Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Darkorbit] Ibot 2.7 + Gg

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty.
37 odpowiedzi na ten temat

kriss07

kriss07

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 124 postów
Hmm.. mam małe pytanko nie do tego bota. Jeśli dostałem bana za używanie UDObota to ten ban jest na zawsze czy po jakimś czasie odblokują?

Projektant

Projektant

Dawniej Projektant

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1420 postów
  • Lokacja:~Kielce
  • Hobby:League of Legends !

Hmm.. mam małe pytanko nie do tego bota. Jeśli dostałem bana za używanie UDObota to ten ban jest na zawsze czy po jakimś czasie odblokują?

Skoro nie do tego bota, to po co tutaj piszesz ? 10% za spam.
Ban masz na zawsze.

Dodany obrazek

by CreatiVe01
Nieves

damian550

damian550

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Lokacja:mazowieckie
No to gratuluje dobrego kompa.
Powiesz jeszcze jak ustawić, aby robił tylko kilka fal, a nie całe wrota lub pojedyncze alieny?

Jakim cudem dostałeś bana za Udobota?
P.S. Mój kolega z klanu dostał na Garenie bana za bota na 30 dni, więc ban nie musi być dożywotni.
Pisz do Supportu i się tłumacz.

karmel12

karmel12

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 3 postów
Witam Mam problem Z Botem Gdy Włacze Bota Chodzi On 10-15min Potem Chwyta Laga i Lipa Tylko Mape Widac 0 Alienow I Mojego Goliata Prosze o Odp ... Mam wylaczonego "Skype" i Niemam Procesu (Java.exe lub cos innego moglem sie pomylic) Prosze o Szybka Odp Poleci +

adamfire95

adamfire95

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 7 postów
u mnie bot wcale nie chce sie załączyć...

andrzej1_1

andrzej1_1

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
Mam pytanie:
Czy wersja 2.7 zbiera niewidzialne skrzynki które są widoczne tylko przez bota?
CZy ktoś z was dostał bana za używanie tego bota?

adrian0222

adrian0222

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 97 postów
  • Lokacja:Gdzieś daleko... :D
  • Hobby:Metin2, Darkorbit ;]
Tak, Ibot zbiera kodowe skrzynki. Osobiscie nie dostalem za niego bana bo botuje na udobocie :)
XXX

osx

osx

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 9 postów
Witam!

Ja mam problem z odpaleniem tego bota, po wcsisnieciu "LOGIN" nic sie nie dzieje, poza tym, ze na chwile blokuje sie ten przycisk.
Jest jakas metoda na odpalenie tego bota ?
Poza tym jest jeden feler... bot ucieka przed atakiem do TP, skacze na kolejną mapę i nie wraca spowrotem. Zostaje dednięty przez przeciwnika... Pod tym względem jest on gorszy od UDObota, ale jest tez spory plus: 30-50% więcej skrzynek od UDO.

@ DaPik, czy znasz może jakąś metodę na odpalenie tego bot'a ?

Z góry dzięki za pomoc!

pozdrawiam,
OSX.
Nie ma lekko, na "-" trzeba sobie zasłużyć....

adrian0222

adrian0222

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 97 postów
Ibot zbiera wiecej skrzynek poniewaz on zbiera kodowe :huh: wiec nie radze Ci na nim zbierac...
XXX

osx

osx

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 9 postów
Rozumiem, myslalem, ze kodowe sa puste....
Ale innny problem jest taki, ze UDOBot ostatnio coraz częsciej nie działa... np dzisiaj już pół dnia serwer leży, łącznie ze stroną oficjalną oraz forum...
Porażka...
I pomijam fakt, że jak sie go na noc zostawi to po 2-3 godzinach rozłącza sie i dalej sam się nie odpali...
Jaką proponujecie alternatywę ?

Jeszcze jedno pytanie: czy UDOBot jest bezpieczny (chodzi mi o zagrożenie banem...)

pozdrawiam
OSX.

adrian0222

adrian0222

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 97 postów
ubobot jest o wiele biezpieczniejszy, bocilem na nim przez 3 miesiace i nie mam bana. B)
kodowe boxy sa puste.
A co do problemu to tez tak mam :(
XXX

osx

osx

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 9 postów
No właśnie... a najgorsze jest to, że projekt może paść, ponieważ twórcą jest 16-latek, podobno silnie zajęty edukacją.... :P
I tu jest cały problem...

A tego ibot'a dalej nie mogę odpalić...

pozdrawiam,
OSX.

adrian0222

adrian0222

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 97 postów
a jaka masz wersje tego i bota??
XXX

osx

osx

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 9 postów
oczywiscie 3.0.2

Już coś zaczęło działać...

pozdr,
OSX.

arrek001

arrek001

MPC Popular User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1707 postów
Kur*a ludzie kiedy wy się w końcu nauczycie, że gdyby nie te je*ane przerwy do boxów, to 3/4 by od razu dostała bana?? Nie podoba się że rozłącza z serwerem? Jest to dla ciebie żenujące? No to albo kur*a napisz sobie swojego bota, albo módl się, żeby nie wprowadzili opłaty za udo, bo wtedy sobie nie pobocisz. Ale jakby wprowadzili abonament na udo, to jakoś by nie rozłączało z serwerem, nic by się nie działo, wszystko cud miód malina. Tylko że byś pewnie nie był szczęśliwy płacąc co miesiąc za bota, prawda?. Tak to macie kur*a bota za darmo, a to że raz dziennie nie możecie sobie pobocić przez godzinę bo się zwali serwer, za który NIE PŁACICIE, to już taka straszna tragedia?...

Rozłącza ci się bot w nocy? Bo ci się sid zmienił... -.- A bot sobie przecież sam nie wpisze sidu, więc trzeba ruszyć dupsko i wpisać go ręcznie. iBot zbiera ci więcej skrzynek? Powodzenia w używaniu go... Jeśli w ciągu miesiąca nie zbanują Ci konta, to będziesz farciarzem. Wiesz czemu zbiera więcej? Bo zbiera kodowe. One sa puste. Ale serwer czyta że jakiś koleś popierdziela po x-1 i zbiera kodowe. A co to oznacza? Że ma bota. Więc BANNED.

osx

osx

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 9 postów
Na początku stwierdziłem, że nie będę odpisywał na twój durny post, ale pozniej uznalem, że jednak to zrobię.

Dla mnie jesteś zwyykłym pajacem, który dał upust swojej ciągłej frustracji. Twoje wypociny są po prostu żenujące.
Jeśli nie rozumiesz do czego służy forum, to przypomnę ci, że jest to miejsce do otwartej dyskusji, ale i tak nie sądzę, że bedziesz w stanie to zrozumieć, więc może lepiej wykuj na blachę.

Poza tym naucz się kulturalnie odpisywać, bo poziom, który reprezentujesz świadczy tylko i wyłącznie o tobie (celowo piszę z małej litery, bo naprawdę brak mi szacunku do takiego kogoś).

Ponadto pisałem nie o ilośći zebranych skrzynek, tylko o ilości zebranych uridium, GG energry oraz kredytach i tam właśnie zaobserwowałem 20-30% wzrost.

A nawet gdybym miał zapłacić za bot'a, to nie martw się... na pewno sobie poradzę i w przeciwieństwie do Ciebie nie będę płakał.

pozdrawiam (oczywiście wszystkich poza tobą),
OSX.

Wredny

Wredny

Illuminata

• Global Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8286 postów

Nie polecam, wrót nie zrobi i invisible pozbiera =,=
2.34 Cracked, zbiera invisible ale wrota robi ładnie :D

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

Projektant

Projektant

Dawniej Projektant