Skocz do zawartości

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Elfbot Ng 4.5.9 (Tibia 8.6)


 • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: ElfBot NG 4.5.9 (8 użytkowników głosowało)

Jak podoba ci się nowa wersja?

 1. Ok (4 głosów [50.00%])

  Procent głosów: 50.00%

 2. Lipa (4 głosów [50.00%])

  Procent głosów: 50.00%

Głosuj

#1
Edril

Edril

  Pijawka

 • Members
 • Pip
 • 3 postów
Od dawien dawna chciałem założyć temat o wszystkim, co związane z ElfBotem. Jest to temat przeznaczony dla wszystkich fanów ElfBota i gorąco namawiam do dzielenia się z innymi użytkownikami własnymi "skryptami".
Jasne jest, że Elfbot NG to najlepszy dostępny bot w sieci, niestety nie jest on darmowy. Lecz ja wam go udostępnie całkowicie za FREE!
Oczywiście pominę jak zainstalować to cudo, bo jest to proste jak obsługa cepa - w porównaniu z samą obsługą bota. ;-)
Na dzień dzisiejszy po odpaleniu bota ujrzymy taką oto ramkę:
Wybieramy tutaj skórkę naszego bota, czyli różne "layouty". Nie zmienia to w niczym funkcji bota.
KLIK
Następnie usłyszymy przyjemny dla ucha dźwięk i ukarze się nam główne okienko ElfBota NG.

Opcja numer 1 - Healing


KLIK
Spell Hi - W pierwszym okienku wpisujemy czar, którym mamy się leczyć. Na przykład "exura". W drugim okienku (health) wpisujemy ilość HP. Jezeli spadnie poniżej wpisanej liczby, to użyjemy "exura". Trzecie okienko (Mana), to ilość many. jezeli beziesz miał poniżej tej many, to nie użyje tego czaru.
Spell Lo - Tutaj możemy wpisać inny czar, który uleczy naszą postać. W pierwszym okienku wpisujemy przykładowo "exura gran". Jeżeli wpiszemy tu mniejszą ilość HP niż w Spell HI, a poziom naszego życia spadnie poniżej tejże właśnie liczby, to bot użyje "exura gran".
Uh Rune - W okienku Health wpisujemy ilość HP. Jeżeli bedzie poniżej, to bot użyje UHa. Warto dodać, że UH będzie użyty w ostateczności czyli - jeżeli nie mamy many na czar "exura gran" i "exura".
HP Potion - Wpisujemy ilość HP poniżej której char użyje potiona. Klikając myszką na niebieskie tło, a następnie strzałką w dół zmieniamy rodzaj potiona. Do wyboru - Light; Strong; Great; Ultimate; Spirit
MP Potion - Tutaj ustawiamy kiedy nasza postać ma łykać mana potiony. Jeżeli ilość naszej many spadnie poniżej liczby, którą wpisaliśmy w okienko (Mana), to automatycznie zaczniemy łykać manasy. Po kliknięciu myszką na niebieskie okienko, a następnie strzałką w dół możemy wybierać jakiego rodzaju mamy pić fluidy. Do wyboru: Light; Strong; Great; Spirit
Healer Options - Ustawiamy czas po jakim wszystkie wyżej wymienione opcje będą działać. Domyślne opcje są dobre i nie ma potrzeby ich zmieniać.
Heal Friend - Leczy przyjaciół, którzy są w Twojej Friend List, ale o tym później.

Opcja numer 2 - Aimbot


KLIK
Priortitize mages with least cur mp - Zaznacza/atakuje magów/druidów, którzy mają najmniej many. (np tego, który właśnie użył runy paraliż i ma jej mało).
Prioritize mages with most miss. mp - Zaznacza/atakuje magów/druidów, którzy mają najwięcej many.
Choose enemies with lowest cur hp - Zaznacza/atakuje wroga (każdego, nie ważne jaką ma profesję), który ma najmniejszą ilość HP - procentowo. Jeżeli Mag ma 300 HP i jest to jego full HP, a Knight ma 800 i jest to jego połowa HP, to zaznaczy/zaatakuje Knighta.
Lock on leader's target - Wybiera ten sam cel co leader.
Auto-combo paralyze/leader target - Atakuje tylko osoby biegające na paraliżu, które wybierze combo leader. Jeżeli combo leader zaatakuje kogoś bez paralyze, to nasz char go nie zaatakuje.
Trace shots - Dokładniej widać kto w kogo strzela z run.
Display best target - Zaznacza najsilniejszego wroga według bota. Ten co ma najwięcej many i HP
Discount Protection zones - Atakuje tego, kto nie ma PZ. Czyli tych bez skulli, by przypadkiem nie dali loga. ;-)
Lock on paralyzed sub/enemies - Zaznacza/bije każdego wroga, który "biega" na paraliżu.
Choose subenemy if no enemy - Zaznacza/bije "podwroga". Więcej o podwrogach w dziale 3.
Target enemies onlu if skulled - Zaznacza wroga, który ma skulla. Niezależnie czy to RS, Biały czy też żółty. Jest to opcja oszczędzania murder fragów.
Target subenemies only if skulled - Tak jak wyżej z tym wyjątkiem, że zaznacza "podwrogów".
Target others only if skulled - Zaznacza/atakuje wszystkich spoza listy Twoich przyjaciół (o listach w dziale 3), którzy mają skulla - łącznie z nub charami.
Aim leaders - Wpisujemy nick combo lidera
Aim type: Wybieramy jak nasza postać ma się zachować w przypadku gdy nasz combo leader kogoś zaatakuje. Mamy do wyboru No Action (nie robi nic), Attack (atakuje), Follow (biegnie za celem, który zaznaczył combo leader. Gdy wybierzemy Attack, to możemy wybrac z czego mamy bić. Do wyboru - HMM, Stalagmite, Icicle, SD, Explo, Exori Vis, Exori Mort, Exori Flam, Exori Frigo, Exori Tera, Exori Hur, Exori San.

Opcja numer 3 - Lists


To właśnie tutaj wpisujesz i aktualizujesz nicki zarówno swoich przyjaciół jak i wrogów. Dodatkowo jest jeszcze podział na "podprzyjaciół" i "podwrogów". Ci z dopiskiem "pod" są jakby mniej ważni i bot widzi ich w drugiej kolejności. Tak jak masz w liście przyjaciela, który właśnie pada i "podprzyjaciela", który również pada. W tym momenci bot najpierw uleczy Twojego przyjaciela, a dopiero później "podprzyjaciela" (jeżeli zdąży ofc xD).
KLIK
Team Marks - Po kliknięciu pojawia się nam przy osobach dodanych do listy literka "E" (enemy) bądź "F" (friend).
Color outfits of listed players - Automatycznie zmienia kolory wszystkich dodanych do listy.
Przyjaciół widzisz na niebiesko:
KLIK
Wrogów zaś na czerwono:
KLIK

Opcja numer 4 - HUD


KLIK
Player info Enabled - Zaznaczasz czy mają być pokazywane jakiekolwiek informacje o graczu. Jeżeli to jest odznaczone, to inne też nie będą pokazywane.
Show guild name - Pokazuje nam zaraz pod nickiem danej osoby w jakiej jest gildii.
Show vocation, level, hp - Widzimy jaką dana osoba ma profesję, lvl i ile ma aktualnie HP, a ile maksymalnie.
Look at players automaticly - Gdy ta opcja jest odznaczona, to dopiero gdy klikniesz "Look" na daną osobę, to wyświetlą się informacje o danej osobie. Jednak jeżeli jest zaznaczona, to w momencie gdy ktoś pojawi się na ekranie, to od razu widzisz wszystkie informacje, które zaznaczyłeś w poprzednich punktach.
Show estimated mana - Pokazuje ile prawdopodobnie dany player może mieć many.
Jeżeli masz wszystko zaznaczone, to wygląda to tak:
http://yfrog.com/mjkasztaniakpq0j
On-screen Info Enabled - Zaznaczasz czy mają być pokazywane jakiekolwiek informacje o Elfie i jego opcjach, o których niżej.
General information - Pokazuje w lewym górnym rogu takie informacje jak - Ping, Zadany DMG, Exp na godzinę, ostatni cel, który atakowałeś.
Death timers - Pokazuje w lewym górnym rogu playerów, którzy zginęli na twoich oczach oraz odlicza czas jaki pozostał do PZta.
Magic wall timers - Na górze ekranu widzisz ile czasu bedzie jeszcze stał Twój ostatnio rzucony magic wall. To samo tyczy się drzewek rzucanych przez druidów (exevo grav vita)
Activated hotkeys/shortkeys - Na górze ekranu widzisz aktywowane hotkeye/shortkeye (o których w dziale 7)
Healing percentages - Po zadaniu dmga playerowi/potworkowi widzisz ile procent mu spadło. To samo jeśli się uleczył. Widzisz o ile procent się uleczył.
Damage per second - DMG na sekunde
Spell timers - Na górze ekranu widać ile trwają jeszcze poszczególne czary. Miedzy innymi: Haste, Strong Haste, Mana shield, Utana Vid
Navigation & exiva Players - Gracze, których masz w systemie nawigacji (wszystko o nawigacji w dziale 11) oraz exivowani przez Ciebie gracze nigdy już Cię nie zaskoczą. Dzięki temu widzisz ile kratek od Ciebie jest dany gracz i na którym piętrze się znajduje. Poza tym widzisz jego nick w którymś z rogów ekranu - oznacza to, że w prostej linii właśnie tam się znajduje exivowany gracz.

Opcja numer 5 - Extras


KLIK
Framerate booster – Zwiększa liczbę FPSów
World Only View - Okienko Tibii powiększa się. Znikają natomiast kanały (default i wszystkie inne) oraz nie widać EQ.
Open windows small -
Keep charlist open – Nie znika otworzona lista charów
Load settings at login - po zalogowaniu automatycznie wczytuje poprzednie ustawienia.
Open backpacks at login - Otwiera wszystkie plecaki przy zalogowaniu.

Kocham mpcforum.pl!!!
Dodany obrazek

#2
Edril

Edril

  Pijawka

 • Members
 • Pip
 • 3 postów
Click reuse enabled – Nie znika strzałka z Magic wallem. Gdy raz użyjesz mwalla, to przy każdym kliknięciu LPM na widocznym obszarze rzucisz mwalla. Działa dotąd aż nie klikniesz PPM.
Xray view - Widzisz name potworków, które są niżej
Alternate time format -
Use old rune aiming – Wyłącza hotkeye poczawszy od F1 aż do F12. Bijesz się jak na kliencie 7.6.
Take screenshot at death - robi screena w momencie gdy padasz. Zdjęcie zapisuje się w folderze z Elfbot NG.
Load last skin - Wczytuje poprzednio używany skin.

Opcja numer 6 - Hotkeys


Hotkeye - To właśnie w tym miejscu tak naprawdę rozpoczyna się zabawa. To tutaj możesz ustawić, bot by leczył Twoich przyjaciół, widział niższe piętra, chodził strzałkami szybciej niż na map klicku (tzw. dash), używał czaru gdy jesteś sparaliżowany, łykał manasy gdy masz mało many, zmieniał ringi, trzymał manashield i (strong)haste oraz wiele, wiele więcej - a wszystko to bot robi automatycznie, bez Twojego udziału. Wystarczy, że raz aktywujesz "skrypt" jednym przyciskiem.

Opcja numer 7 - Shortkeys


Shortkeys - Dokładnie to samo, co wyżej z tą różnicą, że bot uaktywni skrypty po wpisaniu danego słowa "wyzwalacza".Jeżeli w okienku Tibii wpiszę słowo exp, to wyświetlą mi się w pasku tibii informacje o tym ile jeszcze potrzebuję expa na następny poziom, ile mam expa na godzinę oraz kilka mniej istotnych info.

Opcja numer 8 - Reconnect


Reconnect - jest to prosta opcja, po której nasza postać zrobi reloga. Czyli wyloguje się i zaloguje ponownie.

Opcja numer 9 - Save


Zapisuje wszystkie nasze ustawienia. Warto wiedzieć, że jeżeli zmienimy coś w "Healing"/”Lists” to zawsze musimy kliknąć save, by nasze nowe ustawienia zostały zapisane i używane przez bota.

Zbiór wszystkich hotkeysów - wartych uwagi.Spyup | 250 - Widzimy wszystko co jest nad nami (na wszystkich pietrach powyżej 0)
Spydown | 250 - Widzimy wszystko co jest pod nami (na wszystkich pietrach poniżej 0)
auto 200 sd enemy - Bot nie traci celu. Celem jest każdy, kto jest w (Sub)Enemy List.
exivalast - Exivuje ostatnio exivowaną osobę
exivatarget - Exivuje osobę, którą ostatnio zaatakowaliśmy/zaznaczyliśmy lub która nas ostatnio zaatakowała.
Dash - Czyli chodzenie szybciej niż na map klicku. Aby wszystko działało poprawnie należy zrobić 7 następnych hotkeysów (bedą na czerwono). W pierwszej kolumnie należy klikać numery na klawiaturze numerycznej (tej po prawej stronie). W drugiej kolumnie powklejać skrypty.
num7 - movenw
num8 - moven
num9 - movene
num4 - movew
num6 - movee
num1 - movesw
num2 - moves
num3 - movese
auto 200 sio 60 friend - Leczy ludzi, których masz zapisanych w Friend List, gdzie 60(można zmienić na wyższą/niższą wartość), to procentowa ilość HP. Jezeli bedzie miał poniżej 60% - bot użyje "exura sio~"
auto 100 if [$hastetime <= 2000] say 'utani gran hur' | if [$mshieldtime <= 2000 say 'utamo vita' - Bot sam trzyma zarówno Strong Haste jak i Mana Shield.
auto 150 healparalysis utani gran hur - Gdy jesteś sparaliżowany bot użyje Strong Haste. Czar można wpisać dowolny np. exura.
auto 200 mplower 1000 gmana self - Char sam zacznie łykać Great Mana Potiony gdy ilość many spadnie poniżej tysiąca. Ilość many można zmieniać jak i rodzaj potionów.
auto 200 equipboots 3549 - Zmienia worn softy na nowe.
pm '$name' '$name l Exp Left: $exptnl l Exp/Hour: $exph l Time Left:$formattime.$timetnl l Gained this session: $expgained l Played this session: $formattime.$deltatime' - Wysyła pw z ilością expa na godzinę itp.
auto 200 equipring 3053 - Ciągle wkłada time ringi.
auto 200 equipammy 3081 - Zmienia Stone Skiny.
auto 200 equipammy 3057 - Wkłada AOL
200 useongrounditem 3457 593 - Po kliknięciu nasz char używa liny na każdym polu wokół naszej postaci. Lina musi być zwykła!
auto 1000 eatfood - Char sam konsumuje jedzenie - nie jest istotne czy są to ryby, czy grzybki.
if [$rhandslot.id == 7378] equiprhand 7368 | if [$rhandslot.id == 7368] equiprhand 7378 Podaje speary/assassiny do ręki.
auto 100 listas 'Auto Exori Gran' | if [$target.haslookinfo && $target.hp <= 300 && $pcount."$p.haslookinfo && $p.level < 20" == 0] {say 'Exori Gran' | wait 1900} - Jeżeli zaznaczony gracz ma poniżej 300HP, to bot używa e-grana.
auto 100 ifnot $t set $m $mp | if [$t && $mp <= ($m - 550)] {equipammy 3081 | clr $t | end} | inc $t | if [$t >= 20] clr $t - Jeżeli w przeciągu 2 sekund Twoja mana spadnie o 550 punktów, to automatycznie zakładasz Stone Skin Amulet. Przydatne gdy ktoś ma Cie w trapie i leci combo.
auto 10000 turne | turnw - Anti Idle

LINK DO POBRANIA ELFBOTA: http://www.speedysha...ot_NG_4.5.9.rar

Do Usłyszenia!


Kocham mpcforum.pl!!!
Dodany obrazek

#3
ElfBotter

ElfBotter

  Pijawka III

 • Members
 • PipPip
 • 55 postów
 • Lokacja:Venore
 • Płeć:Mężczyzna
 • Hobby:Botowanie
Pewnie Skopiowane.Ale Się Przyda Bo Chyba Niema Takiego.Poza Tym Dodaj Skana Do Elfa Na Virustotalu.
Nie Wiesz Jak Zrobic Skana?
Odsyłam Do Tego Tematu:
http://www.mpcforum.pl/topic/172768-tut-jak-skanowac-pliki-na-virustotalcom/

Kocham Mpcforum.pl!!!
Dodany obrazek

Jeżeli Uważasz Że Pomogłem To Daj "+"

#4
Edril

Edril

  Pijawka

 • Members
 • Pip
 • 3 postów
Skana dodam jutro, ponieważ net mi ostro zamula :/
Kocham mpcforum.pl!!!
Dodany obrazek

#5
Buuuuuuuu

Buuuuuuuu

  Pijawka II

 • Members
 • Pip
 • 42 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Hobby:Maryska inaczej Gandzia, no i oczywiscie Basket....
No fajna umiejetnosc... ctrl +c, a potem ctrl + v... no ale chcociaz komus sie chcialo to zrobic... ;p

+ leci xD

Kocham mpcforum.pl!!!
Dodany obrazek


Palcie Kur** Stale, ale Nie zapomnijcie O Mnie.!!. xD


0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników