobile intel r 4 series express chipset family tylko po Polsku bo znaleźć nie mogę z góry dzięki dam Like

Witam ja mam Windows XP i zainstalowałem sterowniki od użytkownika który napisał tak :

[quote name='~°Sennar°~' timestamp='1296661508' post='1998230']
Jeszcze są sterowniki AMD Radeon
[code]www.amd.com[/code]
@Ziele1451
Jak masz Windows XP to masz:
[code]http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/radeon-prer300-xp.aspx[/code]
Wydaje mi się ze to te
Plik czysty w koncu ze strony producenta...
[/quote]
Zainstalowałem to i nie działa. Co mogę zrobić ?? Za pomoc leci plus.

[quote name='rayman22' timestamp='1296656163' post='1997669']
[center][color=#48D1CC][size=5][Tut] Co Zrobić Jak Minecraft Niedziała (Cart Błąd)[/size][/color]

Witam, dzisiaj chcę wam powiedzieć "jak" uniknąć błędu : Bad video card drivers.

[spoiler][img]http://img821.imageshack.us/img821/2324/32809529.png[/img][/spoiler]

Pierwsze co musimy zrobić, to zaaktualizować nasze sterowniki do karty graficznej.

NVIDA: [code]www.nvida.com[/code]

Gdy pobierzemy i zainstalujemy restartujemy nasz komputer, należy pobrać najnowszą jave

[code]www.java.com[/code]

Błąd już się nie pojawi! [img]http://www.mpcforum.pl/public/style_emoticons/default/wink.gif[/img][/center]

Pozdrawiam, Rayman.
[/quote]
a;e jak zainstalowac te sterowniki?

JAK MAM ZAKTULIZOWAĆ STEROWNIKI DO KARTY GRAFICZNEJ ! POPROSZE SZBKOM ODPOWIEDZ :D

Ej a dasz link do sterowników

[Tut] Co Zrobić Jak Minecraft Niedziała (Cart Błąd)

[spoiler]32809529.png[/spoiler]

NVIDA:

www.nvida.com

www.java.com
Błąd już się nie pojawi! wink.gif

Pozdrawiam, Rayman.

JAK MAM ZAINSTALOWAĆ STEROWNIKI DO KARTY GRAFICZNEJ !

Można też w Windows Update zaktualizować sterowniki .

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1505479
Użytkowników: 1180275
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: zakxe