Skocz do zawartości

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Wasz wymarzony serwer - wymiana zdań

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1474 odpowiedzi w tym temacie

Gigoss07

Gigoss07

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • GG:52389412
  • Lokacja:Częstochowa
  • Steam:gigosik3

Coś jak MexiliaMt2 s1 <3

Polecam wyjść na dwór ;)

Szymczu

Szymczu

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Nadszedł taki okres w Metinie, że cała jego magia została wywrócona do góry nogami. Patrząc na serwery typu Balmora s3, która jest absolutnym fenomenem pod względem technicznym, to jednak Metin2 wkracza w zbyt bajkowy świat. Fajnie, że wszystko idzie do przodu ale u mnie na zawsze pozostanie sentyment do Metina o wschodnich klimatach w jakiego zacząłem grać kilka lat temu. Moim wymarzonym serwerem był by serwer, który wyglądałby tak jak kilka lat temu bez zbędnych pierdół i zrzeszałby całą polską publikę Metina.

Edytowany przez Szymczu, 13 grudzień 2016 - 23:01.

borys1478

borys1478

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Wymarzony? Restart globala :) Znaczy się hard, żadnych udziwnień, najlepiej jakby is był wyłączony :)

SarcasticPrince

SarcasticPrince

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 29 postów

SpotlineMT2 to był przegenialny serwer. Teraz wszystko jest pod kasę i nie można grać normalnie na dłuższą chwilę.

Np. Taka samia to już kompletnie zabija urok metina, bo dodaje milion dodatków i nie da się połapać co i jak.

Ferros®

Ferros®

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Argonas na PL'u

­Zs8CEbP.png

Bum3k

Bum3k

Bum3k

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1544 postów
  • GG:55239283
  • Hobby:Piłka Nożna
    Informatyka

DiamondMt2 :) Tylko normalny nie jak ten syf persergi.

Kszokus

Kszokus

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

+2k ludzi
0 offline shopów
0 nowych broni
zablokowany SB
Zablokowane rózne cheaty/skrypty
250lvl
Sporo biologa
max 30k HP
dużo eventów
max kd +5, ew. 6
0 kd na luda, i tych nowych
0 dodatków, ubrań itp
3-4ch by było o soty walczyć
Drop troszkę więcej niż na PL

Metin5 S2, Wracaj :/ Byłeś idealny, aż do momentu kiedy dodałeś bronie, i Kinder party się zrobiłlo z tego serwera :)
Kto jest zatym żebym stworzył  zk kims taki serwer, :) Dopiwsywać się, Czekam

Forcero

Forcero

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Avalonmt2 - TEN PIERWSZY z 2009 roku :-(

ui999

ui999

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 404 postów
  • Lokacja:Rytro
  • Hobby:Metin2 gra na Perkusji Naprawa komputerów Studio nagrań Obsługa techniczna imprez nagłośnienie oświetlenie

a co powiecie na serwer z max 75lv bez zadnych nowych zbroi broni bez groty  z nowymi   questami  typu biolog i misjami fabularnymi z odswiezona grafika starych zbroi i miast ?

80108503750670519906.gif

lewus123

lewus123

MPC Popular User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1951 postów

Hmmm. Marzy mi się serwer MIXOWY tzn. od 4funy do Harda

Zabrałbym się za taki, ale nie mam kompletnie pojęcia o tym xD.

4fun- nowosci typu kostiumy,pety, sety broni i zbroi tak po 5-6 setów, ale ulepszanie od razu na kolejny set

Pvp- 99% balans postaci, BM zrobiony na Tanka i opierający się na CD skilli, nie na poteżnym DMG, ninja z chmukri zbalansowana i ect..

Medium- System ulepszeń tzn % na ulepszenie

Easy- Itemy u handlarzy do stalek, mieczy na 75, maxymalny poziom

Hard- RATY. 2x jak na PL'u

Oczywiście IS ceny ŚREDNIEJ tak, aby płącac 50zł PSC starczyło na PETA + kostium/fryz, i np kolejne 20zł na fryz/kostium. + IS do expa bez limitu czasowego wszystko

Nagrody dla top 3. 1. Iphone 7s lub inny telefon typu s7 edge czy LG G5 (tak do 4 tysięcy złotych) 2. Konsola do gier PS4 PRO lub XBOX one S 2TB oczywiscie, 3 miejsce pełen sprzęt gameingowy klawiatura+słuchawki+fotel+podkładka i myszka. Do (2 tysięcy łącznie)

gracz555

gracz555

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Nadszedł taki okres w Metinie, że cała jego magia została wywrócona do góry nogami. Patrząc na serwery typu Balmora s3, która jest absolutnym fenomenem pod względem technicznym, to jednak Metin2 wkracza w zbyt bajkowy świat. Fajnie, że wszystko idzie do przodu ale u mnie na zawsze pozostanie sentyment do Metina o wschodnich klimatach w jakiego zacząłem grać kilka lat temu. Moim wymarzonym serwerem był by serwer, który wyglądałby tak jak kilka lat temu bez zbędnych pierdół i zrzeszałby całą polską publikę Metina.

Zgadzam się. Bajkowy świat pewnie nie bez powodu, Zachęca najmłodszych graczy dla których to jest normalne, a dla mnie to surrealizm.

gracz555

gracz555

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

a co powiecie na serwer z max 75lv bez zadnych nowych zbroi broni bez groty  z nowymi   questami  typu biolog i misjami fabularnymi z odswiezona grafika starych zbroi i miast ?

Ja powiem, że wyższe eq to patologia. Co to za przeskok 75 truta-90 tryton. Tak to po jakiego *uja atla od 75?

Hmmm. Marzy mi się serwer MIXOWY tzn. od 4funy do Harda

Zabrałbym się za taki, ale nie mam kompletnie pojęcia o tym xD.

4fun- nowosci typu kostiumy,pety, sety broni i zbroi tak po 5-6 setów, ale ulepszanie od razu na kolejny set

Pvp- 99% balans postaci, BM zrobiony na Tanka i opierający się na CD skilli, nie na poteżnym DMG, ninja z chmukri zbalansowana i ect..

Medium- System ulepszeń tzn % na ulepszenie

Easy- Itemy u handlarzy do stalek, mieczy na 75, maxymalny poziom

Hard- RATY. 2x jak na PL'u

Oczywiście IS ceny ŚREDNIEJ tak, aby płącac 50zł PSC starczyło na PETA + kostium/fryz, i np kolejne 20zł na fryz/kostium. + IS do expa bez limitu czasowego wszystko

Nagrody dla top 3. 1. Iphone 7s lub inny telefon typu s7 edge czy LG G5 (tak do 4 tysięcy złotych) 2. Konsola do gier PS4 PRO lub XBOX one S 2TB oczywiscie, 3 miejsce pełen sprzęt gameingowy klawiatura+słuchawki+fotel+podkładka i myszka. Do (2 tysięcy łącznie)

Proste porównanie wrzuć owoce,warzywa,nabiał itd do blendera. Co się stanie? To samo będzie z takim serwem.

VeltaR

VeltaR

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Lokacja:Jinno
  • Hobby:Gry, sport, wrestling, muzyka.

Chętnie zagrałbym na diamondziemt2  tylko nie jakieś kotlety jak ostatnio od Persergii. Chodzi o diamonda jakiego zrobił Crive ;]

Warwick

Warwick

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 127 postów

Mi marzy się serwer w stylu starych dobrych czasów Tibii, gdzie gra była walką o przeżycie ;D

Według mnie serwer wyglądałby w ten sposób; 

• Przy każdej śmierci byłby procent szans na drop przedmiotów z naszego ekwipunku (niezależnie od przyczyny śmierci)
  • Brak przypisywania przedmiotów do postaci
  • Osoba zabijająca, tak jak ma to miejsce na większości serwerów traciłaby rangę. (im niższa ranga tym większa szansa na drop eq) przy czym kiedy zabiłoby się kogoś, co kilka sekund dostawalibyśmy 1 dmg, żeby nie było możliwości wylogowania, przez 5 minut
  • Strefa non-pvp nie chroniłaby zabójcy przez pierwsze 5 minut. (nie mam pojęcia, czy jest to możliwe) ;v

Jeśli serwer z podobnymi założeniami wystartuje/istnieje, proszę o pw :D

Edytowany przez Warwick, 14 kwiecień 2017 - 12:47.

1377531174-U173186.png

keymyl

keymyl

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 1 postów

mi się marzy taki 125-150 max lv, żadnych szarf, smoczej alchemii, aby bony wchodził max od razu (dostępność bonów 6 i 7 bez różnicy) ulepszacze dopiero od eq 50+ i to na +7/8/9 (standardowo perły itp) system ulepszania aby był (przykład 1.) bojowy-syrek-śmiercio (może coś ew. po tym) biżuteria nieb łzy - jakiś epik - ew. jeszcze jakiś 1

Edytowany przez keymyl, 16 kwiecień 2017 - 00:36.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników