Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
DEATHxCORExRLZ

[TuT] Jak Zrobić Pro Eq Pod Pvp

37 postów w tym temacie

Jak dla mnie to przesadziles ..:/Szczegulnie te bony

@EDIT
Jak dla 25% graczy na serwerach na PL'u to to jest nie realne
2 osoby lubią to

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Przypominam że to bony które prawdopodobnie mogą wpaść zależy od servera :) a te bony pod Pvp
EDIT : Niezrobiłem tego tutu dla zaawansowanych tylko przypominam ze to dla poczatkujacych ktorzy źle bonuja
EDIT : Boże a czy to dotyczy pl ' a ^^
8 osób lubią to

Jak konia zwalisz to bedziesz mial 20k hp i pujdziesz na szpony wydropic orezerwatywe zapomnienia co ci da 10% na krytyczny gwalt
mozesz kupic w Is pierscien dziwek co ci da wiekrza szanse na spotkanie dziwwki i wykorzystac wtedy czerwony spirol zapomnienia
i juz masz pro alfonsa z kutaskiem jak tralala nawet mudzyn ma mniejszego
2 osoby lubią to

1.Zastanawiam się gdzie kupisz buty 3000 pz, branse 3000 pż, +15 do statusu.

2.Żaby mieć takie itemki to trzeba mieć gigantycznego farta w bonowaniu.

3.Było.
[url=http://www.mpcforum.pl/topic/169001-tutjak-bonowac-eq-dla-ninjid/] TU [/url]
[url=http://www.mpcforum.pl/topic/175703-tutnajlepsze-bony-do-pvp/] I TU TEŻ [/url]

Będę szczery, okrutny, chamski jak zwykle. Gówniane te bony jak chodzisz z taką postacią to jesteś KUPA (czytaj, grać nie umiesz).

w butach nie ma wartości ataku . xD Chyba serwer Sir coś tam na główkę ci siadł. :)
W ogóle ziomek wkurwiasz mnie lub irytujesz, ciągle dubel za dublem, na regulamin forum totalna zlewka. -.-
1 osoba lubi to

[quote name='Ventos' timestamp='1288818875' post='1589712']
w butach nie ma wartości ataku . xD Chyba serwer Sir coś tam na główkę ci siadł. :)
W ogóle ziomek wkurwiasz mnie lub irytujesz, ciągle dubel za dublem, na regulamin forum totalna zlewka. -.-
[/quote]
Nawzajem ^^
2 osoby lubią to

Ja mysle ze gdybys napisal taki poradnik dla Graczy Serwerow globalnych wygladalo by to lepiej , bo na privie to chyba kazdy umie ;)

[quote name='DEATHxCORExRLZ' timestamp='1288812637' post='1589181']
Bony w pro butach powinny wyglądac tak :
+3000 HP [/quote]
Nie ma bonu +3000 HP !!!. Jeżeli w itemie jest WBUDOWANY bon na HP to dodatkowy nie może być !!!

[quote name='DEATHxCORExRLZ' timestamp='1288813874' post='1589304']
Pisze jak wybanowac naucz sie czytac
[/quote]
Ty naucz się pisać i czytać ze zrozumieniem.

[quote name='DEATHxCORExRLZ' timestamp='1288851059' post='1590002']
Nawzajem ^^
[/quote]

Spam - raport

ja nie wiem ale na huj taki temat ci co grają na privach to wiedzą co wgrać a czego nie

Poradnik się przyda łap + odemnie ;) ..... :P

teraz jak[b] banowac[/b] ^^. eq . HAHAHAHAHAHA dowaliłeś, a poza tym było już mnóstwo takich tut`ków.

a nikt nie pomysl ,że on chce to eq "wybanować" może to jego "wybanowanie" jest latwiejsze niz wybonowanie nawet nierealne nawet jak na privy eq

Juz dawno sie tak nie usmialem przy czytaniu posta ..... te bony co podales to istna rzeznia .... skad wezmiesz np. na ludzi w butach ? Pozatym kto ci na Privie bedzie robil w jednych butach 12 ( 15, zalezy od priva ) bony na 2 rodzaje broni ? Banalna strata miejsca na np. krytyka .... jak dla mnie jeden z gorszych Tut-ow ...

[quote]nikepk12
Jak konia zwalisz to bedziesz mial 20k hp i pujdziesz na szpony wydropic orezerwatywe zapomnienia co ci da 10% na krytyczny gwalt
mozesz kupic w Is pierscien dziwek co ci da wiekrza szanse na spotkanie dziwwki i wykorzystac wtedy czerwony spirol zapomnienia
i juz masz pro alfonsa z kutaskiem jak tralala nawet mudzyn ma mniejszeg[[/quote]

Prawdziwe dziecko neo

A w Broni i W zbroji jakie
1 osoba lubi to

3000 HP. Bony zaleza od servera wiec powinienes dodac max hp a nie 3k.

@PrawieJakFubu raport za spam.

[quote]i szamana : Int oraz zwinnosc ) [/quote]
Ciekawe po co ci zwinność u szamana ale ok...

Widać że autor to lekkie n3o, sądząc po opisie sygnaturze i tym temacie...
1 osoba lubi to

Taaaaa jasne, to daj mi kase i itemek na którym będa takie bony jak tam napisałes :|
1 osoba lubi to

Zobaczcie sobie na date napisania 21 posta, a datę 22. Niech mod zamknie temat.
1 osoba lubi to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0