Skocz do zawartości

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Lee sin syndrom upośledzonego gracza

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
21 odpowiedzi w tym temacie

Xcmer

Xcmer

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 634 postów
  • Lokacja:16°11' E i 51°03' N
  • Hobby:Mam dosyć dziwne hobby.

Witam, czy tylko ja mam tak że gdy ktoś wybiera Lee Sina w moim teamie, wyobrażam sobie upośledzonego umysłowo 15 latka, próbującego na siłę grac tą postacią?

Nie wiem, od razu jestem nastawiony na porażkę, coś jak syndrom Shaco, choć o dziwo teraz mam lepszych graczy błaznem.

Strasznie to kłopotliwe...

andrzejbrejwik

andrzejbrejwik

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

w wiekszosci przypadków to prawda

kazdemu graczowi lee sina wydaje sie ze jest pierdolonym insecem i bedzie robił PR0 elo playe a zawsze wychodzi jak wiadomo 

a5z91yB.png

TheKamilPolska

TheKamilPolska

MPC Popular User II

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2183 postów
  • GG:52010095
  • Lokacja:Nowy Sącz ^.^

kazdemu graczowi lee sina wydaje sie ze jest pierdolonym insecem i bedzie robił PR0 elo playe a zawsze wychodzi jak wiadomo 

WON Z TAKOM SYGNATUROM

#topic

Tak masz racje sam taki jestem, biorelee sin bo chce zrobic pro elo plejsy ale wychodzi zazwyczaj gonwo,chociaz mzoe to przez 200 pingu

Metińczyk z Krew_Ma%C5%82py.jpg i Ko%C5%9B%C4%87_Palca.png

WaKsio

WaKsio

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Powiem tak, istnieje takie coś jak syndrom Lee Sina, gdzie typy od razu chca jakeis nicki typu BEST LEE SIN EUNE.

Ale tak naprawdę nawet po 500 grach lee sinem nikt raczej nie będzie bardzo dobrze nim grał..

Bardzo trudno go ogarnąć..

Tak mniej więcej 1000grach nim można powiedzieć ze się go ogarnia.

Pozdrawiam

TR!K3R

TR!K3R

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1327 postów
  • GG:59785073
  • Lokacja:Gdańsk
  • Hobby:Gry - MMO/FPS
    Sport - Piłka nożna

Lee sin w rotacji? Oczywiście że go wybieram na normalach i gram nim gówno... Dlaczego to robie? Bo to k***a normal a ty pewnie sie tiltujesz jak debil o c**j wie co. 

8816414724839291359194.png

Xcmer

Xcmer

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 634 postów

Lee sin w rotacji? Oczywiście że go wybieram na normalach i gram nim gówno... Dlaczego to robie? Bo to k***a normal a ty pewnie sie tiltujesz jak debil o c**j wie co.

Pewnie masz rację. :)

TR!K3R

TR!K3R

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1327 postów
  • GG:59785073
  • Lokacja:Gdańsk
  • Hobby:Gry - MMO/FPS
    Sport - Piłka nożna

Pewnie masz rację. :)

To tylko gra a to tylko normal ja rozumiem grać postacią którą sie kompletnie nie umie albo taką którą sie nigdy nie grało na rankedzie to już jest upośledzenie ale wkurwiać sie na normalu? No bez przesady jak ktoś chce sie nauczyć grać jakąś postacią to gdzie ma iść na boty? To potem sam bedzie grał jak bot... 

Jak ja sb gram normala i widzę tych ludzi co sie wyzywają od noobów i że ten feeduje a temu matka sie puszcza to tylko /ignore all i sb muzyczke puszczam. Niestety EUNE xD

Edytowany przez TR!K3R, 09 styczeń 2017 - 20:42.

8816414724839291359194.png

Katatuki

Katatuki

24h with MPC

• Moderator League of Legends
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3977 postów
  • Lokacja:Radomsko/Sosnowiec/Noxus.
  • Hobby:Informatyka, Piłka Nożna, League of Legends und Anime

Tak, a w enemy Lee siny to zazwyczaj koreance ktore smurfuja na 0 pingu. Tak samo to dziala z Yasuo, Vayne. Dlatego te championy warto banowac, zeby nie zasmiecac sobie soloq.

Albicoolvod->Katatuki

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

Slayer16

Slayer16

MPC User II

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3889 postów
  • GG:15568514
  • Lokacja:Szczecin

Our Lee to nawet nie potrafi zesmajtować dobrze, 
a przeciwny kopie Was 5? : D 

to wbijcie cos powyzej platyny gowna a nie na normalach placzecie 

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Vilche

Vilche

MPC Popular User II

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2451 postów
  • GG:Anty
  • Lokacja:Bremerhaven
  • Steam:na co ci to :#
  • Hobby:Mam już swojego króliczka, drugiego nie potrzebuje.

Oj przesadzacie, ja np gdy dobrze się czuje to wychodzą takie akcje jakbym k***a grał nonstop nim i był jakimś prosem.

A jak ktoś ma słaby/c*****y dzień to potrafi wszystko spierdolić, gówno że nafeeduje ważne że gra będzie wygrana, jak przegrana to nie umieliście wykorzystać ulta lee sina. W tym już wasza wina.

Jesteś moja, Czerwona.

iAnty

iAnty

Never surrender

• Moderator League of Legends
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2590 postów

U mnie Lee Sin zazwyczaj jest średniawy, a w przeciwnym jest nawet dobry, ale nie odczuwam tego, bo mam evade. :v :v

Jeśli chodzi o syndromy to mam tak jak gram na innej linii niż bot lane, a konkretniej adc. 

Spoiler

to wbijcie cos powyzej platyny gowna a nie na normalach placzecie 

Katatuki miał mastera/challa w poprzednim sezonie, poza tym liga nic nie ma do posiadania jakiegoś syndromu postaci. 

Dodany obrazek

Xcmer

Xcmer

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 634 postów

Jestem w diamencie, jak i chodzi mi o grę rankingową. Nikt normalny nie tryharduje na normalach, no proszę was.

Variance

Variance

Bywalec MPC III

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 796 postów
  • GG:51220241
  • Lokacja:Zadupie :d
  • Steam:Nie mam nie potrzebuje :)
  • Hobby:Chipsy :D

Tak, a w enemy Lee siny to zazwyczaj koreance ktore smurfuja na 0 pingu. Tak samo to dziala z Yasuo, Vayne. Dlatego te championy warto banowac, zeby nie zasmiecac sobie soloq.

Mam wrażenie ze banrate yasuo i zeda w silver/bronze to około 110% jesli chodzi o lee sinów czasem trafi sie jakis ok :D  

Mulian

Mulian

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Jakby nie można było słabo grać lub dopiero się uczyć

Xcmer

Xcmer

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 634 postów

Jakby nie można było słabo grać lub dopiero się uczyć

Owszem, ale wtedy zapraszamy na normale, a nie psucie gry innym.

Husoc

Husoc

MPC Popular User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1626 postów

Od czegoś trzeba zacząć...  -.-

Night1234

Night1234

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1486 postów
  • Hobby:cheatowanie w gierkach.

nwm, ja kiedy widze że w moim teamie ktoś chce lee sina to mu go banuje, zwykle psy pickują go a później robią 0-10. Wole już żeby trollowali niż grali lee sinem.

Edytowany przez Night1234, 11 styczeń 2017 - 11:13.

TTsands

TTsands

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 173 postów

Jak ktoś chce, to odpala sobie Lee Sina i w czym problem? Jak ja mam ochotę, to i zagram sobie soraką w jungli pod ad i nikt mi nie zabroni. Zepsuję tym grę innym? Ale chwila.. Gra ma dostarczać radość, zabawę, więc martwię się o siebie i skoro granie Lee Sinem, czy podaną Soraką AD sprawa mi przyjemność, to sobie zagram takim pickiem na rankedzie i nic ludziom do tego.

Gram sobie w P1 i ile razy mam Yasuo, który odpala postać, bo fajna mechanika, a grać nie umie? Jeju, to tylko gra i każdy gra czym CHCE, elo!

Xcmer

Xcmer

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 634 postów

Jak ktoś chce, to odpala sobie Lee Sina i w czym problem? Jak ja mam ochotę, to i zagram sobie soraką w jungli pod ad i nikt mi nie zabroni. Zepsuję tym grę innym? Ale chwila.. Gra ma dostarczać radość, zabawę, więc martwię się o siebie i skoro granie Lee Sinem, czy podaną Soraką AD sprawa mi przyjemność, to sobie zagram takim pickiem na rankedzie i nic ludziom do tego.

Gram sobie w P1 i ile razy mam Yasuo, który odpala postać, bo fajna mechanika, a grać nie umie? Jeju, to tylko gra i każdy gra czym CHCE, elo!

Dla takich ludzi zrobili normale, jeśli robisz tak na rankedzie, to za przeproszeniem jesteś pierdolnięty.

TTsands

TTsands

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 173 postów

Dla takich ludzi zrobili normale, jeśli robisz tak na rankedzie, to za przeproszeniem jesteś pierdolnięty.

Z jakiego względu tak uważasz? Bo co, bo taki plebs jak Ty chce być wyżej? A co mnie to interesuje? Martwię się tylko i wyłącznie o siebie, wygram to wygram, przegram to przegram.. Nawet jak przegram, to się nie tiltuję, jak tutaj szacuję - ponad 90% graczy, dla mnie to jest tylko i wyłącznie gra i nie ma kompletnie sensu, by się wkurzać o cokolwiek. 

Ktoś mi przegra grę? Ojej, ale straszne.. Płakać może zacznę, tak jak VERY HIGH ELO (silver).. Ile razy są tematy, że ktoś z brąza, silvera nie da rady wyjść, bo drużyna.. Prawda jest taka, że skoro ktoś siedzi w gównie, to po prostu jest gównem i nie zasługuje by mieć wyższą dywizję, osiągnął swoje maksimum w skillu.

Zamiast płakać jaka to drużyna zła, może by spojrzeć na własną mechanikę gry? A nie.. Po cholerę, lepiej znowu obsmarować, że yasuo zrobił 0/7.. Co tam, że nikt całą grę nawet nie spróbował pomóc mu na linii, gdzie wiadomo, jak gra większość graczy yasuo, lepiej po prostu na all chacie napisać "9x yasuo" i elo..

Zaskakująca logika graczy.. Wszystko można określić jednym jedynym symbolem - xD.

@Edit

A gram sobie rankedy, a nie normale, bo może przy okazji uda mi się wbić wyższą dywizję, co mi da granie normali? Nic.

Edytowany przez TTsands, 12 styczeń 2017 - 17:18.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników