Skocz do zawartości

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Rekrutacja na Opiekuna TS3

REKRUTACJA: OFF

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
41 odpowiedzi w tym temacie

Gość_Why_*

Gość_Why_*
  • Gość

1a4lcxl.png

Wymagamy: 

• Znajomość programu TeamSpeak 3,
  • minimum 2 tygodnie stażu na forum (od rejestracji), 
  • maksymalnie 30%, 
  • zachowanie godne reprezentowania forum,
  • kultura osobista na odpowiednim poziomie przy rozmowach z użytkownikami,
  • umiejętność wysławiania się,
  • dobry mikrofon, 
  • minimum 16 lat,
  • respektowanie hierarchii,
  • cierpliwość.

Korzyści:

• Praca w stabilnym i zorganizowanym zespole,
  • ranga Team ts.MPCforum.pl,
  • dostęp do działu ts.MPCforum.pl - Private,
  • możliwość awansowania, 
  • aktywność na TeamSpeaku może pomóc przy dostaniu się na rangę kidmoderatora,
  • limit like 20,
  • skrzynka o pojemności 2000 wiadomości,
  • możliwość zapraszania 10 osób do wiadomości prywatnej.

Zadania:

Wybrana osoba przed zrobieniem czegokolwiek przejdzie szkolenie przeprowadzone przez @"Why" lub @Eryk, ale wypiszę główne zadania Opiekuna TS3. 

• Pilnowanie porządku na TeamSpeaku,
  • pomoc użytkownikom w miarę swoich możliwości,
  • nadawanie rang,
  • zakładanie kanałów. 

Ilość osób jaką mamy zamiar wybrać pozostanie tajemnicą. Podania składacie w tym temacie. Pamiętajcie, żeby w poście uwzględnić informacje takie jak:

• coś o sobie,
  • opis swojego doświadczenia, 
  • potwierdzenie, że spełniło się wszystkie punkty z "Wymagamy",
  • umiejętność rozmowy z ludźmi (nie chcemy kogoś sepleniącego lub kogoś, kto skleja zdanie pół minuty).

Podania możecie składać do 17.07.2016. Termin może ulec zmianie. Każdy ma szansę!

Powodzenia!

Gość_Zacieszynka_*

Gość_Zacieszynka_*
  • Gość

Cześć, mam na imię Emil, mieszkam w Niemczech. Obecnie pełnię funkcję moderatora w dwóch działach. Pasek jest pusty, a na forum jestem już długo. Jestem otwarty na kontakt z ludźmi, potrafię zachować powagę, ale też lubię niekiedy pośmieszkować z innymi użytkownikami.

Do niedawna byłem administratorem z rangą HA na trochę większym serwerze niż ts.mpcforum. Służyłem pomocą na tamtym serwerze przez prawie 2 lata po czym zrezygnowałem z rangi.

Nevermind, rozmyśliłem się.

Noresta

Noresta

Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4740 postów
  • @Noresta
  • Lokacja:Wrocław
  • Steam:Noresta

Cześć wam, dobry wieczór jak kto woli. Mam na imię Kacper i mam 20 lat. Postanowiłem się zgłosić, ponieważ spełniam wszystkie wymagania, posiadam parę funkcji forumowych, które wymagają spełnionych wyżej wymienionych punktów. Mam 0% na pasku a ostatnie ostrzeżenie jakie dostałem to 2 lata temu. Mikrofon posiadam dosyć dobry, nigdy nikt nie narzekał na to, że jest źle skonfigurowany (szumy etc). Wiedza na temat teamspeak to dobre 80%, posiadałem swoje serwery teamspeak a obsługa ich nie jest mi obca. Można ze mną pogadać na wszystkie tematy, jestem dyspozycyjny oraz każdego traktuje tak samo nie ważne czy ma 10 czy 20 lat, czy ma wyższą rangę czy niższą każdy dla mnie jest równy. Potrafię się wysłowić i nie mam problemu w nawiązywaniu kontaktów z innymi osobami. Na forum nie mam wrogów, nie awanturuje się natomiast staram się dojść do konsensusu. To na tyle, dobrej nocy wszystkim życzę.

Zakaz linków wychodzących poza MPC oraz reklam serwerów //  NIE MA SPRAWY MORDO

Lylu2

Lylu2

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 100 postów
  • Lokacja:Szczecin
  • Steam:http://steamcommunity.com/id/721114/
  • Hobby:o.-

Witam, mam na imię Maciej mam 18 lat, uczęszczam do szkoły zawodowej o profilu Mechanik pojazdów samochodowych, lubię spędzać czas na świeżym powietrzu czasami tak rowerkiem się przejechać, lecz większość czasu spędzam relaksując się grywając w gry czy też konwersując z innymi od wielu lat korzystając z komunikatora ts. A mówiąc o moim doświadczeniu związanym z ts3 to mam ponad przeciętne, czyli opiekowałem się paroma ts'ami sieciowymi z cs'a, robiłem rangi i konfigurowałem parametry na vps pod ts3 koledze, ale aż tak dużego doświadczenia to śmiem sądzić że nie potrzeba, także reasumując, rangi umiem robić wraz z permissiami, kanały to jest pikuś więc czego więcej potrzeba. Pozdrawiam Maciej.

Znajomość programu TeamSpeak 3,

minimum 2 tygodnie stażu na forum (od rejestracji), 

maksymalnie 30%, 

zachowanie godne reprezentowania forum,

kultura osobista na odpowiednim poziomie przy rozmowach z użytkownikami,

umiejętność wysławiania się,

Ҳ̸dobry mikrofon, 

minimum 16 lat,

respektowanie hierarchii,

cierpliwość.

Edytowany przez Lylu2, 28 czerwiec 2016 - 22:28.

KrakerSS

KrakerSS

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 162 postów
  • GG:56293244

Mam na imię Maciek i mam 19 lat. Jestem osobą miłą, cierpliwą i spokojną ( od czasu do czasu lubię sobie pożartować ). Lubię sport, tenis ziemny i pływanie. Uwielbiam wspólne wypady ze znajomymi w miejsca takie jak góry na weekend, ścianki wspinaczkowe i kino. Od czasu do czasu lubię obejrzeć dobry film i przeczytać dobrą książkę. Afiszuje się przepysznym smakiem włoskiej kuchni a najbardziej smakuje mi risotto z kurczakiem i makaron bolognese.

Co do samego ts'a to mam już doświadczenie.

Tworzyłem, pomagałem tworzyć jak i byłem w Administracji na wielu ts'ach.

Wymagania wszystkie spełniam i akceptuje.

Edytowany przez KrakerSS, 29 czerwiec 2016 - 12:55.

Szymp3k

Szymp3k

Bywalec MPC III

• Team cs.MPCforum.pl
  • PipPipPipPipPip
  • 791 postów
  • Steam:dizzq

Siemankoo! :> Zwą mnie Szymek, mam 17 lat. Myślę, że wad nie ma co wymieniać, choć troszkę ich jest. Noo, ale trzeba się zaprezentować z jak najlepszej strony! Więc, jestem osobą ze specyficznym charakterem, troszkę zakręconą. Aktualnie idę do drugiej klasy technikum informatycznego. Interesuję się elektroniką i wszystkim co jest z nią związane. Co do samego TeamSpeak'a, hmmm byłem administratorem na ts.bo*del.pl (obecnie jednym z największych w Polsce). Bardzo lubię słuchać muzyki, i robię tą praktycznie cały czas. Nooo, więc to chyba tyle o mnie! Pozdrawiam bardzo gorąco! :) 

• Znajomość programu TeamSpeak 3,     -  Jest! 
  • minimum 2 tygodnie stażu na forum (od rejestracji),    - Nawet 6 lat :>
  • maksymalnie 30%,   -  0%
  • zachowanie godne reprezentowania forum, - Myślę, że jest! 
  • kultura osobista na odpowiednim poziomie przy rozmowach z użytkownikami,  - Jak najbardziej.
  • umiejętność wysławiania się,  - Jest! 
  • dobry mikrofon,  - Pojemnościowy 
  • minimum 16 lat,    - Mhm
  • respektowanie hierarchii,   - Yep! 
  • cierpliwość.    -   Tak! 

FuzzyPL

FuzzyPL

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Nazywam się Patryk, mam 16 lat. Oczywiście mam wady i zalety ale trzeba się zaprezentować z jak najlepszej strony. Jestem osobą z humorem. Aktualnie idę do pierwszej klasy technikum informatycznego. Co do samego TSa to byłem adminem na ts.boxdel.pl, który jest chyba jednym z największych w Polsce. Bardzo lubię bawić się w photoshopie. To już chyba wszystko co mogę o sobie powiedzieć.

Pozdrawiam.

• Znajomość programu TeamSpeak 3,     -  Jak najbardziej. 
  • minimum 2 tygodnie stażu na forum (od rejestracji),    - Może za długo nie byłem ale mieszczę się w minimum.
  • maksymalnie 30%,   -  0%
  • zachowanie godne reprezentowania forum, - Raczej jest. 
  • kultura osobista na odpowiednim poziomie przy rozmowach z użytkownikami,  - Jak najbardziej.
  • umiejętność wysławiania się,  - Oczywiście. 
  • dobry mikrofon,  - Jest.
  • minimum 16 lat,    - Tak
  • respektowanie hierarchii,   - Oczywiście 
  • cierpliwość.    -  Tak. 
  •  

Sztoss

Sztoss

MPC Popular User II

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2241 postów
  • Hobby:Śląskie
    Szlagiery

Cześć, mam na imię Sztoss. Wcześniej na forum pełniłem funkcje moderatora. Na MPC jestem od ,,dawien dawna'', posiadałem kilka serwerów Ts'a oraz miałem przyjemność moderowania na wielu innych. Jestem miłym, sympatycznym, poważnym oraz cierpliwym użytkownikiem. Wszystkie wymaganie zamieszczone powyżej - spełniam  :yay:

Spoiler

Soanger

Soanger

$__$

• Moderator TeamSpeak
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1604 postów
  • @Soanger
  • Steam:SoangerCSGO

Cześć i czołem, jestem Paweł, w TeamSpeakach siedzę nie od dziś, postanowiłem zgłosić się na opiekuna, ponieważ często przebywam na forumowym tsie i nie raz ktoś prosił mnie o rangę lub rozwikłanie jakiejś sprawy, lecz niestety nie miałem uprawnień, przez co nie mogłem mu pomóc i musiałem go odsyłać dalej. Dodam, że pełnie na forum kilka funkcji i można mi zaufać, podane wymagania spełniam, no i to by było na tyle.

­

JaMaMKaCa1209

JaMaMKaCa1209

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 120 postów
  • Lokacja:Katowice
  • Hobby:Metin2. LoL, CS:GO,

(Przed przeczytaniem podania przepraszam za brak s z kreską, ponieważ się zepsuł, zaraz napawię + nie patrzcie na nick, to stare konto i chce zmienić nick na nim)

Czesć, Mam na imię Paweł, pochodzę z małego miasta Katowice. Jestem miłą, kulturalną, cierpliwą, przyjazną osobą. Uwielbiam też słuchać muzyki a najczęciej trapy / electro house'y, lubie pograć ze znajomymi w koszykówke. Lubie dużo spędzać czasu ze znajomymi na teamspeak'u oraz przy okazji zrelaksować się przy grach MMO. Interesuje się informatyką a konkretnie programowanie i grafiką. Byłem na 3 teamspeak'ach administratorem i posiadam dużą wiedzę w kanałach, spacer'ach i permisjach. Pozdrawiam serdecznie.

• Znajomość programu - TeamSpeak 3, Tak.
  • minimum 2 tygodnie stażu na forum (od rejestracji) - Jest!
  • maksymalnie 30% - nigdy nie miałem więcej niż 5%.
  • zachowanie godne reprezentowania forum - Kultura i szacunek!  ;)
  • kultura osobista na odpowiednim poziomie przy rozmowach z użytkownikami - Kulturka jest!
  • umiejętność wysławiania się - Daje rade  ;)
  • dobry mikrofon - Jest!  :)
  • minimum 16 lat - Już od 2-wóch lat.
  • respektowanie hierarchii - Tak.
  • cierpliwość - Jest!

Edytowany przez JaMaMKaCa1209, 29 czerwiec 2016 - 11:09.

Vilche

Vilche

Santa jest Beee

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2418 postów
  • GG:Anty
  • Lokacja:Bremerhaven
  • Steam:na co ci to :#
  • Hobby:Mam już swojego króliczka, drugiego nie potrzebuje.

Witam, mam 22 lata jestem kucharzem z zawodu, bawię się też w wojskowego a także pracuje w Niemczech, 

Byłem SSA na serwerze yurka  koło 2 lat z przerwami (ten co robi boty do tsa, yuribot.pl albo yurima).

Jestem lekkim ytuberem xD, dopiero się rozkręcam :)

Poza pracą i nauką prawa jazdy mam sporo wolnego czasu, do tego kolekcjonuje gierki na steam (takie jakby hobby)

No a teraz do wymagań : 

Znajomość programu TeamSpeak 3, - Jeżeli mam być szczery i oceniać od 0 do 10, to bylem adminem i jeszcze na wielu innych tsach, i nawet posiadam jeden klanowy dla sb.
minimum 2 tygodnie stażu na forum (od rejestracji), - 3 lata wystarczą? 
maksymalnie 30%, - 15 obecnie, to przez to że wdałem się w dyskusje.
zachowanie godne reprezentowania forum,- Uważam że po rozmowie ze mną będziecie wiedzieć co mnie sądzić, jakoś nie wiem jak mam siebie ocenić w tej kwestii.
kultura osobista na odpowiednim poziomie przy rozmowach z użytkownikami,- Non problem guys.
umiejętność wysławiania się,- Youtube to co innego tam się bawię, tutaj jak mam być poważny i odpowiednio podejść do sprawy, to nie ma sprawy.
dobry mikrofon, - behringer 1cu + pop filter +  stojak 
minimum 16 lat,- 22 obecnie.
respektowanie hierarchii,- Z tym nie będzie problemu, w wojsku też było trochę ciężko się połapać, ale rozumiem o co biega.
cierpliwość.- Jeżeli nie będzie problemu to nawet komuś kto nie zrozumie to nagram wideo co i jak i na ponowne takie pytanie wyśle ten filmik, myślę że z tym tez problemu nie będę miał.

Jesteś moja, Czerwona.

Only Metin2

Only Metin2

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Siemka, mam na imię Daniel, mam 19 lat (Na ts'ie przesiaduję pod nickiem Daniel aka Heliox). Jestem osobą cierpliwą, mało konfliktową, mam duży dystans do siebie, duże poczucie humoru i lubię dyskutować, jeżeli chodzi o coś jakby to ująć "mądrego". Na ts'ie jestem od lutego i spędzam na nim po kilka godzin dziennie. Skończyłem technikum gastronomiczne, ale aktualnie jestem bezrobotny (co zrobisz nic nie zrobisz xD). W wolnym czasie siedzę na ts'ie i gram w metina.

Co do wymagań:

Znajomość programu TeamSpeak 3: Mam dosyć dobrą wiedzę, kiedyś bawiłem się w swojego TS'a.

minimum 2 tygodnie stażu na forum (od rejestracji): Na forum jestem już od Lutego, wiem że nie jest to dużo, ale zawsze coś.

maksymalnie 30%: 15%, za spam

zachowanie godne reprezentowania forum: Moim zachowaniem nie mam zamiaru wpłynąć na opinię o MPCforum, ponieważ umiem się zachowywać odpowiednio do sytuacji

kultura osobista na odpowiednim poziomie przy rozmowach z użytkownikami: Z tym raczej nie będzie problemu

umiejętność wysławiania się: Umiem się wysławiać i składać poprawnie zdania

dobry mikrofon: Jest

minimum 16 lat: 19 :)

respektowanie hierarchii: Umiem się podporządkować pod kogoś kto ma, że to tak ujmę "większe permisję"

cierpliwość: Jasne, że jest

No i to by było na tyle, dziękuję za przeczytanie tego i pozdrawiam, Daniel aka Heliox.

Antaris.pl

Heliox- Wojownik Mental                Daniel- Sura BM

70lvl+                                 30lvl+

Fight Or Die

Karelion

Karelion

Darker than blood

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 523 postów
  • GG:9116950
  • Lokacja:Opolskie
  • Steam:RafalR
  • Hobby:Informatyka, historia, góry.

­Cześć :) Na imię mi Rafał. We wrześniu skończę 17 rok życia. Mieszkam w Prudniku. Interesuję się informatyką, harcerstwem. Obecnie skończyłem 1 klasę technikum, o profilu informatycznym. W przyszłości chcę studiować prawo, oraz zdać aplikację notarialną. Aktualnie "moimi" grami jest głównie Wiedźmin, Battlefield 4 i Gothic. Ponad to zajmuję się administracją for internetowych(takie moje hobby :D)

Spoiler

Nessev

Nessev

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 26 postów
  • Lokacja:FORUM
  • Hobby:Mój Team-Speak3 ip: 52.28.0.253:5610

Cześć i czołem jadłem kluski z rosołem!

Zobaczyłem waszą rekrutację i pomyślałem o sobie!

Mam na imię Krzysiek jestem osobą,która ma obecnie 17 lat!

Interesuję się polityką,co odzwierciedla znakomity sposób porozumiewania się!

W wolnym czasie dużo poświęcam na czytanie i poszerzanie mojej wiedzy!

Doświadczenie?

Byłem nie jednokrotnie właścicielem team-speak.

Sam zakładałem swoję własnę serwery,które cieszyły się dosyć dużym zaitneresowaniem!

Permission na tym programie znam dosyć dobrze.

Nie jest to nic trudnego.

Moję doświadczenie,błyskotliwość będę mógł pokazać właśnie wam!

Spełniam wszyskie wymagania,jestem nawet kilka kroków przed innymi.

Resztę mogę opowiedzieć na team-speak,ponieważ bardzo lubie rozmawiać z innymi!

metaukf

metaukf

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Hejka, mam na imię Bartek. Wymagania wszystkie spełniam oraz staż na ts3 już jakiś posiadam ponieważ byłem administratorem na kilku serwerach : )

veimiK

veimiK

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1059 postów
  • @veimiK
  • Lokacja:Starachowice
  • Steam:veimiK
  • Hobby:★ R&B ★
    ★ PCMR ★
    ★ Gaming ★
    ★ Hip-Hop ★
    ★ TV Shows ★
    ★ Undead Army ★
    ★ C++ Freshman ★

Jestem Bartek. Przeżyłem 18 wiosen. Mieszkam w województwie świętokrzyskim, w Starachowicach. Interesuję się głównie rzeczami związanymi z komputerami - jakiekolwiek składanie, nowości i ciekawostki ze świata podzespołów i tak dalej. Do tego, kolekcjonuję albumy/płyty. Mam teraz wakacje, więc czasu mam wystarczająco - nawet w roku szkolnym nie będę miał problemu ze znalezieniem czasu. 

Doświadczenie w organizowaniu TS3 mam względnie duże. Potrafię posługiwać się permisjami i większą częścią... wszystkich opcji. Zajmowałem się kilkoma serwerami, robiłem je od zera - ustawianie grup, kanałów i tak dalej, głównie pod sieci serwerów gier na SourceModzie, CSie i tak dalej. 

Wymagania:
Znajomość programu TeamSpeak 3 - zajmowałem się kilkoma serwerami różnych sieci serwerów CS.
minimum 2 tygodnie stażu na forum (od rejestracji) +
maksymalnie 30% 0%
zachowanie godne reprezentowania forum + - tak naprawdę nie mi to oceniać, ale myślę, że nie sprawiam problemów.
kultura osobista na odpowiednim poziomie przy rozmowach z użytkownikami +
umiejętność wysławiania się +
dobry mikrofon +/- Tak naprawdę nawet nie wiem, czy jest dobry. Gdyby był problem, to mogę nawet kupić nowy.
minimum 16 lat 18
respektowanie hierarchii +
cierpliwość +
umiejętność rozmowy z ludźmi (nie chcemy kogoś sepleniącego lub kogoś, kto skleja zdanie pół minuty). - zdarza mi się lekkie zacięcie i takiego rodzaju sprawy, ale na szczęście nie tak często. 

giphy.gif

Every saint got a past, every sinner got a future
Every loser gotta win and every winner gotta lose someday.

Ememenss

Ememenss

MPC Popular User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1508 postów

Podstawowe informacje są w profilu. Co do wymagań i doświadczenia- w związku z powstaniem działu Antaris zacząłem się udzielać na forum i nieraz godziny jak nie kilkanaście godzin dziennie siedziało się na TS i rozmawiało z wieloma osobami- administracją TS, administracją Antaris, czy zwykłymi graczami, z którymi nawiązywałem dobry kontakt i znajdywaliśmy wspólny język, przy czym z każdą minutą do naszych rozmów dołączało coraz więcej i więcej osób ciekawych tego o czym rozmawiamy. Jako iż byłem beta-testerem to zawsze na miarę możliwości starałem się każdego wesprzeć jeśli potrzebował informacji, także rozmawiać na poziomie potrafię i to nie chodzi o sztywne mówienie jakiś regułek. Zdarza mi się na forum używać wulgaryzmów, jak już nawet kiedyś pisałem- lubię ostre postowanie- nie chodzi o hejt, ale  po prostu o twarde postowanie. Wyzywać się nie wyzywam, ale wulgaryzmy wplatam. W rozmowie głosowej całkowicie tego unikam . Jednak inaczej trzeba rozmawiać z kimś na TS. Uważam, że dobrze rozumiem i "czytam" ludzi. Ogólnie lubię pracować w teamie, a ten mi odpowiada sposobem bycia.. miałem okazję się przekonać. Nie jest sztywno, nie jest luźno- jest elastycznie moim zdaniem. Dlaczego ja? Mam czas, jak ktoś mi coś powie to to zrozumiem i wykonam, nie mam z tym problemu. Nie dowodzę no i potrafię żyć z ludźmi co może potwierdzić każdy kto ze mną rozmawiał- nawet osoby, z którymi na forum nie miałem dobrego kontaktu. Dla mnie byłoby to dobre zajęcie i chętnie bym się w to zaangażował, bo w sumie od wbicia na TS pomyślałem sobie, że kiedyś zaaplikuję do ekipy tego TS. Ideałem robota i "murzyna" w jakiejś ekipie nie jestem. Jestem za to idealny jeśli chodzi o współpracownika i możliwość polegania na kimś.

Jedyne czego nie spełniam- %. Mam 35% za jakieś posty w dziale CS:GO, ale spójrzmy na to tak- to tak jakby patrzeć na ilość postów- tym bardziej, że połowa jest za głupoty jak "handel", czyli napisanie "za dychę ci zrobię".

.Enzi_

.Enzi_

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Mam na imię Adrian i mam 17 zim za sobą. Interesuję się głównie informatyką, lubię prawie wszystko co z tą dziedziną związane. Kocham sport, szczególnie piłkę nożną. Uczęszczam do technikum informatycznego. Czym zajmuje się na codzień? W sumie nic szczególnym, zwykła rutyna - wstaje, szkoła, dom, komputer, przyjaciele, siłka. Niekiedy lubię przysiąść i przeczytać ciekawą książkę. Trudno mi jest pisać o sobie, gdyż nie lubię się przechwalać, ale skoro widnieje taki punkt w podaniu, to lecimy. Jestem osobą bezkonfliktową, nie szukam niepotrzebnych problemów. Jeśli jest jakiś problem staram się go rozwiązać tak, żeby 2 strony konfliktu były zadowolone. Jestem bezstronny, co jest bardzo ważną cechą Moderatora. Względem innych jestem bezinteresowny. Uwielbiam wszelkiego rodzaju kontakty z ludźmi. W swoim otoczeniu staram się utrzymywać ład oraz porządek. Ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi, jestem opanowany. Uważam się za osobę tolerancyjną, wyrozumiałą i o nie nagannej kulturze osobistej. Cenię sobie ludzi szczerych, ogarniętych, szanujących drugiego człowieka, z którymi można pogadać na wszelkie tematy. Moją najmocniejszą stroną jest pomysłowość, kreatywność. Posiadam poczucie humoru - z wielu rzeczy potrafię się zaśmiać, pożartować, lecz wiadomo - jak wszystkie rzeczy z umiarem, do pewnego momentu. Uwielbiam gdy coś wygląda estetycznie, mam obsesję na punkcie ortografii. Lubię estetykę pisowni - interpunkcja i ortografia nie są mi obce. Drażni mnie jak ktoś popełnia błędy typu "ktury, żadko". TS3 nie jest mi obcy, od dawna korzystam z tego komunikatora. Posiadałem rangę R00T-a oraz Moderatora. Wiem co i jak, potrafię tworzyć kanały itd. Potrafię przystosować się do każdego zadania oraz znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Powinniście mnie wybrać, ponieważ moim atutem jest współpraca oraz sumienność wykonywanej przeze mnie pracy. Dużo czasu jestem w stanie poświęcić dla wykonywania tej roli. 

Synek

Synek

Ok.

• Moderator Minecraft
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2492 postów
  • @Synek
  • GG:17867059
  • Lokacja:Łódź
  • Steam:Synnekks
  • Hobby:Piłka ręczna, dobra książka, dobra zabawa :V

Cześć, jestem Sebastian.

W tym roku będę jeszcze pełnoletni. Pochodzę z miasta Łodzi w którym obecnie żyję. Interesuje się sportem, literaturą oraz grami komputerowymi. Chciałbym zostać jednym z opiekunów naszego forumowego TeamSpeak'a. Myślę, iż jestem odpowiednią osobą na to miejsce, ponieważ sam program znam bardzo dobrze jako jego użytkownik, a podstawowe rzeczy, które przyszłoby mi robić jako opiekun znam stosunkowo dobrze. Na forum przesiaduje już od długiego czasu, mój pasek ostrzeżeń jest zupełnie czysty, jestem człowiekiem kulturalnym, wyważonym i cierpliwym oraz potrafię się dogadać z każdym człowiekiem w spokojny sposób. Nie mam także problemu ze sprzętem, który jest dobrej jakości. Mam dużo wolnego czasu, który mógłbym spędzić właśnie na TeamSpeak'u przy okazji się nim opiekując. 

Tym sposobem spełniam wszystkie z potrzebnych wymagań i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury :)

Dodany obrazek

betamesz10

betamesz10

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 38 postów
  • Hobby:Psychologia ;3

Witam, mam na imię Norbert, pochodzę z województwa Lubelskiego. Interesuje się dziedzinami psychologii i informatyki. Jestem człowiekiem cierpliwym, opanowanym, myślę ze inteligentnym :D. Chciałbym zająć stanowisko opiekuna TeamSpeak'a, ponieważ  dam sobie z tym rade i pomogę administracji jak i użytkownikom znajdującym się na owym programie komunikacyjnym. Mam wiele czasu i jestem gotów wręczyć pomoc każdej osobie o ile będę w stanie coś zrobić, bo nie wszystko mogę ogarnąć a lepiej odpuścić niż pogorszyć sytuację. Co do umiejętności TeamSpeak, miałem własnego i na wielu innych dostawałem różnorodne rangi, które posiadały wysokie prawa. 

• Znajomość programu TeamSpeak 3 - Wystarczająca.
  • Minimum 2 tygodnie stażu na forum (od rejestracji) - Chyba jest :D
  • Maksymalnie 30% - Mhm.
  • Zachowanie godne reprezentowania forum - Na pewno, nie zawiodę.
  • Kultura osobista na odpowiednim poziomie przy rozmowach z użytkownikami - Nie ma z tym problemu.
  • Umiejętność wysławiania się - Na poziomie.
  • Dobry mikrofon - Jest.
  • Minimum 16 lat - Aktualnie mam 18.
  • Respektowanie hierarchii - Oczywiście.
  • Cierpliwość - Ze skały.

Edytowany przez betamesz10, 03 lipiec 2016 - 07:49.

35804108227438969387.jpg

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników