Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Udobot Czy Ibot?

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty.
24 odpowiedzi na ten temat

szatan123

szatan123

MPC User III

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPip
  • 954 postów
tak jak w temacie który lepszy do zbierania skrzynek?? ;O

ReDDioS

ReDDioS

MPC User III

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPip
  • 929 postów
  • Gadu Gadu:3591453
  • Lokacja:ZGL
Wg. mnie IBOT
zakaz handlu

ReDDioS

ReDDioS

MPC User III

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPip
  • 929 postów
  • Gadu Gadu:3591453
  • Lokacja:ZGL
IBOT
zakaz handlu

Anonymous

Anonymous

Najlepszy grafik na MPCforum!

• Global Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8586 postów

IBot :rolleyes:

K@mel

K@mel

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 330 postów
  • Hobby:DarkOrbit/Gry viawww
Ibot :rolleyes:

Maggot666

Maggot666

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1254 postów
Wy wszyscy wyżej... jeśli ibot jest lepszy do zbierania skrzynek to udobot jest lepszy do wrót ... omg...

Zdecydowanie UDObot, ibotem nie wolno zbierać boxów - zapamiętajcie.

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

wqdz690429546a.jpg Piszę poprawnie po polsku.

szatan123

szatan123

MPC User III

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPip
  • 954 postów
lol to wkoncu który ??:D i botem można czy nie ?

bigbercik

bigbercik

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

lol to wkoncu który ??:D i botem można czy nie ?

udobot, ma mnięjsze szansa na złapanie bana moim zdaniem :P
ale i tak wale ibotem. :D
ale do zbierania skrzynek Udobot.
zycze milego bocenia.

K@mel

K@mel

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 330 postów
Ibot zbiera szybciej, nie wiem czemu mamy go nie używać, ostatnia aktualizacja honeyboxów miała miejsce kilka miesięcy temu, nie ma obaw. Dlatego zdecydowanie polecam IBota

Maggot666

Maggot666

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1254 postów

Ibot zbiera szybciej, nie wiem czemu mamy go nie używać, ostatnia aktualizacja honeyboxów miała miejsce kilka miesięcy temu, nie ma obaw. Dlatego zdecydowanie polecam IBota

Ale IBot nie ogarnia tych honey boxów. Kilka miesięcy temu? To dziwne bo miesiąc czy 2 temu dostałem bana za 2.35. Jeśli chcecie jeszcze pograć w DO to nie polecam używać ibota!

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

Halendor

Halendor

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Lokacja:Zabrze
  • Hobby:Tenis , Ping Pong , Siatkówka , Gra w karty/kości

Ale IBot nie ogarnia tych honey boxów. Kilka miesięcy temu? To dziwne bo miesiąc czy 2 temu dostałem bana za 2.35. Jeśli chcecie jeszcze pograć w DO to nie polecam używać ibota!

Ogarnia czy nie ogarnia o to jest pytanie.
Mi jak na razie ibot 2.7 gg nie zebrał ani jednego honey boxa
One chyba występują tylko na mapie bazowej x-1

Dla porównania Ibot 2.7 GG zbiera przez całą noc mi 25 - 30 tyś. uri bez bonusów zakupionych.
UdoBot może niby bezpieczniejszy lecz wyciąga 2 razy mniej i prawie zawsze o 5:26 wyłącza się z powodu aktualizacji ( zbiera mi przez całą noc około 5 - 14 tyś. uri )

Poza tym trzeba czytać ze zrozumieniem , autorowi tematu chodziło który najlepszy do skrzynek a nie który bezpieczniejszy.

Jak wolisz ryzyko i brak ci czasu to polecam ci : IBota
( Szybko nim się wzbogacisz lecz szybko również to możesz stracić )

Jak wolisz powolne i bezpieczne zbieranie to polecam : UDObota
( Powolna droga do potęgi , o wiele bezpieczniejsza )

Zbieram plusy , kliknij Dodany obrazek

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )
- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

Dodany obrazek

Anonymous

Anonymous

• Global Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8586 postów

Wy wszyscy wyżej... jeśli ibot jest lepszy do zbierania skrzynek to udobot jest lepszy do wrót ... omg...

Zdecydowanie UDObot, ibotem nie wolno zbierać boxów - zapamiętajcie.

Dlaczego nie wolno? Kto mi zabroni? Ja se robię co chcę i osobiście w 100% polecam IBota gdy jest crack!

Mogłeś dostać repporta od gracza, geniuszu...

W 100% się zgadzam!

P.S. Od świąt UDOBot będzie lepszy do wrót ^^

K@mel

K@mel

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 330 postów

P.S. Od świąt UDOBot będzie lepszy do wrót ^^

UDOBot na razie nie będzie robił wrót...

Maggot666

Maggot666

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1254 postów
Tak geniusze, a właśnie mój kolega dostał bana za ibota ... na pl3... I jak to wyjaśnicie? Ja 2x bana i on ban ? Ibot to dno. Róbcie co chcecie - wasze konta.

Reporta nie dostałem .. to niemożliwe. Nikt mnie nie zna, ukryłem swój nick. Ale dziwne że zawsze po ibocie leciał ban i zawsze kiedy była tura banowania, a po udobocie nigdy =D

Anonymous

Anonymous

• Global Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8586 postów

Tak geniusze, a właśnie mój kolega dostał bana za ibota ... na pl3... I jak to wyjaśnicie? Ja 2x bana i on ban ? Ibot to dno. Róbcie co chcecie - wasze konta.

Reporta nie dostałem .. to niemożliwe. Nikt mnie nie zna, ukryłem swój nick. Ale dziwne że zawsze po ibocie leciał ban i zawsze kiedy była tura banowania, a po udobocie nigdy =D

Hah, a skąd wiesz, a nicku nie da się ukryć... To nowy serwer i lata tam pełno adminów na x-1 i innych mapkach i wyłapują graczy liczących na łatwy start ^^

UDOBot na razie nie będzie robił wrót...

Szkoda :(

okdser

okdser

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 1 postów

...dzis polecialy iboty i udoboty pl3...sporo ich polecialo, choc niektore nadal sie bawia... z tad pytanie : ciekawe ile kosztuje "niezauwazanie" bota przez BP...?

Maggot666

Maggot666

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1254 postów

Hah, a skąd wiesz, a nicku nie da się ukryć... To nowy serwer i lata tam pełno adminów na x-1 i innych mapkach i wyłapują graczy liczących na łatwy start ^^

A Skandynawia? Dwukrotny ban na ibocie ? Teraz używałem udobota i bana nie dostałem. :) Nick da się ukryć trzeba potrafić :)

Inny przykład - fakty wzięte z wczorajszego dnia. Kolega używał udobota i bana nie dostał. Donguralesko8 (kamuleq) używał udobota - bana nie dostał. A taki Evil z forum pisze mi na gg że zbanowali mu 2 konta bo latał na ibocie. Jak mi to wyjaśnisz?

...dzis polecialy iboty i udoboty pl3...sporo ich polecialo, choc niektore nadal sie bawia... z tad pytanie : ciekawe ile kosztuje "niezauwazanie" bota przez BP...?

Po półrocznych obserwacjach BP i ich banach, stwierdziłem że nie są przekupni. To fałsz. Możesz wpłacić 1000 zł a i tak będziesz miał bana.

arrek001

arrek001

MPC Popular User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1710 postów
A oni naprawili już te "błędy" z logowaniem za boty których gracze nie mieli? Bo jeśli tak to ja dostałem bana za UDObota... :D
Ale jednak wydaje mi się że to bug z logowaniem, bo na 4 innych kontach na których latałem UDO nie mam bana :D

Adi89

Adi89

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 23 postów

A oni naprawili już te "błędy" z logowaniem za boty których gracze nie mieli? Bo jeśli tak to ja dostałem bana za UDObota... :D
Ale jednak wydaje mi się że to bug z logowaniem, bo na 4 innych kontach na których latałem UDO nie mam bana :D

Jeszcze nie, ja póki co mam zablokowane konto na PL3, na PL2 bez problemów :) dodam, że ja używałem tylko UdoBota. Bardzo jestem ciekawy jak sie sytuacja rozwinie dalej... wielu ponoc "czystych" graczy pobanowali. Jeśli ktoś wykupuje uri i dostał bana a faktycznie sam latał i no-lifeował to faktycznie polityka gry schodzi na psy (o ile przedtem tak nie bylo bo gram od tygodnia :P). Tak czy inaczej nie pozostaje nic innego jak czekać na dalszy obrót spraw :)

Anonymous

Anonymous

• Global Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8586 postów

A Skandynawia? Dwukrotny ban na ibocie ? Teraz używałem udobota i bana nie dostałem. :) Nick da się ukryć trzeba potrafić :)

Inny przykład - fakty wzięte z wczorajszego dnia. Kolega używał udobota i bana nie dostał. Donguralesko8 (kamuleq) używał udobota - bana nie dostał. A taki Evil z forum pisze mi na gg że zbanowali mu 2 konta bo latał na ibocie. Jak mi to wyjaśnisz?

Po półrocznych obserwacjach BP i ich banach, stwierdziłem że nie są przekupni. To fałsz. Możesz wpłacić 1000 zł a i tak będziesz miał bana.

Jak na crackach jedziecie to się nie dziwcie =)
Crack czy na licencji najnowszy?
To jedź na UDOBot v3.0.2 i poczekaj tak z tydzień :)
Chodzi ci o znaczki np. arabiskie? Je widać w grupie i na czacie :)
Tu się zgadzam, ale kiedyś nie banowano userów co kasę ładują, ale widać BP zmieniło taktykę... Wystarczająco widać już na tym zarobili xD

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników