Skocz do zawartości

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

MU a MU LEGEND

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
22 odpowiedzi w tym temacie

Ti'o

Ti'o

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Witam, jak wygląda sytuacja między MU a MU LEGEND? 

Jakie sa wersje jezykowe? 

Ciezko ogarnac jako nowy gracz mu jak i mu legend?

mattgoodbye

mattgoodbye

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 476 postów

Jak narazie jedynie wersia ANG.

Gra jest przyjazna dla nowego gracza :) 

OldShoolMu |97d+ | Exp:700xp | Drop : 40%| Stats clear | Qest System |

garguleczek

garguleczek

MPC User III

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPip
  • 957 postów
  • GG:Nie korzystam
  • Lokacja:Polska

Chlopie mu legend wymiata, wbijaj i graj o nic nie pytaj!

healer3

healer3

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Hobby:Siłownia

Mu legend mało ma związanego z mu online bardziej bym powiedział, że jest to ulepszone diablo ;p, mimo tego polecam gra się całkiem fajnie jedynie lagi są ogromne.

Ti'o

Ti'o

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Dzięki chłopaki, zostało mi jeszcze 1GB do pobrania. 

19siwyyy89

19siwyyy89

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Mu legend mało ma związanego z mu online bardziej bym powiedział, że jest to ulepszone diablo ;p, mimo tego polecam gra się całkiem fajnie jedynie lagi są ogromne.

wszystko fajnie ale gdzie te lagi widziałeś? gram na becie od początku tzn. 15 min po uruchomieniu bylem juz online. Stawiam, że to wina Twojego dostawcy neta(żeby nie bylo prędkość to jedna, a czas odpowiedzi serwera to drugie ;) )

healer3

healer3

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Hobby:Siłownia

wszystko fajnie ale gdzie te lagi widziałeś? gram na becie od początku tzn. 15 min po uruchomieniu bylem juz online. Stawiam, że to wina Twojego dostawcy neta(żeby nie bylo prędkość to jedna, a czas odpowiedzi serwera to drugie ;) )

Nie wiem czy wina leżała po mojej stronie,być może mój net nie wytrzymał tłumów jakie były na początku, 2dni po hypie działało wszystko jak należy. Zresztą sporo ludzi miało problemy z lagami nie każdego stać na Internet z nasa :)

Edytowany przez healer3, 07 listopad 2016 - 02:06.

19siwyyy89

19siwyyy89

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 5 postów

nie mam neta z nasa ;) poczciwe UPC 250mbit/s co jest w obecnych czasach normą(79zł chyba każdy potrafi raz w miesiacu odłożyć). Ale tak jak pisałem możesz mieć neta 1mbit/s, a ping na poziome ~10ms i nie bedzie lagow, a ktos z laczem 1Gbit/s z pingiem ~100ms bedzie mial lag taki ze nie da rady grac ;)

Tremo

Tremo

Master

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4737 postów
  • Steam:trem02
  • Hobby:C++ / Photoshop

nie mam neta z nasa ;) poczciwe UPC 250mbit/s co jest w obecnych czasach normą(79zł chyba każdy potrafi raz w miesiacu odłożyć). Ale tak jak pisałem możesz mieć neta 1mbit/s, a ping na poziome ~10ms i nie bedzie lagow, a ktos z laczem 1Gbit/s z pingiem ~100ms bedzie mial lag taki ze nie da rady grac ;)

"Norma"?

Norma to łącze powyżej 25 mb/s, nie każdy ma podłączenie do 250mb/s.

Przykładem jestem ja, że nie miałem podłączenia, tylko do 100mb/s.

Ex Lider Counter-Strike

CPU: i5 4460 GPU: Gigabyte r9 390 gaming g1

Ram: 8gb crucial ballistix 1600mhz cl9 Mobo: MSI H81M-P33 HDD: Seagate 1tb 7200rpm PSU: XFX 550W Case: Zalman Z3 SSD: Inc

dsfger

dsfger

MPC User III

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPip
  • 939 postów
  • Hobby:NIE

Widzę, że tutaj dyskutują gracze którzy już grają w Mu Legend. Mam do Was pytanko. Długo czekaliście na dostępy do bety? Nigdy w MU nie grałem, a gra wygląda ciekawie i pograłbym sobie ;p

sasawf.png

paxonzzzz

paxonzzzz

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Hobby:klocki lego

mozne jeszcze jakos sie zapisac na bete?

jako ze w mu online przezylem swoja mlodosc, to teraz z nadajesciem mu 2 chcialbym ja przezyc znowu xD

zarejestrowalem sie na web zenie i co mam czekac 10 lat na klucz xF:/

Edytowany przez paxonzzzz, 08 listopad 2016 - 19:05.

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor 2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless.

Ader90

Ader90

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 121 postów

Przypomina Diablo III ... wole stare dobre Mu Online :)

robin_van_persie_signature_by_jopeczek7-

Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! Glory Glory Man United!

Tremo

Tremo

Master

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4737 postów
  • Steam:trem02
  • Hobby:C++ / Photoshop

Widzę, że tutaj dyskutują gracze którzy już grają w Mu Legend. Mam do Was pytanko. Długo czekaliście na dostępy do bety? Nigdy w MU nie grałem, a gra wygląda ciekawie i pograłbym sobie ;p

Beta nie skończyła się przypadkiem 7 listopada?

Ex Lider Counter-Strike

CPU: i5 4460 GPU: Gigabyte r9 390 gaming g1

Ram: 8gb crucial ballistix 1600mhz cl9 Mobo: MSI H81M-P33 HDD: Seagate 1tb 7200rpm PSU: XFX 550W Case: Zalman Z3 SSD: Inc

d4rkside

d4rkside

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

pociagne temat, ktos zauwazyl juz jakies podobienstwa roznice? :)

19siwyyy89

19siwyyy89

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 5 postów

"Norma"?

Norma to łącze powyżej 25 mb/s, nie każdy ma podłączenie do 250mb/s.

Przykładem jestem ja, że nie miałem podłączenia, tylko do 100mb/s.

mi nie chodzi o o to, że nie ma możliwości podłączenia w danym miejscu takiej prędkości bo to już jest wina infrastruktury danej sieci tylko o to, że prędkość łącza ma mało wspólnego z odpowiedzią serwera i lagami :)

Latumun_

Latumun_

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Dla mnie dramat. A najgorsze jest to, ze kazdy wyglada tak samo.. Nie ma czegos takiego jak w MuO, ze zakladasz set i widac kto koksi, a kto nie ^^ a tu wszyscy wygladaja tak samo^^ Juz nie wspomne o jakis wstawkach z anime...

buszok

buszok

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 46 postów
  • GG:605799

Tu tez widac kto koksi. W MUL itemki zaczynaja swiecic od+7 . Duzo wiecej czasu trzeba poswiecic na podbijanie eq niz w Mu Online. Gralem prawie cala bete i powiem, ze jak dla mnie przebija to Diablo3 (tym bardziej przez to co odwala Blizzard ostatnimi czasy) .

yokize

yokize

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 455 postów
  • Steam:jemwode

dodatkowo w Legend pokazali nam tylko 1/3 tego co będzie w tej grze bo max lvl ma byc 110 a nie 65 jak to bylo na becie, i z tego co czytalem na zagranicznych forach zabawa i róznorodność zaczynać się bedzie od 85lvla

76561198013232167.png

Cinu.

Cinu.

(✇ ͜ʖ✇)

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2359 postów
  • @xCinu
  • GG:46214963

No i nie zapominajmy o Summonerze ;) Jestem również ciekaw czy Webzen posłucha graczy i wprowadzi open pvp. Co do bety, bardzo przyjemnie się grało.

Latumun_

Latumun_

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 37 postów

No, ale jesli mamy chodzic od npc do npc tak jak to bylo na beta to niezbyt fajnie bedzie.

Edytowany przez Latumun_, 30 listopad 2016 - 15:35.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników