Skocz do zawartości

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Problem z MuLegend

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi w tym temacie

DawcaPigulek

DawcaPigulek

Początkujący II

• Members
  • PipPipPip
  • 371 postów

1vw9h6jl.vichan.png

ktoś tak miał?

Chcesz przez wakacje zarobić na elektronikę, bądź inne gadżety? Skontaktuj się PW :)

zelus86

zelus86

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 53 postów
  • Steam:zelski86

Zainstalowanie tej aktualizacji powinno pomóc: LINK

Tylko pobierz odpowiednią do swojej wersji systemu.

DawcaPigulek

DawcaPigulek

Początkujący II

• Members
  • PipPipPip
  • 371 postów

No właśnie ten sposób nie pomaga.

Wyskakuje błąd podczas instalacji "Aktualizacja nie ma zastosowania do tego komputera". Sprawdziłem 20 razy czy pobieram dobrą wersję. Dużo osób ma ten sam problem z tego co zauważyłem. Poszperałem w necie i dowiedziałem się, że instalacja Visual C++ 2015 powinna pomóc, lecz nie moge zainstalować tego programu. Wyskakuje mi taki błąd: 

Error 0x80240017

Edytowany przez DawcaPigulek, 01 listopad 2016 - 01:53.

Chcesz przez wakacje zarobić na elektronikę, bądź inne gadżety? Skontaktuj się PW :)

zelus86

zelus86

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 53 postów
  • Steam:zelski86

Spróbuj jeszcze zainstalować to dla x64 lub to dla x86, po instalacji restart.

U mnie też nie chciała zaskoczyć instalacja. Zadziałała dopiero uruchomiona w pierwszej kolejności po restarcie.

Jaką wersje systemu masz?

DawcaPigulek

DawcaPigulek

Początkujący II

• Members
  • PipPipPip
  • 371 postów

Instalowałem dla x64 bo taką mam wersje. Po restarcie i aktualizacji systemu dalej to samo.

Windows 8.1 x64

Creative

Creative

Never give up.

• KidMod League of Legends
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6508 postów

Pomogło mi zainstalowanie Windows 10, bo miałem to na siódemce i za cholerę to gówno nie chce pójść. Ewentualnie przeinstaluj system, zgraj pliki i system od nowa. Wkradł się poważniejszy błąd do systemu i nie sposób tego ogarnąć. Niby to wina visuala c++ 2015 ale to i tak nie pomaga. Nawet czyszczenie rejestrów, etc. też nic.

Dodany obrazek

PrestigeMU

PrestigeMU

MPC User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPip
  • 812 postów
  • GG:8246042
  • Lokacja:Zielona Góra
  • Steam:rzuf żeczny

Pomogło mi zainstalowanie Windows 10, bo miałem to na siódemce i za cholerę to gówno nie chce pójść. Ewentualnie przeinstaluj system, zgraj pliki i system od nowa. Wkradł się poważniejszy błąd do systemu i nie sposób tego ogarnąć. Niby to wina visuala c++ 2015 ale to i tak nie pomaga. Nawet czyszczenie rejestrów, etc. też nic.

Potwierdzam, używam win7 32bity i win7 64 bity i na każdym mam problem taki sam jak autor - po zainstalowaniu WIN10 work all

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników