Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

StraiGht

Auto Zmieniacz Bonów

377 postów w tym temacie

Bardzo fajne tylko jakby ktos jeszcze przetlumaczył bony:)
2 osoby lubią to

Chyba sie nie obrazisz jesli dodam spolszczone bony do mojego posta :P oczywiscie napisze ze Twojego Autorstwa. Za poswięcony czas masz + :)
13 osób lubią to

@Up
Nie , oczywiście że nie ;)
Chyba właśnie po to to robiłem by pomóc innym <3
17 osób lubią to

jak gram na angielskim privie to musze zrobic niemieckie spolszczenie zeby bot rozumial bony ? masz tego plusa

moge prosić o ssa ? :D

edit: dzieki za ssa i odpowiedz na pytanie macie po plusie ;P

SS :
[img]http://img80.imageshack.us/img80/2466/beztytuu4o.jpg[/img][img]http://img17.imageshack.us/img17/7122/beztytuu5lq.jpg[/img]
7 osób lubią to

[quote]jak gram na angielskim privie to musze zrobic niemieckie spolszczenie zeby bot rozumial bony ? masz tego plusa[/quote]

Nie, nie musisz.
2 osoby lubią to

Bot dobry, aczkolwiek lepjej zmieniać samemu bo nie wiadomo jaki ci się trafi <_<
6 osób lubią to

Ja wole ustaic konkretne bony i niech szuka :D
1 osoba lubi to

za jakies 2 godzinki spolszcze reszte bonów.

[center][color="#FFFFFF"][size="3"][font="Century Gothic"]Z tego co widzę bot jest napisany w Auto IT.

Zaraz się do jego kodu dobiorę ;p[hr]@Edit
ee ;/ lipa program ktorego uzywam nie radzi se z tym ;o[/font][/size][/color][/center]

a co chciałem konkretnie w nim zedytowac ?? to moze pomoge :P

A absow na miecze/dwureke/sztylce niema 0_o?

Mi nie dziala jakis blad ..

Jaki item w 2 okienku ? Zaczarowanie czy item w ktorym zmieniamy bony?

Moze ktos by wytlumaczyl wszystko a nie?
5 osób lubią to

@gad516
kamer ma do zmieniania średnich a ostatnio nawet dodał do zmiany um

@-Shogun-
[quote]Hobby:
•Metin2
•MPCforum.pl
•PHP, HTML
•Batch
•Auto IT[/quote]

gdybyś naprawde znał auto IT bez najmniejszego problemu byś sie dostał do kodu dobrał
chociarz fakt ciężko było - nie chciało puścić żadnym hexem ani reshackerem którym zapewne próbowałeś
dekompresowałem, odszyfrowałem i puściło ^^ widzisz nawet auto IT'a dobrze nie znam tylko delphi a sie dobrałem do kodu
bez urazy ale google nie wystarczy do opanowania auto IT :D - teraz elegancko spolszczam zrobie nowy temat i nałapie +

pozatym programik fajny - działa bez najmniejszego problemu
jak potrzebujecie nazwy bonów podajcie mi all po niemiecku to przetłumacze i nie translatorem bo mam ojca niemca ;p

;]
2 osoby lubią to

[quote]Jaki item w 2 okienku ? Zaczarowanie czy item w ktorym zmieniamy bony?[/quote]

Item w ktorym chce zmieniac bony.

[quote]A absow na miecze/dwureke/sztylce niema 0_o?[/quote]

Wszystko jest tylko trzeba przetłumaczyc :)

@refresh.

Mi jakos to nie dziala w sensie zmienia bony ale jak ustawilem np żeby wlazo 1k HP jeszcze specjalnie patrzalem jakie bony wchodza i mijalo 1k HP =.= Probowalem nawet 1000 wpisywac w pole i dalej zmienialo ..

Gowno a nie bot ;) Chyba ze zle cos robie .
2 osoby lubią to

Ja tam wole sam sobie zmieniać. A może akurat trafią ci sie takie zajebiste że szok ? ! ; >

Zwei cos tam to 2reka
Schwertz cos tam to miecze
Dolche cos tam to sztylety :]

tyle wiem jeszcze z nerdmt2

Jutro postaram się wejść do kodu zródłowego bota i spolszcze go calego, bo dzisiaj juz mi sie nie chce :P

Hmm. Moze ja cos zle robie .. ale jak ustawiam te bony i wejdzie np : 1500Hp tak jak wpisalem to on zmienia dalej .. :) Jakby Ktos wrzucił mi dokładna instrukcje co wpisywac i jak w te okienka zeby byly takie bony jak chce i zatrzymal sie . Pozdrawiam.
1 osoba lubi to

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0