Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Darkorbit] Ibot 2.7 + Gg

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty.
37 odpowiedzi na ten temat

osx

osx

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 9 postów
Witam!

Ja mam problem z odpaleniem tego bota, po wcsisnieciu "LOGIN" nic sie nie dzieje, poza tym, ze na chwile blokuje sie ten przycisk.
Jest jakas metoda na odpalenie tego bota ?
Poza tym jest jeden feler... bot ucieka przed atakiem do TP, skacze na kolejną mapę i nie wraca spowrotem. Zostaje dednięty przez przeciwnika... Pod tym względem jest on gorszy od UDObota, ale jest tez spory plus: 30-50% więcej skrzynek od UDO.

@ DaPik, czy znasz może jakąś metodę na odpalenie tego bot'a ?

Z góry dzięki za pomoc!

pozdrawiam,
OSX.

Nie ma lekko, na "-" trzeba sobie zasłużyć....

osx

osx

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 9 postów
Rozumiem, myslalem, ze kodowe sa puste....
Ale innny problem jest taki, ze UDOBot ostatnio coraz częsciej nie działa... np dzisiaj już pół dnia serwer leży, łącznie ze stroną oficjalną oraz forum...
Porażka...
I pomijam fakt, że jak sie go na noc zostawi to po 2-3 godzinach rozłącza sie i dalej sam się nie odpali...
Jaką proponujecie alternatywę ?

Jeszcze jedno pytanie: czy UDOBot jest bezpieczny (chodzi mi o zagrożenie banem...)

pozdrawiam
OSX.

adrian0222

adrian0222

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 97 postów
  • Lokacja:Gdzieś daleko... :D
  • Hobby:Metin2, Darkorbit ;]
a jaka masz wersje tego i bota??
XXX

osx

osx

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 9 postów
oczywiscie 3.0.2

Już coś zaczęło działać...

pozdr,
OSX.

osx

osx

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 9 postów
Na początku stwierdziłem, że nie będę odpisywał na twój durny post, ale pozniej uznalem, że jednak to zrobię.

Dla mnie jesteś zwyykłym pajacem, który dał upust swojej ciągłej frustracji. Twoje wypociny są po prostu żenujące.
Jeśli nie rozumiesz do czego służy forum, to przypomnę ci, że jest to miejsce do otwartej dyskusji, ale i tak nie sądzę, że bedziesz w stanie to zrozumieć, więc może lepiej wykuj na blachę.

Poza tym naucz się kulturalnie odpisywać, bo poziom, który reprezentujesz świadczy tylko i wyłącznie o tobie (celowo piszę z małej litery, bo naprawdę brak mi szacunku do takiego kogoś).

Ponadto pisałem nie o ilośći zebranych skrzynek, tylko o ilości zebranych uridium, GG energry oraz kredytach i tam właśnie zaobserwowałem 20-30% wzrost.

A nawet gdybym miał zapłacić za bot'a, to nie martw się... na pewno sobie poradzę i w przeciwieństwie do Ciebie nie będę płakał.

pozdrawiam (oczywiście wszystkich poza tobą),
OSX.

Projektant

Projektant

Dawniej Projektant

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1420 postów
  • Lokacja:~Kielce
  • Hobby:League of Legends !
Automatyczna wiadomość.

Ten temat został przeniesiony z forum:
"

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść