Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Co Kupic?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5 odpowiedzi na ten temat

KoX1X3r

KoX1X3r

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 8 postów
witam chcialem sie zapytac w co zaopatrzyc medica poniewaz historyjka jest bardzo dluga i niechce tlumaczyc. Otoz to ze gram w warrocka juz przeszlo 4 lata i mam 2 konta jedno na ktorym gralem i sprzedalem i drugie na ktorym zbieralem g1.<czyli robilem bo umiem>. Nazbieralem ponad 32k g1 i teraz inwestuje w medica bo dobrze mi sie ta postacia gra. no i sie zastanawiam co kupic na 3, 5 i 8slot.
na 3 slocie mam k1 na 1 dzien a najbardziej sie interesuje 8 slotem bo albo tmp9 nickiem albo mp7a1 prosze o pomoc. daje +

TheSqrvieL

TheSqrvieL

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 100 postów
  • Gadu Gadu:13597677
  • Lokacja:...
kupuj na 8 slota mp7a1 golda
Dodany obrazek

Boyaka

Boyaka

Welcome to St. Tropez

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1737 postów
Ogólnie lubię mp7a1 więc Ci polecam na 8 i nawet na 3 =) 2 mp7 to totalna masakra xD

@Edit a na 5 może k1 GOLD edition ( tak dla szpanu) ;)

1313652013-U173186.png

InfoMode

InfoMode

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1225 postów
  • Gadu Gadu:33398342
  • Lokacja:Łódz
  • Hobby:Tenis Ziemny
    Rower
    Narty(skoki)
Kup sobie jakąś bron NICKEL te bronie są Zajebiste !!! .
za duża sygna RMCF1902

KoX1X3r

KoX1X3r

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 8 postów

kupuj na 8 slota mp7a1 golda

a na 5 co ?? najlepiej bo na 3 wezme albo tmp9 albo k1 ale chyba k1 bo mi sie bardzo dobrze gra

a i jbc to mam do zainwestowanie 7 do 8 k g1 poniewaz na pozniej mniejwiecej za sobie zostawie i jaka premke wziąc ( przepraszam za klopoty ale jestem strasznie niewyborowy) niewyborowy czyli wszystko chce miec :D:D a przyznam sie ze przez 4 lata niemialem ani jednej premki :) moze jedna 3 dni gold.

KoX1X3r

KoX1X3r

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 8 postów
Ok dzieki wam za pomoc wszyscy macie po + i jeszcze raz dzieki. Temat do zamkniecia.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników