Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Problem Minecraft Nie Działa/Muli

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty.
3 odpowiedzi na ten temat

sanandre

sanandre

Bywalec MPC III

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 758 postów
1 A więc tak na jednym komputerze działa mi minecraft bo karta graficzna intel a na drugim ati radeon 9200 i nie działa czemu? 2.na tym komputerze co mi działa to muli strasznie co zrobi żeby nie mulił ? proszę o odp...

Moje tut'y

Spoiler

Was też wkurza ten dźwięk przy dawaniu LIKE?

:P

Memento Mori

Memento Mori

MPC User III

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPip
  • 976 postów
  • Lokacja:Heisenberg meth lab
Yyyy... Jest tu jakis Nostradamus? Moze podasz DOKLADNIEJSZE parametry PC? Jakis error? Opisz dokladnie problem, bo nie wiele mozna wywnioskowac.

MementoMori aka StayAlive/Koreański Chińczyk

fbm6bk.jpg

ProTeza11

ProTeza11

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 433 postów
Jeśli można to odświeżam temat, mam ten sam problem. Normalnie mam karte graficzną Geforce 64mb... i wszystko fajnie śmiga, ale od kolegi dostałem Ati radeona 9200 Pro 256mb i podpiąłem go do kompa, zainstalowałem sterowniki ze strony producenta i gra nie działa. Załącza się tylko menu, w którym musze kliknąć Enter Game i następnie się wyłącza. Co zrobić? Proszę o pomoc. Dodam, że nie chodzi o inne parametry bo podłączając spowrotem Geforc'a działa mi minecraft... jednak chciałbym używać Ati Radeona bo jest to lepsza karta graficzna. Z góry dziękuje.

M@niek

M@niek

Pogromca

• Elita
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5962 postów
  • Lokacja:Lublin
  • Hobby:Motoryzacja <3
    ZbiorKom

Temat jest z grudnia, bez przesady.
Nie odświeżamy takich starych tematów.

Historia stworzenia Mańka