Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Jak klonowac z sms shopu?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
14 odpowiedzi na ten temat

Grocki

Grocki

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 4 postów
Witam,
Ostatnio na swiecie kovloria.pl jest baaardzo glosno o kopiowaniu scrolli smile.gif
Byly del najwiekszych lvl jak i naab charow ogolnie oszukali kovlorie na jakies 7 tysiecy zloty xD
No ale tu pojawia sie moje pytanie smile.gif
Wiem ze do tego potrzebna jest przegladarka opera jakas (?) nakladka???
Bug polega na tym ze wpisujemy kod tak jak bysmy chciecli zamowic scroll [tak sie nazywa item ktory dodaje nam 1,2kpremium points ktore wymieniemy u npc na rozne items mana stone m uh etc smile.gif ]
posiadajac Opere + te nakladke wpisujemy kod i podobno klikamy ile wlezie w przycisk zamow i dostajemy cale depot scrolli w cenie 1 ... Mi kopiowali inni ludzie ale dostali deleted ;/ Ja osobiscie pojde do cafe internet w trosce o ban ;p Czy gra ktos tam moze lub ma jakis pomysl jak to zrobic? Lub slyszal o czyms takim? Widze ze te forum ma duzo madrych userow wiec postanowilem napisac szukanie po google nie dalo oczekiwanych rezultatow smile.gif Czekam na odpowiedz ;p ew telefon pod nr 519 849 805, mozesz liczyc na dobre doladowanie do telefonu jesli twoja pomoc okaze sie dobra ;p

kasax

kasax

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 108 postów
  • Lokacja:Poland
Szkoda, że nie gram na tym OTS. Ja znam inny sposób na okradanie Sms Shopu.
[you] Lubie Cie!

Praza

Praza

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 525 postów
To się nim podziel!

!matis!

!matis!

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 183 postów
to podzielcie sie tymi waszymi sposobami jakie znacie

czesioi

czesioi

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 39 postów
ja pierwsze o tym slysze xDD
chetnie przeszukam neta w tym celu!!
Dodany obrazek

logmen21

logmen21

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Lokacja:jestes?
Wszystko fajnie, ale to jest zły dzial!

Tu jest Tibia Real!

czesioi

czesioi

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 39 postów
ale tu nie ma zadnego BOTa ani skryptow do bota na OTS!!! tylko pomoc w malym oszustwie!!!
P. S. szukalem tego i szukalem i nic ;//
ale jeszcze a to znajde
xDDD
Dodany obrazek

N0R3G

N0R3G

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 176 postów
  • Lokacja:krakuf
grocki ten bug na kovlori został usunięty i osoby które go wykorzystywały dostały delete
zerver byl nie czynny przez jakies 6 godz jak to robili ;/

kasax
a mozesz powidziec jak oszukac sms shopa?
//Ciach

plimos

plimos

gimbus

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1804 postów
  • Lokacja:Poznań
Jak mi wiadomo ots pod nowsze silniki nie posiadają bugów w Item Shopie jak powyżej w Kalvori... dry.gif
PS. To jest dział o RL tibii a nie o OTS... Do tego jest osobny dział cool.gif

Pozdro

Csro - Bot + sroflagship VIP powah!! >>>OFF forever<<<
Clutter - wiz/cler lv 101 >> Div2 serwer -> Dodany obrazek <<

logmen21

logmen21

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Lokacja:jestes?
Wyczytalem w necie, ze klikalo sie na buy i jak sie ladowalo wylaczalo sie szybko strone i juz w dp mialo sie rzeczy!

Grocki

Grocki

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 4 postów
Tego posta mialo nie byc - blad przegladarki. Modku badz tak dobry i wykasuj. Dziekuje

Grocki

Grocki

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 4 postów
Witam, juz nieaktualne wiem co to bylo... T form sesji nie zapamietywal jego ID czyli jesli ich acc maker dziala po, stronie klienta i serwera mozemy zmienic index tymczasowo na 1 sesje odsw. Etc. Tak wiec zmieniamy sesje z 1 na 0 no i magicznie floodujemy GUZIK ZAMAWIAM, w ten oto magiczny sposob serwer wie ze ma sesje 0 czyli dalej trwa i nie jest wykonana wciskamy 20 razy sesja ma 0 wiec daje 29 scrolli i po wykonaniu sesja zmienia sie na 1 czyli powiodla sie biggrin.gif Nie wiedzialem co to moze byc wiec opisalem to w miare jak osoba nie majaca pojecia liczac na odpowiedz ;-)
No ale juz jasne ;-) Teraz kazdy kod jest podawany na zasadzie post-reply wprost do serwera ktory koduje go na MD5 (koder napisal Rebell ;/) no i item zamawiany jest dopiero po stronie serwera ;/ Liwe iz brótal ;-)
@pan up
Ten podpis osobiscie mnie obraza wiesz? Pewnie nie wiesz co to slowo oznacza Btw lubisz chyba niebieskie ludziki w domu ?
Jesli lubisz ujawniac to wszech i obec to zglos sie na komisariat i pokaz co umiesz... Dam sobie reke uciac ze poprawnie telnetem nie umiesz operowac ;/ a co dopiero o C++? Wiesz kim jest Hacker? Przede wszystkim rzuca on zly cien slawy na garstke osob ktorych nazwa nie zostanie ujawniona dla takich jak ty... CALY swiat myli pojecie hackera i walkuje to kazda osoba taka jak ja - moze kiedys dotrze.
Moje propozycje? zmien podpis.
Umiesz cos? podpis i Doc to nie wszystko, co powiesz na to?:
KOD
14117796617a46e1f0d6d0c49bff2aef

Jesli okreslasz sie mianem Super Haxi0ra co to jest?
Moze ci podpowiem?
Base64>MD5>SHA1>ROT(przesuniecie o 13 znakow)>AtBash>XOR(kluczem jest 6)>Base64>MD5.
Masz odpowiedz na ,,tacy" i co teraz? Mam nadzieje ze jeszcze nie raz wprowadze w zaklopotanie takich jak ty.
Ja pisze czasami w zlym dziale a ty? piszesz o rzeczach ktore sa dla ciebie nieosiagalne ;-)

Wojtasek

Wojtasek

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1338 postów
  • Lokacja:Pff.
  • Hobby:Pff.
@Up
Łał wyczytałeś to z wikipedii? o_O
A może chciałeś zabłysnąć i być fajny,lecz ci nie wyszło?
Też moge tu powystawiać hashe i będe fajny?Nie,nie chce być tobą.
Po raz enty już słysze o hackerach i sratatata,że nikt nie wie tralalala,rzygać idzie...

@Żeby było zabawniej...
KOD
3BB0C25AE43FCB78AF5CC57385B94395

Rozkoduj i zrozum przekaz.

N0R3G

N0R3G

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 176 postów
  • Lokacja:krakuf
a działa to nadal czy juz nie???
//Ciach

Gość_Mark_*

Gość_Mark_*
  • Gość
3BB0C25AE43FCB78AF5CC57385B94395 znaczy >> wyjdz << ...

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników