Skocz do zawartości

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Błędy Clienta

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
35 odpowiedzi w tym temacie

Shczena

Shczena

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Witam! Otóż dużo graczy ma problemy z Clientem/Serwerem. W tym poradniku zaprezentuje kilka bardzo przydatnych porad które z pewnością pomogą wam uporać się z problemem serwera.

1.Tryb zgodności

Jak pewnie wiecie Metin2 powstał jeszcze zanim Microsoft wydał Windowsa 7 więc najlepiej będzie działał na starszych wersjach systemu.

Co należy zrobić?

Klikamy prawym przyciskiem myszki na klienta Antarisa i wybieramy opcje  "Właściwości" 

Następnie przechodzimy do opcji "Zgodność"

Na Windowsie 7 wygląda to tak:

7410191000_1466362159.jpg

Następnie zaznaczamy opcje "Uruchom ten program w zgodności z:" 

Jeśli macie Windows 7 i wam nie działa to wybieramy Windows XP (Service Pack 3)
Jeśli jednak macie Windows 7 a wybraliście XP i wam nadal nie działa to polecam pokombinować właśnie z XP/7. Nie polecam tutaj ustawiać Visty ani innych systemów. :) 

+ Polecam tutaj zaznaczyć również opcje "Uruchom ten program jako Administrator" 

Dzięki czemu za każdym razem jak odpalimy Antarisa będzie nam odpalać z Administratora :) 

2.CCLeaner 

Program który oczyszcza nam komputer oraz wyczyszcza rejestry.
Po co on nam?
Kiedyś na serwerze Pandy^^ nie działała mi klawiatura w grze, wziąłem wyczyściłem cały rejestr w CCleanerze i mi zadziałało :) Więc należy też wziąć pod uwagę ten program.

3.Problem z Msvcr100.dll

Cytuje  "Pliki DLL (dynamic link library) takie jak msvcr100.dll to małe programy podobne do plików wykonywalnych EXE, które pozwalają kilku programom współdzielić tę samą funkcjonalność (np. drukowanie)."

W tym wypadku należy:

-Zaktualizować sterowniki na komputerze
-Aktualizujemy system Windows

-Skanujemy komputer w poszukiwaniu wirusów

-Pobieramy odpowiedni Microsoft Visual C++ (Polecam wpisać w Google i pobrać)

Na razie tyle wystarczy :) Jak ktoś ma jakiś problem jeszcze z Klientem/Serwerem to proszę pisać śmiało postaram się pomóc w każdej sprawie. :) 

byzielsko

byzielsko

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 7 postów

siema ja mam win 7 i ustawilem zgodnosc oraz to by odpalalo jako administrator i po odpaleniu wyskakuje mi komunikat ze plik zawiera nieprawidlowe dane..

Kocham mpcforum.pl!!!
Dodany obrazek

szkop3k

szkop3k

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 20 postów

witam mam windows 8.1 i mam problem " aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000007b). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację. " wiesz może jak z tym sobie poradzić? 

Shczena

Shczena

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Spróbujcie zaktualizować sterowniki albo oprogramowanie + polecam ustawić we właściwościach "Tylko do odczytu" :) 

Janusz.

Janusz.

All life with MPC

• Zbanowany
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6737 postów

Ccleaner nie jest pożądanym programem. Usuwanie "błędów" (?) z rejestru to pic na wodę. Program sam nie potrafi odnaleźć błędu w rejestrze (no chyba, że dla Ciebie "błąd" to pusty/zniszczony wpis).

Czym jest dla Ciebie "odpowiedni" MSVC++? W tym kliencie wyskakuje tylko błąd z MSVCR120, żadne 100 nie mają bytu. Żeby naprawić ten błąd wystarczy zainstalować MSVC++ 2013 Redist., a poprzednie wersje najlepiej odinstalować. 

Skończ wprowadzać ludzi w błąd. 

TroLLu

TroLLu

MPC Elite Rank III

• Zbanowany
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 13632 postów

ktokolwiek to przypial byl pijany lub niespelna rozumu

­

xxCassie

xxCassie

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Nie bardzo, ale powodzenia.

kwiati

kwiati

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 1 postów

a co jeśli mam tak: http://scr.hu/0wueq/k2pbq

tu jest tylko screen.
mam tak cały czas

RankerS

RankerS

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Wyskakuje mi błąd przy włączaniu gry i nie wiem jak go rozwiązać proszę o pomoc.
http://puu.sh/pJhyw/7d93b6b564.png <- ss błędu

klucha500

klucha500

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 99 postów
  • Lokacja:Mikołów / Śląskie
  • Hobby:Robienie wszystkiego żeby nic nie robić ;D

Pytanie:

Nazw sklepów nie widać, czy tylko ja mam taki problem? Widzę same taborety i nicki bez tych dymków nad nimi jak zawsze to było.

5113992856.png

Sometix

Sometix

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 2 postów

witam,mam problem ponieważ przy starcie klienta wyskakuje mi "nie można uruchomić programu ponieważ na komputerze nie znaleziono MSVCR120.dll. instalowałem to już 3 razy i błąd się powtarza proszę o pomoc.

Birdsonek

Birdsonek

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Siema  mam internet i gdy próbuję sie zalogować to mam błąd łączenia z serwerem. Ma ktoś może na to jakąś rade?

McGromowski

McGromowski

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 5 postów

@Birdsonek to samo mam..

SuraPe

SuraPe

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 24 postów
Witam,
Dziś zainstalowałem Antaris'a jestem nowym graczem na tym serwerze.
Napotykam sie ciągle na jakies problemy z instalacją clienta.
na poczatku pliki dll. potem bład typu 0000007 czy coś w tym stylu.
Udało mi sie je rozwiązacrozwiazaniem tutaj programem Aio - runtime  lecz teraz mam problem z Metin Create... dodaje 4 screeny.
Probowałem reinstlke clienta około 4 razy sciagłęm z innego linku z waszej strony odpalam przez 
Administratora i ze zgodnościa. Sprawdziłem sterowniki wszystko w porzadku. Robiłem rakże próby
na innych rozdzielczosciach w cofigu bez skutku ; /
Przekopałem tyle juz na forum ze aż rece opadają ciagle bez skutku po próbach i radach tych ktore znalazłem na mpc ; /

Edytowany przez SuraPe, 08 lipiec 2016 - 13:47.

jezior09

jezior09

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Witam, zainstalowałem klienta, działa. wchodze do gry, tworzę postać, wybieram postać, gra sie ładuje i wyświetla mi sie okno ładowania i sprawny czat na którym piszą ludzie ale postać nie . Proszę o pomoc .

Amstaf123

Amstaf123

Bywalec MPC III

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 748 postów

Witam pobrałem właśnie Antaris, i niestety coś nie działa.

Po włączeniu clienta pisze mi:

"Wystąpił błąd podczas pobierania pliku" oraz jak klikne OK, to pisze "Failed to conect.antaris.pl port 80:time out

z internetem na pewno wszystko w porządku  :)

1_5565b449c02ad.png

Grafika wykonana przez StitchART

lukaszwisniewsk

lukaszwisniewsk

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Witam pobrałem właśnie Antaris, i niestety coś nie działa.

Po włączeniu clienta pisze mi:

"Wystąpił błąd podczas pobierania pliku" oraz jak klikne OK, to pisze "Failed to conect.antaris.pl port 80:time out

z internetem na pewno wszystko w porządku  :)

serwer off

taxi2286

taxi2286

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 196 postów
  • Lokacja:szczecin
  • Hobby:75 D

ha ha ha - ten serw jak i administracja to jedna wielka pomyłka/uszustwo - szkoda czasu i prądu na nich

zaraz Eryczka da mi punkty karne za krytykowanie pajaćow z żenadisa mt2  bu ha ha 

MrZohus

MrZohus

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • GG:32329361
  • Steam:zohus

No dobrze, wiemy że serwer off, więc jest jakaś konkretna data wprowadzenia aktualizacji - poprawek ?

Iwanek12

Iwanek12

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

przecież mają serwer w dupie wiec o czym ty piszesz

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników