Skocz do zawartości

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Antaris.pl - Umiejętności na poziomie "S"

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
199 odpowiedzi w tym temacie

JarajTo ♋

JarajTo ♋

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 588 postów
  • Lokacja:Wschowa
  • Steam:JarajTo
  • Hobby:EG Team | Manager
    Łupanie 24/7
    E12 | E13 | E14

Archer spoko ma skille­

­9007814531062491471468.gif

AooR

AooR

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Jaram się max XDD

Arialll

Arialll

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Lokacja:Gdynia
  • Hobby:Polityka

O ile zbroje nie przypadły mi do gustu o tyle te skile bardzo mi się spodobały a w szczególności silne u mentala <3. Dobra robota panowie. Mam jeszcze pewien pomysł jak podkręcić atrakcyjność i pierdolnięcie tych umiejętności na S. Może by dodać w czasie odpalania skila lekkie trzęsienie ekranu podobne jakie jest u healera po przywołaniu błyskawicy?

Wojny gildii przy 60 osobach to będzie piękne widowisko z tymi animacjami skili :)

Edytowany przez Arialll, 23 maj 2016 - 22:19.

Cyrk.png

Caliente96

Caliente96

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

O ile zbroje nie przypadły mi do gustu o tyle te skile bardzo mi się spodobały a w szczególności silne u mentala <3. Dobra robota panowie. Mam jeszcze pewien pomysł jak podkręcić atrakcyjność i pierdolnięcie tych umiejętności na S. Może by dodać w czasie odpalania skila lekkie trzęsienie ekranu podobne jakie jest u healera po przywołaniu błyskawicy?

Wojny gildii przy 60 osobach to będzie piękne widowisko z tymi animacjami skili :)

Dobry pomysł, polać mu ;)

Skille sztos :D

bijacz1

bijacz1

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Lokacja:Polsza

Najfajniej prezentuja sie paluch, skowyt, wirujacy, walniecie i duchowy cios. Body za to brzydko i czarowana razi po oczach, ale propsy leco :D

ZR_o79.gif

DangoS

DangoS

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 522 postów
  • GG:9381041
  • Lokacja:Polska
  • Steam:dangos83821
  • Hobby:Gry, Informatyka, Grafika, Muzyka, Sport, Komputery
Szacunek ogromny, naprawdę... Mega! Ale... Zwiekszenie ataku jest w zwinności czy nie pokazaliście tego?

sysuniadangos.png

Pomogłem Ci w czymś ? Spodobał Ci się mój post ? Nie bądź obojętny. Daj LIKE! :)

|+++| 50 POSTÓW - 26.02.13 12:13|+++|

Wilku

Wilku

MPC Popular User II

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2160 postów
  • Hobby:Niczego się nie dowiesz.

Trzęsienie ziemi w mt2 tego jeszcze nie było :D

Arialll

Arialll

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów

Nie ziemi xD A nawet jeśli to w końcu ma być nowa jakość więc możecie sobie pozwolić ;)

Miałem na myśli coś na wzór przywołania błyskawicy u healera. Przypatrz się jest 1-2 sek po animacji.

Edytowany przez Arialll, 23 maj 2016 - 22:41.

Cyrk.png

Haql

Haql

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Lokacja:Białystok
  • Hobby:Grafika
    Anime
    Gry

Za je bi stosć
10/10 szczególnie u mentala i buffow jest cudownie

Y6V06tK.png

GanerPL

GanerPL

MPC Popular User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1532 postów
  • GG:13352630
  • Lokacja:Londyn
  • Hobby:Lotnictwo

Jest to zauważalne przy kilku skillach, szczególnie przy walnięciu i tąpnięciu aż mi się biurko trzęsło jak oglądałem :D uwielbiam ten efekt bo wtedy czuć taką moc z tego skilla :D

1363095337-U286162.png

TeTris'

TeTris'

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Skile Smoka robią robotę :)

Bagietka

Bagietka

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1421 postów
  • @Bagietka
  • Lokacja:Mysłowice
  • Hobby:jedzenie i spanie

Nie oglądam, zostawię sobie niespodziankę. Wam też polecam.   ^^

­

c:

Arialll

Arialll

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów

Nie oglądam, zostawię sobie niespodziankę. Wam też polecam.   ^^

­

Nie wytrzymasz :v

Cyrk.png

woj12345

woj12345

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1059 postów
  • Hobby:Dziewczyny.

zróbcie bodemu zamiast aury takie wielkie JP jak w 2k11... mi sie to nie podoba , ale + że coś wstawiliście :)

MaTe ^^

MaTe ^^

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 635 postów

Było kiedyś trzęsienie ziemi na starej twierdzy. Pamietam, jak jechałem przez doline na koniu i się przewróciłem.

Tak na poważnie, duża róznica jest wartości aury między P a S?

kakarotek

kakarotek

MPC User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPip
  • 875 postów
  • GG:36321046
  • Lokacja:Błn
  • Hobby:Metin2 , LOL .

Czekam na serwa tak długo i właśnie zauważyłem że bedzie 6 skill.... Jestem zawiedziony. :C

Po co to komu?

Ale te skille są edytowane. Na pewno nie będą się ładować 60 sekund jak na PL i innych serwerach. Można zobaczyć po cooldownie tych skilli.
ale mi nie chodzi o cooldown tylko o same skile

Martwisz sie i placzesz ze jest 6 skill u nas, w turcji mają po 7 skilli i sie cieszą jak dzieci

GLELTm4.jpg

FrEeKiLl932

FrEeKiLl932

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • GG:35047042

Czekam na serwa tak długo i właśnie zauważyłem że bedzie 6 skill.... Jestem zawiedziony. :C

Po co to komu?

Ale te skille są edytowane. Na pewno nie będą się ładować 60 sekund jak na PL i innych serwerach. Można zobaczyć po cooldownie tych skilli.
ale mi nie chodzi o cooldown tylko o same skile
Martwisz sie i placzesz ze jest 6 skill u nas, w turcji mają po 7 skilli i sie cieszą jak dzieci
Fajnie im więcej tym lepiej przynajmniej ja mam takie zdanie xD
Kocham mpcforum.pl!!!
Dodany obrazek

Toxic992

Toxic992

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1219 postów
  • Lokacja:Gliwice
  • Hobby:Sport! Oraz kształtowanie przynależności narodowej:>

Jeżeli wartości leczenia oraz zwiększenia ataku u healera będą odpowiednio dopasowane to mam już postać, którą zagram.;) Naprawdę ładnie te skille wyglądają. Oglądając film na telefonie nie zrobiły na mnie wrażenia, ale teraz na komputerze- chapeau bas.

Matzar

Matzar

gx

• Zbanowany
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6916 postów

Jeżeli wartości leczenia oraz zwiększenia ataku u healera będą odpowiednio dopasowane to mam już postać, którą zagram. ;) Naprawdę ładnie te skille wyglądają. Oglądając film na telefonie nie zrobiły na mnie wrażenia, ale teraz na komputerze- chapeau bas.

Są już dopasowane. :P

FrEeKiLl932

FrEeKiLl932

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • GG:35047042

Jeżeli wartości leczenia oraz zwiększenia ataku u healera będą odpowiednio dopasowane to mam już postać, którą zagram.;) Naprawdę ładnie te skille wyglądają. Oglądając film na telefonie nie zrobiły na mnie wrażenia, ale teraz na komputerze- chapeau bas.

Ja sie właśnie zastanawiam nad healerem a archerem xD bo kusi mnie to że healer ma już dopasowane te buffy że tak powiem a archer nie zwraca uwagi na odległość.

Edytowany przez FrEeKiLl932, 24 maj 2016 - 09:44.

Kocham mpcforum.pl!!!
Dodany obrazek

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników