Skocz do zawartości

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Poradnik - Camille - Nowy zabójczy asasyn - Ja mówię kiedy koniec!

League of legends lol top

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi w tym temacie

Ignac

Ignac

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Witaj! Niedawno w League of Legends pojawiła się nowa postać do której z przyjemnością nagrałem video-poradnik. Nowy potężny asasyn -> Camille! Zapraszam do oglądania! Ave Jerema!

https://www.youtube.com/watch?v=PxQbOL3aDNs

WaKsio

WaKsio

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Obejrzałem kawałek i powiem tak, słucha się przyjemnie, dobry głos, aż miło się słucha.

Nie podoba mi się tylko wstęp, ponieważ dobrałeś zły font, gdzie a/ą są innym fontem napisane, ale ogólnie nie o to w przekazie chodzi.

A co do Camille, mega dobry champion, jeśli ktoś go ogarnie, więc w niedługim czasie pewnie dostanie nerfa.

Pozdrawiam.

Ignac

Ignac

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Masz racje oczywista. Nie umiem pisać polskich znaków normalnie i dlatego jest tak a nie inaczej. Dzięki za miłe słowa :) Pozdrawiam również!

WaKsio

WaKsio

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Wystarczy, że zmienisz font na taki, który obsługuje znaki polskie, jeśli nie wiesz jak to zrobić to napisz do mnie na pw, a z chęcią ci pomogę.

Loth Sugan

Loth Sugan

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1368 postów

Fajny poradnik bo skupiajacy sie na gameplayu a nie na suchym pokazywaniu buildow i masterek choc powiem szczerze , moiglbys je dodac :P ewentualnie gdy straca waznosc napisac adnotacje

Dodany obrazek

Ignac

Ignac

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Dziękuję za opinie :) Faktycznie chyba następnym razem poświęcę tę minutkę na build i jego pochodne.

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: League of legends, lol, top

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników