Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

World Of Tanks Hacki Do Pobrania

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5 odpowiedzi na ten temat

Dadal1314

Dadal1314

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 5 postów
Witam wszystkich męczy mnie to że nie moge pobrac hacku z tego linku: XXX to strona na ktorej koles robi te hacki ale na tych zrypanych stronach umieszcz XXXXX aato filmik jak działa hack stworzony przez tego kolesia jak dla mnie do 75% wyglonda realnie prawie jestem przekonany że to nie fake prosiłbym kogoś madrego z forum o pomoc zdobyciu jeżeli jest prawdziwy tehack do world o of tanks , nie bende ukrywała informatykiem nie jestem więc jakby co może jakas intrukcja jak co pokolei zrobić aby ściagnać to.

ps. sorry za błedy

Kocham mpcforum.pl!!!
Dodany obrazek

kloszard013

kloszard013

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 10 postów
przydlo by sie to ominac bo to jest wku&Y@%^
ale ja tego nie potrafie sorry...

MazuRxD

MazuRxD

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 188 postów
Wiem ze gdzies na YouTube sa sposoby na omijanie ankiet ale mi to nie wychodzi ;P A hacki to fake sory wielkie ;) Oni na tym zarabiaja sobie przez takie ankiety czekaja na takch idiotow (bez urazy) . Proponuje poszperac na znanych hackerskich forach ;) a nie na takim fake :)
Dodany obrazekDodany obrazek
WALNIJ ++ PlusA ++!
Wbij i walnij 5 Gwiazdek ;D
Spoiler

krachu20

krachu20

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 1 postów
kloszard013 ja obesrałem IQ ale co z tego jak po zrobieniu tego wyskakuje miłośćomierz i na stronie (pobierania) jest nadal że czeka aż skończę choć już skończyłem... To jest nieopłacalne.Jeśli jednak komuś sie uda ściągnąć z tego jakiegoś haka (najlepiej na tach tree i gold oraz many) to niech się ze mną skontaktuje.

Edytowany przez krachu20, 25 czerwiec 2011 - 19:42.

kicper99

kicper99

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 175 postów
  • Lokacja:Słupsk
  • Hobby:WoT,piłka nożna , metin 2 , skoki narciarskie , ogólnie sport , różne gry komputerowe
NIE MA HACKÓW NOOBY!
xxxx

oban19

oban19

ZŁY sprzątacz

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1648 postów
  • Gadu Gadu:31240216
  • Lokacja:Ciemna strona mocy
  • Hobby:World of Tanks
    KAG
To jest fake... Nie ma na razie haków do WoT-a.
Dodatkowo zapraszam do odpowiedniego działu ;P

Dodany obrazek
|ExModerator World of Tanks|

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników