Skocz do zawartości

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Antaris.pl - Wyposażenie Wojownika

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
98 odpowiedzi w tym temacie

harnaś

harnaś

All life with MPC

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7739 postów

no fajne fajne 

Ememenss

Ememenss

MPC Popular User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1663 postów

Mi się te sety średnio podobają.

Odkąd te rzeczy idą w taką przesadę, wydziwianie i c**j wie co to źle się patrzy na tego metina.. Takie proste tekstury postaci, terenu, takie szare i matowe, a tu nagle zostają odziane w jakieś wyskręcane rzeczy : D.

Eryk

Eryk

Nożownik

• Global Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 11311 postów

Ładne, ale muzyka jakby ktoś umarł  T_T  T_T

nyksio

nyksio

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Sety prezentują się nad wyraz epicko :D Widziałem jak w wyglądały w jednym z tematów i szczerze mówiąc nie byłem jakoś przekonany, może do jednego bądź dwóch. Natomiast ten filmik pokazuje prawdziwą klasę tego co stworzyliście ;3 Czekałem na ten serwer od pierwszego wpisu i informacji na jego temat. Teraz czekam na niego jeszcze bardziej i już wiem, że się nie zawiodłem. Świetna robota panowie :D

Mam jeszcze takie pytanko. Czy został może zmieniony wygląd/kolor zbroi do 61 lvl'a ? Bo szczerze mówiąc od dawien dawna są używane i trochę się przejadły :D Jeśli nie to trudno, na pewno nie umniejszy to serwerowi ;d To po prostu takie moje zdanie :D Pozdrawiam i czekam na więcej ;d

ps: Jeszcze raz świetna robota!

GanerPL

GanerPL

MPC Popular User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1532 postów
  • GG:13352630
  • Lokacja:Londyn
  • Hobby:Lotnictwo

No powiem szczerze, że kawał dobrej roboty ktoś odwalił :D set do expa i pvp na 130 wygląda po prostu nieziemsko <3 czekam tylko na szamana <3

fajnie, że są zachowane takie proporcje, że ilość efektów i dodatków rośnie wraz z wymaganym poziomem zbroi ;)

Jedynie ten set do pvp na 120 średnio pasuje do woja moim zdaniem, bardziej do szamana (co można zobaczyć na fb)

Wgl jak bardzo będzie się to świecić na +9? Proszę, nie przesadźcie z tym efektem, bo tragicznie to wygląda jak te zbroje świecą się jak psu jajca -.-

Kiedy kolejny film ? :D

1363095337-U286162.png

taxi2286

taxi2286

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Lokacja:szczecin
  • Hobby:75 D

rewelacja - wybieram niebieski na 130lv exp - bede go miał pierwszy ... może

MisterMatiek

MisterMatiek

MPC User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPip
  • 807 postów

Czy będzie można zmienić interfejs na stary? Ten jakoś nie dla mnie.

nerff

nerff

MPC User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPip
  • 814 postów

Sety ładne, ale byłoby miło jakby można było zmienić na stary interfejs :D 

Oldis

Oldis

MPC Popular User II

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1939 postów
  • @OldisPL
  • GG:11183506
  • Lokacja:Bielsko-Biała
  • Hobby:+ Snowboard <3
    + Koszykówka <3

Tuż to już nie jest Metin xD [*]

Mam nadzieję, że client nie będzie ważył 10GB :v?

Ale zapowiada się kozak <3

GallAnonim1429

GallAnonim1429

All life with MPC

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4171 postów
  • Lokacja:Lyon
Słabo wyszedł ten film dlatego, ze nie pokazales broni dwurecznych ani setów na płci żeńskiej. Gdy Makin napisał ze film z serwera ukaze sie w srode nastawiłem sie na coś konkretnego tymczasem "informacje" dozujecie tak, ze to powoli zaczyna sie robić nużące. Sety są ladne, chociaz wojownik w pierwszej zbroi wyglada chuderlawo.

Srij9JT.png

HateD

HateD

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 170 postów

Set nr1: Woj na redukcji.

Set nr2: Woj na masie

Set nr3: Global 

Set nr4: Woj na masie.

Nie podobają mi się ^^ Mam nadzieję że kostiumy chociaż  będą ładne.

Sh4ke

Sh4ke

Człowiek AceBoy'a

• Zbanowany
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4905 postów
  • Hobby:YouTube

Słabo wyszedł ten film dlatego, ze nie pokazales broni dwurecznych ani setów na płci żeńskiej. Gdy Makin napisał ze film z serwera ukaze sie w srode nastawiłem sie na coś konkretnego tymczasem "informacje" dozujecie tak, ze to powoli zaczyna sie robić nużące. Sety są ladne, chociaz wojownik w pierwszej zbroi wyglada chuderlawo.

Mój błąd, następny bardziej "dopieszczę" i dogram to czego tutaj brakowało.

GanerPL

GanerPL

MPC Popular User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1532 postów
  • GG:13352630
  • Lokacja:Londyn
  • Hobby:Lotnictwo

A kiedy można liczyć na kolejny film ? :)

1363095337-U286162.png

Sh4ke

Sh4ke

Człowiek AceBoy'a

• Zbanowany
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4905 postów
  • Hobby:YouTube

A kiedy można liczyć na kolejny film ? :)

Zaplanowałem takie filmy co 2/3 dni.

SzkodaGadac1

SzkodaGadac1

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Pierwszy set strasznie wyszczupla wojownika :D

W drugim secie do expa tyllko wali czerwony kolor po oczach :P

3 set exp wyglada przyzwoicie , do pvp takie sobie nie robia tego wow ;D

Fajny jest interfejs podobny z gothica 3 :P

Co nie ktorzy nie umieja czytac przeciez ten serw to nowa odslona metina .Wiec nie bedzie to zwykly priv jak kazdy ,

Zycze powodzenia waszej nowosci na rynku :P

Arialll

Arialll

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Lokacja:Gdynia
  • Hobby:Polityka

No może i nowa ale nie można zapominać o korzeniu tej gry jakim jest starożytny świat dalekiego wschodu. Pod ten styl powinno być wszystko kierowane. Czy te zbroje pasują do chińskich/japońskich/mongolskich wojowników? Kwestia dyskusyjna. Ile ludzi tyle opinii.

Cyrk.png

Cytrynowy_Sorbe

Cytrynowy_Sorbe

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Nooo... jestem pod dużym wrażeniem.

A co do nowoczesności: jedni narzekają, że za dużo udziwnień, innym już przejadły się powtarzane sety albo matowa grafika... jeszcze się nie urodził co by wszystkim dogodził, taka prawda.

Jak dla mnie- super, nowoczesność ani kolory mi nie przeszkadzają bo nie ma przesady, oby tak dalej :)

P.S też bym chciała zobaczyć damskie sety :P

Beornottobe.

Beornottobe.

1944

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Lokacja:Głogów

Miasta, interface, ikony podstawowych itemów... się nie zmienia, to rzecz święta!  :((  :s

861881471996063968634.png

"Wracaj z tarczą, a nie na tarczy. "

"Nigdy nie kłóć się z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem."

kaktus333

kaktus333

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 178 postów
  • Lokacja:Oslo
  • Steam:http://steamcommunity.com/profiles/76561198262769927/

Pierwsza zbroja do expa u wojownika jest brzydka i nie pasuje do woja, reszta jest całkiem spoko, zwłaszcza podoba mi się motyw z "ulepszoną" wersją zbroi do expa. (mam na myśli przeskok z przed ostatniej do ostatniej zbroi)

A jeżeli chodzi o zbroje do pvp, to pierwsza jest klasyczna i estetyczna, druga jest dosłownie nieziemska, podoba mi się najbardziej, i w sumie chyba jako jedyna jako tako pasuje klimatem do dalekiego wschodu (lub może starożytnego Egiptu? w każdym razie, bardzo mi się podoba) ale trzecia zbroja już jest bardzo słaba. Oczywiście, nie pod względem wykonania, bo zbrojka sama w sobie jest świetna, ale znowu.. zupełnie nie pasuje do woja. Wolałbym takie coś wsadzić jako zbroję do expa na przykład dla sury, a nie pvp na woja. Ogólnie rzecz biorąc to za wykonanie oczywiście 10/10, za sam wygląd zbrojek mocne 7/10, ale za dopasowanie ich do postaci i klimatu już takie słabe 5/10

(interface jest boski, nie widziałem ładniejszego a zarazem czytelnego interface na żadnym innym privie)

Sztoss

Sztoss

MPC Popular User II

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2265 postów
  • Hobby:Śląskie
    Szlagiery

Czy będzie można zmienić interfejs na stary? Ten jakoś nie dla mnie.

ta kamermoda se pobierz  :yay:

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników