Skocz do zawartości

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

MU a MU LEGEND

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
23 odpowiedzi w tym temacie

buszok

buszok

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 53 postów
  • GG:605799

Summonera jako takiego nie bedzie. No chyba ze bedzie to szósta klasa, której dostalismy jedynie teaser-artwork :) Ja na chodzenie od NPC do NPC nie narzekam, bo max lv (w becie 65) wbijalo sie w dzien, a wlasnie odpowiada mi szybkie przejscie do endgame'u  :)

yokize

yokize

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 459 postów
  • Steam:jemwode

Jeżeli end game osiągnie się nawet w 5 dni na normalnej wersji to bardzo dobrze, oczywiście pod warunkiem że przez kolejne nawet 2 miesiące będzie co robić by zrobić sobie TĄ WYMARZONĄ postać, i będą już PRZYNAJMNIEJ plany na kolejne usprawnienie end gameu.

Jednak nie oszukujmy się ostatnio gier z taka mechanika i systemem walki troszeczke wyszło jednym z tych o którym było głośno to był devilian który był dobry lecz całkowicie nieprzemyślany pod względem end gameu i zawartości POWIEDZMY ISa [ dodatkowo płatna postać GG ] gra upadła a koło niej chyba 2 inne gry które wyglądały podobnie lecz były tak słabo rozreklamowane że nawet nie zapamiętałem nazw.

Ogólnie wygląda to tak jak by ten silnik jak i wszystkie mechaniki były gotowcami i rozpowszechnione na cały świat tylko oczywiście w innej tematyce i stylu jednak mechanika i filing gry TAKI SAM, teraz pokazali Lineage Eternal który wygląda TAK SAMO !!! Dla mnie jest to troszeczke dziwne mam tylko nadzieje że MuL na tym 100+ lvlu faktycznie pokaże na co go stać i że jest jedynym słusznym tytułem z tych wszystkich "klonów?" bo beta mi się bardzo spodobała.

76561198013232167.png

*BlackHawk*

*BlackHawk*

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 130 postów
  • GG:5554141
  • Hobby:Sex & Drugs & Rock & Roll

Grafika ciekawe w Mu Legend  ale moim zdaniem przesadzone te mu xD

Dacz

Dacz

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów

fajnie ze wreszcie w tym roku zagramy. jak dla mnie spoko chociaz mu 1 mialo i ma to cos

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników