Skocz do zawartości

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Przyszłość projektu


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi w tym temacie

#1
Lord Makin

Lord Makin

    We make the terror.

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 13910 postów
  • @MakinXYZ
  • Steam:lordmakin
  • Płeć:Mężczyzna


*
POPULARNY

Witajcie!
 

 

Od ostatnich informacji na temat stanu projektu minęło trochę czasu i zgodnie z obietnicami, po przeanalizowaniu sytuacji oraz rozważeniu dostępnych opcji ogłaszamy pierwszą porcję informacji na temat zmian, które są już w trakcie realizacji.

 

Na początek kilka słów wyjaśnień, jako, że wiemy najlepiej jak wyglądał stan rzeczy i należy się pewnego rodzaju wytłumaczenie. Jesteśmy świadomi negatywnego odbioru projektu jako całokształtu, w związku z problemami trapiącymi serwer po starcie. Jednakże nie zamierzamy porzucać wszystkich głośno rzucanych haseł, a wyciągnąć cenne wnioski i nauczkę, która pozwoli uniknąć takich problemów w przyszłości. Dlatego poczynione zostały kroki mające na celu naprawić wizerunek projektu i zbudować jego dobrą reputację z niczego, dlatego - tak jak wspominałem wcześnie - nie będzie już miejsca na działania nieprzemyślane. Projekt wróci w nowej odsłonie, jednak dopiero w momencie, gdy wcześniejsze sprawdzenie pozwoli ustalić, że etap zaawansowania prac, a raczej ich ukończenia pozwala na zaprezentowanie czegokolwiek szerokiej publiczności bez obaw o odbiór projektu Z tego prostego powodu nie zostaje ogłoszony żaden wiążący termin, co do prezentacji jakichkolwiek treści, nie chcemy też pisać, że będą prezentowane "jak będą", jednak jeśli już trzymać się tej retoryki to zaprezentowane zostaną jedynie rzeczy, które otrzymają status "jesteśmy co do nich pewni w stu procentach”.

 

Sam projekt oprócz nowej odświeżonej formuły - w tym zupełnie nowy serwer - przyniesie także nową ekipę, odpowiednie usprawnienia w organizacji rzeczy, które mogłyby zakłócać działanie serwera, system rekompensaty dla graczy pierwszej edycji, a także kilka innych zmian, o których opowiemy, gdy projekt osiągnie status, w którym opublikowanie takich informacji będzie miało sens. W obecnej formie serwer na czas prac zostanie wyłączony.

 

Uprzedzając jakiekolwiek spekulacje lub próby rozpętywania shitstormów, nikogo nie zmuszamy do oczekiwania, nikogo nie zmuszamy do uwierzenia na słowo. W swoim czasie, gdy zaprezentowane zostaną efekty pracy każdy będzie mógł się osobiście przekonać, czy to słowa rzucone na wiatr. Oczywiście nie spodziewamy się ślepych pochwał, stawiamy na rehabilitację w momencie udostępnienia Wam nowego projektu do przetestowania. Może się jednak zdarzyć, że poprosimy Was w ramach konsultacji o wypowiedzenie się w kilku kwestiach, ale o tym też poinformujemy, jeśli zajdzie taka potrzeba.


cleardot.gif

 

Nie rozpisując się bardziej, prosimy o milimetr zaufania, a o reszcie mówić będzie już gotowy projekt.

 

Pozdrawiam,

Ekipa Antaris.pl

 

 


X3YAtc6.gif

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników