Skocz do zawartości

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Antaris.pl - Umiejętności na poziomie "S"

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
199 odpowiedzi w tym temacie

damez54

damez54

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Ładnie ładnie. Dobra robota!!! Czekam z niecierpliwością!

Pjkgylq.gif

FrEeKiLl932

FrEeKiLl932

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • GG:35047042

Właśnie ja się cieszę że będzie ten 6 skill :) Niech każda klasa ma po równo

To że nie które postacie mają o jeden skill więcej to nie znaczy że nie jest równo. Zawsze tak było i jakoś dało się normalnie zabić np. Smoka na daggerem

może ale ja i tak się cieszę też może dawali se rade ale teraz np tez jest zmieniony np healer więcej leczy więc skąd wiesz czy nie uratuje dupy komuś ten nowy 6 skill w pvp przeciw healerowi.;P 

a co do healera to czemu są pokazane 5 skilli?? zwiększenie ataku jest bez zmian??

Kocham mpcforum.pl!!!
Dodany obrazek

Aragni

Aragni

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 155 postów

Nie oglądam, dużo lepiej będzie zobaczyć w grze :)

Ale chyba było mówione coś (może mi się pomyliło), że w tym tygodniu zostanie wrzucony film zapowiadający serwer. To prawdziwe i aktualne info? ;)

Piankes

Piankes

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 676 postów

Nie za jaskrawe te kolory?;p

Endziu

Endziu

MPC Popular User II

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1790 postów
  • Lokacja:Polska

Buffy smoka i wp-ka wywołują epilepsję, czerwona aura podniesie poziom agresji gimbo-bodziaków ze 120% do 250% i to duchowe takie średnie, a tak to jest sztos.

Matzar

Matzar

gx

• Zbanowany
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6916 postów

Nie oglądam, dużo lepiej będzie zobaczyć w grze :)

Ale chyba było mówione coś (może mi się pomyliło), że w tym tygodniu zostanie wrzucony film zapowiadający serwer. To prawdziwe i aktualne info? ;)

Nikt niczego takiego z administracji nie pisał. Jutro zamierzam wrzucić temat dot. informacji związanej ze startem.

MOBB

MOBB

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 37 postów
  • Hobby:メ Wyciąganie nudes na snapchat メ

Te castowanie jednego ze skilli u Archera zostało poprawione? Gdzieś tak czytałem :x 

KoKaineK

KoKaineK

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 4 postów

ale te 6 skille nie pasują wgl do tej gry. szczegolnie na wojownika... To jest nie potrzebne i tylko przez to nie bede grał.

Tak wiem że macie to w dupie ale ja tylko pisze

Sh4ke

Sh4ke

Człowiek AceBoy'a

• Zbanowany
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4905 postów
  • Hobby:YouTube

ale te 6 skille nie pasują wgl do tej gry. szczegolnie na wojownika... To jest nie potrzebne i tylko przez to nie bede grał.

Tak wiem że macie to w dupie ale ja tylko pisze

Dobrze, że chociaż jesteś tego świadomy.

CannabisTHC

CannabisTHC

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Czekam na serwa tak długo i właśnie zauważyłem że bedzie 6 skill.... Jestem zawiedziony. :C

Po co to komu?

Ale te skille są edytowane. Na pewno nie będą się ładować 60 sekund jak na PL i innych serwerach. Można zobaczyć po cooldownie tych skilli.

Edytowany przez CannabisTHC, 23 maj 2016 - 21:06.

FrEeKiLl932

FrEeKiLl932

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Czekam na serwa tak długo i właśnie zauważyłem że bedzie 6 skill.... Jestem zawiedziony. :C

Po co to komu?

Ale te skille są edytowane. Na pewno nie będą się ładować 60 sekund jak na PL i innych serwerach. Można zobaczyć po cooldownie tych skilli.

mu raczej nie chodziło o cooldown tylko ogólnie ze nie lubi tych skilli xD bynajmniej tak to zrozumiałem ;D

Kocham mpcforum.pl!!!
Dodany obrazek

KoKaineK

KoKaineK

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Po co to komu?

ale mi nie chodzi o cooldown tylko o same skile

HateD

HateD

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 170 postów

U WP'ka i Mentala wygląda to dość znośnie, ale już wiem ze Aury na poziom " S " nie bd wbijał bo wygląda gorzej niż aura z lat 2k7.

Fajny dodatek, ale kolejny dodatek którymi gracz bd się jarał może przez 5 minut swojej gry.

Matzar

Matzar

gx

• Zbanowany
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6916 postów

U WP'ka i Mentala wygląda to dość znośnie, ale już wiem ze Aury na poziom " S " nie bd wbijał bo wygląda gorzej niż aura z lat 2k7.

Fajny dodatek, ale kolejny dodatek którymi gracz bd się jarał może przez 5 minut swojej gry.

To tylko oprawa wizualna wszystkiego. Jeśli rzeczywiście czekasz na coś nowego jeśli chodzi o samą rozgrywkę daj sobie moment do oficjalnej prezentacji. ;)

FrEeKiLl932

FrEeKiLl932

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Zrób leprze żeby się każdemu podobało to nie będzie problemu ;D a gdyby nie te dodatki 5 min to już by połowa osób która gra, już by nie grała bo było by to nudne na każdym serwerze to samo xD

Edit:

A żeby się jarał nawet te 5 min to musi je najpierw wbić xD to jest wyczyn już większy xD

Przynajmniej takie jest moje zdanie.

Edytowany przez FrEeKiLl932, 23 maj 2016 - 21:22.

Kocham mpcforum.pl!!!
Dodany obrazek

HateD

HateD

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 170 postów

Zrób leprze żeby się każdemu podobało to nie będzie problemu ;D a gdyby nie te dodatki 5 min to już by połowa osób która gra, już by nie grała bo było by to nudne na każdym serwerze to samo xD

To jest tylko moja opinia.. wiadomo jednym się to spodoba a innym nie :) Ja jestem zdania że w tej grze nie powinno się tykać skili ani miast ( po co zmieniać coś co jest dobre?) Nie zrobię lepszych bo nie potrafię... Z pewnością osoba która włożyła w to czas i umiejętności na pewno się napracowała, ale wiadomo że każdy ma inny gust. Szanuję pracę, ale jak już mówiłem mi to nie podchodzi.

To tylko oprawa wizualna wszystkiego. Jeśli rzeczywiście czekasz na coś nowego jeśli chodzi o samą rozgrywkę daj sobie moment do oficjalnej prezentacji. ;)

Liczę na to że zaskoczycie mnie pozytywnie i zmienię nastawienie co do Lourta jak i reszty teamu.

GanerPL

GanerPL

MPC Popular User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1532 postów
  • GG:13352630
  • Lokacja:Londyn
  • Hobby:Lotnictwo

No w końcu widać, że coś idzie do przodu z serwerem :D skill leczenie i zwiększenie ataku-boskie :D już nie mogę się doczekać, aż je wbiję na S :D

Edit, lol, to była zwinność :D no a gdzie zwiększenie ataku ? :D

Edytowany przez GanerPL, 23 maj 2016 - 21:21.

1363095337-U286162.png

Lady Angie

Lady Angie

Untouchable.

• MPCfacebook Lider
  • PipPipPipPip
  • 490 postów
  • @Asenata
  • GG:33310005
  • Lokacja:Śląsk
  • Hobby:Konie,
    Revelation,
    Siatkówka,
    Modeling,
    Podróże,
    Grafika,
    Metin2
    Etc.

Lubię nowości, podoba mi się :)

Dodany obrazek

BiCappy

BiCappy

Początkujący II

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • GG:43878928

Mental <3 <3

Warto było czekać, jednakże bardziej bym ryja cieszył gdybym odkrył te skille wbijając samodzielnie :p

beV5mzZ.png

Gość_Eladrin_*

Gość_Eladrin_*
  • Gość

Mam pytanie co do ataku z łuku - zwykłego, będzie inna "strzała" jako lot jej do celu?

Ogólnie o skillach, niby "epilepsja", a i tak każdy(większość, bo zaraz akurat "Kowalski" powie, że On ma na max przybliżone) będzie miał praktycznie na max'a oddalony ekran by jak najwięcej widzieć. Nie podoba mi się animacja 6 skilli, ale to tylko moje osobiste odczucie. (:

Pozdrawiam.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników