Skocz do zawartości

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Wasz Wymarzony Serwer - Wymiana Zdań

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1472 odpowiedzi w tym temacie

FoolT

FoolT

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 9 postów
Mój wymarzony serwer:

- 50:50
- IS typu Exp Ring, 3zł itp.
- Długotrwały, a nie jakieś 2dni.
- Z dobrymi zabezpieczeniami.
- Nowymi misjami.
- Bez epików i hwangów.
- Wierzchowcami.
- Mniejszym dropem ulepszaczy.
- Blokadą wywalania yang.
- I żebym miał z kim grać :P

TheGarD

TheGarD

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 524 postów
  • GG:6766804
  • Lokacja:Brzeg
  • Hobby:Piłka nożna, informatyka, Call of duty Modern Wafare
Dla mnie serwer powinien być hard. Raty około 50 % , ciężki drop stalek, bojowych. Max lvl 120/127 , nowe bronie i hwangi , ulepszacze , brak magicznych metali u handlarzy ( drop z jakiś bossów). Częste eventy , ogarnięci GM'i , no i bez lagów oczywiście , i nie za dużo osób tak , po 300 na królestwo ;)

JUMPERxD

JUMPERxD

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 40 postów
  • Hobby:Kickboxing , motocykle , komputery , HH i rap ;]
Dla mnie server powinien być pół na pół ;D Żeby były nowe zbroje (dużo ok 15 xD ) , nowe bronie (ok 20 dla każdej klasy ) , nowe wierzchy , nowe mapy , nowe moby i ogólnie napakowany nowościami xD
Dodany obrazek

LubieGorace

LubieGorace

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 33 postów
Dla mnie ideał to Csyt2 jednak off chyba na zawsze ;/
jednak do serwa pszydały by się nowe mapy typu zombi (widzialem na jakimś serwie) i zeby tam dropaly itemkina 75 :P
PS. Jeżeli ma ktos adres strony servera NeverS (czy jakos tak) prosze o jej podanie
Jeżeli pomogłem daj + :P, a nie - ;]

3304332

3304332

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 152 postów
  • Hobby:~Majz~
Jak dla mnie insomnia byla najlepszym serverem w jaki kolwiek gralem szkoda ze nie chodzi :(

kluskizserem

kluskizserem

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 410 postów
Serwer bez epickich broni,zbroji, nowych mobów, map itp.

System ulepszania:

Stal(66lvl) -> Mini-Hwang(80lvl) -> Hwang (90lvl)

Bojowy(65lvl) -> Syrek(80lvl) -> Smiercio (85lvl)

no i takie wiecie, swiete itp. bez zadnych baronów itp.

bez bizuterii,tarcz ... na 80,90

na ulepszanie na mini-hwanga lub hwanga np. 3x kazda perla i broszurka, zeby mozna na DT chodzic ciągle ;D i robić bez perel i broszki :DD

exp nawet dobry do takiego 80-83 lvl.

bez ulepszaczy

max lvl 99 ;)

1 kamyk skill P ;)

białe bony po jakieś 20kk ;)

KD +5 u handlarzy ;p

to był fajny serwer: stary yt2www [*][*]

będę zawsze pamiętać

Woj Body 96 lvl Nick: Pentagram (Hwang, smiercio +8 full kd)

konradeczek224r

konradeczek224r

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 6 postów
Moim Ideałem Serwera Jest Były Serwer TheDarkMt2 Już go niema [*] R.I.P
Kocham mpcforum.pl!!!
Dodany obrazek

Qwaq

Qwaq

Bywalec MPC III

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 742 postów
  • GG:5542533
  • Lokacja:Będzin
  • Hobby:Edycja serwerów Metin2,Minecraft,Judo,Historia,muzyka:Rock,Metal,Punk,Hardstyle i coś może by się jeszcze znalazło ; )
Ideał serwera na jakim bym grał:
NEWLONGJU2 [*]
Ta atmosfera,zazdrość pomiędzy chinolami a innymi narodami....tego już nie ma to wszystko przez (różne słowa na temat chinoli -,-).Woleli grać na jakichś serwerach typu(Damy wam all ale tylko grajcie) ,a najlepszy priv jaki istniał upadł >.>
Skille max.M3 jak jakiś niechinol miał skill na G albo ba nawet na M5 to był pro! Kowal jak na PLu,dropienie różnych itemów.Expienie w PT na BO...tej atmosfery nic nie przywróci

Ideał serwera który tworze(nie wiem czy kiedykolwiek uda mi się go zrobić)
-Każda klasa ma 8 skilli,i aktywne,i pasywne(może kiedyś)
-Max. lvl : 300(jestem w trakcie rozgryzania tego)
-Kilka "wersji" bossów:Zwykłe,Elitarne,Odrodzone,Złote(W trakcie robienia)
-Moby podobne do Olbrzymiego Nosiciela Plagi,na nowej mapie "Kraina Zarażonych"(Ni da rady.)
-Nowa fabuła i misje,zadania powiązane z fabułą główną i dwoma pobocznymi.(kwiestia czasu)
-Pełne wykorzystanie możliwości klienta.
-Epickie itemy(będą)
GG:5542533
Bez jakichkolwiek danych,proszę nie pisać w sprawie pomocy...

BioRFazoR

BioRFazoR

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 11 postów
Witam.
A ja chciałbym napisać prośbę o informacje na temat jakiegoś bliźniaczego servera do ZZYT2 !
Był to server gdzie nie wbijało się w dzień 90 lvla ani hwang.
Był to server ze stalką >> mini hwang >> Hwang. Więc była także zabawa w DT
Server był PVP , wojny nie były zbugowane żadnych problemów.

Lecz pewnego dnia server PADŁ :(

Zna ktoś podobno server do ZZYT2 ? Pytam ludzi którzy kiedyś tam grali i wiedzą o czym mówię.

Pozdrawiam.
SGameMaster Insomnia
GameMaster N-metin
GameMaster VitaliaMt2
Czekam na dalsze propozycje

Dodany obrazek
Tiveria
Królestwo - Shinsoo
Gildia - ......
Nick - **********
LvL - 53 - Zbieram na eq
Profesja : Dagger

CS16PLAYER

CS16PLAYER

MPC Popular User II

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2209 postów
  • Lokacja:Poznań
Serwer gdzie wszystko jest to samo co na PL-u... Exp/drop tylko zeby zmiany bonusow/pelerynki zwoje egzo rady pustelnika itp byly u handlarzy ^^ To jest wymarzony serwer ^^.. Oczywiscie zeby stal bardzo dlugo kilka lat : >

koliberthx

koliberthx

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 15 postów
witam.. faktycznie jak sie czyta jest masa serwerow i rozne wymagania ,szanuje kazda wypowiedz ja znowu uwazam ze na serwie nie powinno byc hamstwa i syfuu co na niektorych ,,tak zachwalonych jest,, :angry: ja polecam Slaris2 :P w skrocie ; pod pvp . lv 255 exp do tego dobrze zgrany , nowe mapki , nowe bronie ,nowe zbroje, gm ok, mozliwosc tworzenia epikow w grze wiec nie pod is , fajne grupy ludzi ktorych pozdrawiam , eventy ox , zuo , konkursy z nagrodami itd ... kazdy wpadajacy z hakami zostaje usuwany xD wiec jest jak dla mnie tak jak trzeba .( byc moze o czyms zapomnialem ale mial byc to skrot hehehe) Pozdro dla was

Narikei

Narikei

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Lokacja:ग्रेटर
  • Hobby:सैन्य, चरम खेल
Dobry serwer to serwer ciekawy. Nie wystarczy ustalić rat i handlarzy. Samo monotonne klepanie moobów jest idiotyczne i nudzące.
- Po pierwsze, na pewno musi być to dedyk 24/7.
- Powinna zostać wprowadzona fabuła, może i nie jakaś super ciekawa ale musi to być. Fabuła nie powinna być przewidywalna.
- Musi to być hard. Raty nie powinny przekraczać 10%, długa gra oraz dążenie do jakiegoś celu (czy to eq czy skille).
- Limit levelowy powinien zostać podniesiony do 110+ ale nie przekraczający 150.
- Stare questy powinny zostać usunięte oraz wprowadzone nowe, ciekawsze wyzwania oraz nagrody za nie. Także misje powinny być częste.
- U handlarzy warto jakby były rzeczy które łatwo zdobyć w grze. Lepiej jakby nie były to itemy od razu +9, ale także nie +0. KU też powinny być u NPC.
- Warto zwiększyć drop poszczególnych rzeczy, typu medali konnych, "trudnych" ulepszaczy czy broni na 30lv. Do dropu z moobów powinny zostać wprowadzone nowe itemki, np. 5 peletynek. Również drop z metków trzeba zmienić.
- Trudno by dedyk obył się bez IS. Ceny w takowym IS'ie powinny być dość tanie, zwiększyło by to liczbę kupujących. Nigdy nie należy dodawać tam zbroji, broni itp. Również powinien być dozwolony handel rzeczami z IS.
- Client powinien być dobrze dopracowany, wygląd groty z PL czy lv przy nicku umila grę.
- Wprowadzenie nowych rzeczy na serwer zwiększa jego zainteresowanie, są to np. bronie, zbroje na wysoki lv, moobki, mapy, metiny, czy również skille.
- Jako ostatnie wspomnę o zabezpieczeniach, powinny być one na wysokim poziomie. Działający system support oraz sprawny team też jest niezbędny.

Mam nadzieję że kiedyś powstanie serwer odpowiadający mojemu opisowi.

Pozdrawiam.

Dodany obrazek

Spoiler

lopescio

lopescio

MPC Popular User II

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2036 postów

Idealny serwer to serwer PvP (lvl, kasa, eq epickie +9 za darmo u npc oraz zwiększone bony) lub serwer na podobieństwo candy longju. Serwery hard sa idiotyczne granie na nich jest nudne i monotonne przez co nie na przyjemności z grania na nich.

Zgadzam się z Reiden'em przydał by się taki idealny klon CandyLongju tylko Polski bo na włoskim to się trochę trudniej gra questy itp. może kiedyś wyjdzie taki serwer ;)

RaggaMuffin

RaggaMuffin

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Lokacja:Bg
  • Hobby:roll4life

Dobry serwer to serwer ciekawy. Nie wystarczy ustalić rat i handlarzy. Samo monotonne klepanie moobów jest idiotyczne i nudzące.
- Po pierwsze, na pewno musi być to dedyk 24/7.
- Powinna zostać wprowadzona fabuła, może i nie jakaś super ciekawa ale musi to być. Fabuła nie powinna być przewidywalna.
- Musi to być hard. Raty nie powinny przekraczać 10%, długa gra oraz dążenie do jakiegoś celu (czy to eq czy skille).
- Limit levelowy powinien zostać podniesiony do 110+ ale nie przekraczający 150.
- Stare questy powinny zostać usunięte oraz wprowadzone nowe, ciekawsze wyzwania oraz nagrody za nie. Także misje powinny być częste.
- U handlarzy warto jakby były rzeczy które łatwo zdobyć w grze. Lepiej jakby nie były to itemy od razu +9, ale także nie +0. KU też powinny być u NPC.
- Warto zwiększyć drop poszczególnych rzeczy, typu medali konnych, "trudnych" ulepszaczy czy broni na 30lv. Do dropu z moobów powinny zostać wprowadzone nowe itemki, np. 5 peletynek. Również drop z metków trzeba zmienić.
- Trudno by dedyk obył się bez IS. Ceny w takowym IS'ie powinny być dość tanie, zwiększyło by to liczbę kupujących. Nigdy nie należy dodawać tam zbroji, broni itp. Również powinien być dozwolony handel rzeczami z IS.
- Client powinien być dobrze dopracowany, wygląd groty z PL czy lv przy nicku umila grę.
- Wprowadzenie nowych rzeczy na serwer zwiększa jego zainteresowanie, są to np. bronie, zbroje na wysoki lv, moobki, mapy, metiny, czy również skille.
- Jako ostatnie wspomnę o zabezpieczeniach, powinny być one na wysokim poziomie. Działający system support oraz sprawny team też jest niezbędny.

Mam nadzieję że kiedyś powstanie serwer odpowiadający mojemu opisowi.

Pozdrawiam.

Sprawdź to
http://www.mpcforum.pl/topic/260247-evonis/

Mój wymarzony?
Exp szybki, nie monotonny. Najlepiej, żeby było sporo nowych ciekawych questów, aby zredukować nudne siekanie mobów do minimum. Stalki u handlarzy, tanie ulepszanie, najlepiej bez ulepszaczy. 100% na ulepszenie, ale tylko normalnych itemów. Dodane epiki, i królewskie hwangi, o które zdobycie jest całkiem trudno. Graczy najlepiej średnio, aby nie lagowało masakrycznie m1, ale jednocześnie aby można było się z kimś pobić.

W zamian za pomoc kliknij.

Dodany obrazek

nie obchodzą mnie wasze rankingi + i -!

cavalosmt2 c;

Zimka

Zimka

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 565 postów
  • Hobby:Dropienie kamyków duchowych w m1
metin2 PL z rzeczami z isu mozliwymi do wydropienia ( dodanie bona zmiana bona etc ) to wymarzony serw :)

z9mJERf.png

Best Hand Eu

FarCry1996

FarCry1996

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Zgadzam się z Reiden'em przydał by się taki idealny klon CandyLongju tylko Polski bo na włoskim to się trochę trudniej gra questy itp. może kiedyś wyjdzie taki serwer ;)

Wejdz Sobie n hamachi SelvosMT2 haslo 12345 lub SelvosMT2-10 jak juz jest fulll Fajny

Czerwony .

Czerwony .

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 77 postów
Mój wymarzony serwer myślę, że będzie EvoniS :) .

AdiKee

AdiKee

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 180 postów
  • Lokacja:Zaświaty
  • Hobby:MPC, Metek, Dziewczyny, Piłka Nożna
Ja również czekam na EvoniS i to mój wymarzony serwer :) Ciekawe o której będzie client ^^
Dodany obrazek

Na Privach Posiadam Nicki:
Quarior
Pawel
NeGeD
Sykstus
Czasem Zdarzają Się Inne :)

Obecnie gram na: żadnym privie;x

Rey Mysterio
619

Niebieska Erka

Niebieska Erka

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1122 postów
  • GG:6239100
  • Lokacja:Tarnowskie Góry
  • Hobby:elektronika, dziewczyny, komputery, filmy, muzyka
Mój wymarzony serwer to taki gdzie raty serwera są identyczne jak na PL'u albo 2x większe. Item Shop w miarę tani a atmosfera na serwerze miła. Żeby grało dużo ludzi. Dużo nowych questów i zrespu metinów. Handlarze tacy sami jak na PL'u tylko KU u instruktorów za odpowiednią cenę. Zabezpieczenia najlepsze a wygląd broni zmieniony. ( broni, skilli, zbroi, handlarzy i nawet mobów )

Dodany obrazek

ShrekForever

ShrekForever

MPC Popular User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1596 postów
  • GG:12600347
  • Lokacja:Katowice
  • Hobby:Metin2,MineCraft,Cs 1.6,Piłka nożna,
Jeden z dobrych serwerów
powinnien mieć dobrą fabułe od tego
zależy cała gra... , wbijanie bezsensownych poziomów to jest nudne O.o
Musi być ciekawa fabuła do misji ,a również
do całej gry.
Handlarze , raty to nie wszystko
musi być to serwer 24/7h
bez lagów
bez bugów
i oczywiście z dobrymi zabezpieczeniami
gra z hackami jest nudna (co wejdziemy na jakiś serwer odrazu z dmg czy tam z 1hk latają)
myślę że jeden z dobrych serwerów opisanych
będzie Eleonor (Evonis)
będzie to legenda
jeśli będzie wszystko tak jak opisane zostało na blogu...
Myślę że to wszystko.

Pozdrawiam,
Shrek & Bibix123

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników