Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
RaymanGT

[Tut] Jak Zacząć Grać W Minecraft - Początki, Pierwszy Dzień

35 postów w tym temacie

Są filmiki survivalu :P
Ale za to że się napracowałeś dostaniesz +.
I fajny poradnik :)
4 osoby lubią to

Nie kapuje po co to robiłeś.
Widziałem gdzieś taki temat a po za tym na YT jest pełno filmikow jak przeżyć pierwszą noc i prawie wszystko.
5 osób lubią to

Naprawdę widziałeś taki temat na forum? Hmmm.. dziwne, bo ja przejrzałem wszystkie tematy, poradniki etc. i nic nie znalazłem.
YouTube to nie MPCforum.... -.-
Nie podoba się? Wynocha!
Dziecko musiało dać minusa -.-
17 osób lubią to

Thx za tuta, w najbliższym czasie zamierzam zacząć grac w minecrafta; napewno sie przyda
3 osoby lubią to

Nice.
Jeszcze napisz jak zrobić by grać i nie płacić bo ja nie zamierzam płacić za grę w która nie wiem czy będę grał.
3 osoby lubią to

[quote]Nice.
Jeszcze napisz jak zrobić by grać i nie płacić bo ja nie zamierzam płacić za grę w która nie wiem czy będę grał. [/quote]

Można to uznać za nabijanie postów. Wystarczy spojrzeć na forum i masz pełno pirackich wersji.

@Topic Fajna sprawa z tymi screenami i poradnik przejrzysty. Masz tego [color="#00FF00"]+[/color] :)
3 osoby lubią to

Ja jestem za podpięciem...
Bo jestem "Newbie" w MineCraft a poradnik pomógł mi w dużym stopniu przetrwać pierwszy dzień.
Oczywiście +
Edit@: Mógł by ktoś napisać albo dać Screen'a jak zrobić Siekiere ;)... Z góry dzięki.
1 osoba lubi to

Dodaj jeszcze że w takiej małej pitce najlepiej jest zrobić kopalnie na dalszy czas ;)

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

W sumie to dobry pomysł na kopalnie, ale czy nie lepiej kopać w dół? ;>
1 osoba lubi to

Im bardziej w duł tym lepsze "Znaleziska" z tego co mi wiadomo...

@UP
Dokładnie, droższe surowce występują na danej wysokości, tu tabela:
[code]http://screenshooter.net/7253010/02_02_2011__16_40_44[/code]
8 osób lubią to

@UP
Bardzo fajna tabela nie wiedziałem że jest coś takiego przyda mi się
Duży [size="5"][color="#00FF00"]+[/color][/size] dla ciebie...
Naprawdę przydatna tabelka.
1 osoba lubi to

Tak, masz racje! ;) Najlepiej zrobić malutki budynek i sufit pokryć szkłem i kopać cały czas w dół.
Wtedy jest zawsze światło! ;) (W dzień :))
1 osoba lubi to

[quote name='rayman22' timestamp='1295782450' post='1953115']
[color="#FF0000"][b]Poradnik został napisany w całości przez rayman22. Wszelkie prawa zastrzeżone![/b][/color]
[/quote]

Ucieszyłeś się, że zrobiłeś fajny poradnik i dostałeś kilka plusów. Prawda jest jednak taka, że ten poradnik stworzyłem JA dokładnie 10 listopada 2010 roku o godzinie 20:01.

[code]http://scoobany.pl/jak-zaczac-grac-w-minecraft-poczatki-pierwszy-dzien-vt1610.htm[/code]

Został stworzony całkowicie przeze mnie. Ani jednego słowa znikąd nie skopiowałem, tak samo jak wszystkie obrazki zrobiłem ja sam. Nie pozwoliłem kopiować tego poradnika ani żadnych jego części. Jesteś żałosny, że kopiujesz bez pozwolenia a na dodatek podpisujesz się pod czyjąś pracą.
6 osób lubią to

Potwierdzam IeriO pierwszy zrobil ten poradnik a to jest czyste zerzniecie Pozdro&Poćwicz leszczu
1 osoba lubi to

Warto też pamiętać, że gdy trafimy na węgiel lub żelazo to drewnianym kilofem tego nie skopiemy.
Ps dla "zielonych": nie traćcie kilofa na ziemie :P

To, że wyedytowałeś post i dodałeś źródło nie zmienia faktu, że ukradłeś czyjąś pracę i się pod nią podpisałeś.
3 osoby lubią to

Poradnik świetnie napisany bardzo przejrzysty ogólnie fajny, leci + :)
1 osoba lubi to

[quote name='IeriO' timestamp='1296981151' post='2018295']
To, że wyedytowałeś post i dodałeś źródło nie zmienia faktu, że ukradłeś czyjąś pracę i się pod nią podpisałeś.
[/quote]

Jednak teraz to nie jest bliska kradzież...

Źródło jest? Jest! ;)

Pozdrawiam.

Dziękuje za te wszystkie plusy. Jak będe miał czas może napisze coś od siebie! ;)

Pozdrawiam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1505479
Użytkowników: 1180275
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: zakxe