Skocz do zawartości

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Obsługa Programów Do Nagrywania Video

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

MortailS

MortailS

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Nie denerwuj sie tak bo ci zylka peknie. Fraps moze nagrywac pulpit a jezeli nie wiesz o tym to po co piszesz poradnik ? Zrobimy tak : Dam ci link do filmiku na ktorym pulpit ( samemu mi sie nie chce nagrywac ) jest nagrany frapsem KLIK w filmiku zwroc uwage na prawy dolny rog i fps-y z frapsa : ) Nie mysl ze jestes bogiem i ze nie mozesz sie pomylic i nie obraz sie na mnie panie obrazalski i nie placz mi tutaj.

Ps. Gdzie moj przecinek ? Z tego co wiem to twoja dziewczyna nim jest Patryczku.

MakYs odpocznij trochę od tego komputera dobrze Ci zrobi :PP

NooProblem

NooProblem

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 420 postów
  • GG:20889171
  • Lokacja:Starogard Gdański
  • Hobby:Grzebanie w FileZilli, Najróżniejsze sporty.

Nie denerwuj sie tak bo ci zylka peknie. Fraps moze nagrywac pulpit a jezeli nie wiesz o tym to po co piszesz poradnik ? Zrobimy tak : Dam ci link do filmiku na ktorym pulpit ( samemu mi sie nie chce nagrywac ) jest nagrany frapsem KLIK w filmiku zwroc uwage na prawy dolny rog i fps-y z frapsa : ) Nie mysl ze jestes bogiem i ze nie mozesz sie pomylic i nie obraz sie na mnie panie obrazalski i nie placz mi tutaj.

Ps. Gdzie moj przecinek ? Z tego co wiem to twoja dziewczyna nim jest Patryczku.

Hejter? No-live?, ależ owszem, jesteś tego świetnym przykładem :) Odejdź od tego komputera, idź do kolegów, (o ile ich masz...<_<) i wreszcie ochłoń, płaczesz to Ty jak patrzysz za majtki -.-

Edytowany przez NooProblem, 19 czerwiec 2011 - 09:51.

Dodany obrazek

Achievementy:

Spoiler

Certhina

Certhina

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 40 postów
brak sony vegas pro 9.0 ale + i tak

Gony

Gony

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1088 postów
  • GG:31701785
  • Lokacja:Kielce
  • Hobby:Zajmuję się Cs'em ,metinem i futboolem.

Napewno się przyda do wrzucenia jakiegoś fajnego nagrania.

119741417891296922683.png

Dodany obrazek

"Ludzie mówią, że jestem pijakiem, chodnikowym równym chłopakiem..."
"Ale ja mam w sobie mordercę, wojownika, chcę zjeść Twoje serce..."

CheaterMan

CheaterMan

ulquiorra

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2121 postów
  • GG:hehe :)
Sory za odkopanie ale gdzie sie zapisuja filmiki w HyperCam??
Dodany obrazek

AntyVirus

AntyVirus

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1205 postów
  • GG:11018828
Co do HyperCam . nie jestem przekonany , że jest on przeznaczony do gier . Gdy sie nim nagrywa to na odtważaniu Ekran Miga . Hyper Cam jest bardziej do nagrywania Pulpitu,. a co do gier to polecam wam Frapsa :) Ładna jakość nagrywania :)

Ze co? Haha xD Kto ci tak powiedzial ze '' tylko w grach '' nie wiem o jakiej wersji frapsa piszesz moze to nie fraps tylko FAPS bo z tego co wiem a wiem dobrze kazda wersja moze nagrywac pulpit jak i wszystkie inne rzeczy. Na dodatek nie dales downloadu pelnej wersji a jest ich pelno w sieci i nie trzeba placic 108 zlotych. -

Fraps nie nagrywa PULPITU . a ten filmik co muwisz to pewnie fotomontaż . bo nikt nie nagrał jeszcze frapsem pulpitu ! . no chyba że ty ale FAPSEM!

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Relibiant

Relibiant

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 8 postów
  • GG:Prywantne
  • Lokacja:Lubelskie
  • Hobby:Motoryzacja, Gry
leci +.
fajny poradnik ale ja i tak używam Fraps'a
KOCHASZ BIBERA? JEŚLI NIE TO DAJ +, JAK NIE DASZ TO JESTEŚ HARDCOREM I LUBISZ BIBERA. A DLACZEGO HARDCOREM? ZADARŁEŚ Z NAMI ;)

kacperosss

kacperosss

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 199 postów
Siemaa.Nagrywam camtasia studio 7 i jest wszystko ok.Ale podczas odtwarzania filmu widać kawałki pulpitu tak jakbym nagrywał tylko punktowo ale grę widać cała tylko że z pulpitem.Czy jest na to jakaś rada???Czy jak wrzucze na you tube to bedzie wszystko ok???
Dodany obrazek

CS16PLAYER

CS16PLAYER

MPC Popular User II

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2209 postów
  • Lokacja:Poznań
Z dedykacja dla pajaca - bambuska - nagrywanie pulpitu frapsem - KLIK BOCIE

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników