Skocz do zawartości

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Aion_Pandemonia- Jeszcze lepszy prywatny serwer!

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
61 odpowiedzi w tym temacie

AionPandemonia

AionPandemonia

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 5 postów

header_logo.png

linia.png
parameters_plk.png
cpu.png
Intel Xeon E3 1225v2
ram.png
32GB DDR3
net_plk.png
250 Mbps
linia.png
about_plk.png

client_plk.png
GF 4.7.5

experience.png
x10

party_experience_plk.png
x10

quest_experience_plk.png
x5

gathering_experience_plk.png
x2

kinah.png
x5

quest_kinah_plk.png
x5

ap_pvp_plk.png
x3

ap_pve_plk.png
x2

linia.png
links_plk.png
main_site_plk.png
register_plk.png
is.png
download_plk.png
aboutus_plk.png
team.png

start_plk.png

start_img.png

offer_plk.png
Różnice względem GF:
- Brak Gold Packów;
- Osiem postaci konto;
- Brak limitów sprzedaży;
- Brak kont VIP/Premium;
- Brak Pay2Win/Item Shop dostosowany do Waszych potrzeb;
- Te same raty dla wszystkich;
- Dwa krafty mistrza na jednej postaci;
- Trzy krafty eksperta na jednej postaci;
- System nagród za zdobywanie poziomów;
- System nagród Weterana (każda postać z 65 poziomem);

Instancje:
- Czas regeneracji instancji jakbyś miał Gold Pack.
- Podwójna ilość biletów na areny.

Siege:
- Zwiększona ilość GP dla bywalców na siege.

Inwazja:
- Przewidziane nagrody dla grup uczestniczących w Inwazji.

Szczeliny:
- Codziennie dostępne szczeliny dla wszystkich.

Dredgiony:
- Dregiony o stałych porach, dostosowane, aby nie kolidowały z innymi terminami.

Eventy:
- Mnóstwo eventów z ciekawymi nagrodami.

Opcja Głosuj dla Monet:
- Nie musisz wydawać złotówek, głosuj na nasz serwer, zdobywaj AC!.

start_time_plk.png

Poniedziałek, 7 marca.

Edytowany przez AionPandemonia, 06 marzec 2016 - 19:16.

Tjes2

Tjes2

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 606 postów

Polecam ;)! Mimo kilku drobnych błędów można świetnie się bawić! Administracja jest bardzo aktywna i odpowiada na pytania. Na stronie wbudowany jest "Support", serwer posiada własny kanał TS'a i forum.

EDIT: Zmieniam zdanie. Nie polecam

Edytowany przez Tjes2, 09 marzec 2016 - 18:54.

Aion_Pandemonia

Aion_Pandemonia

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Posiadamy własny TS, nie kanał ^^

To fenomenalny serwer!

Bugi naprawiamy od ręki!

No i wiecie co? PVP w Katalamach! Wbijać... wbijać... wbijaaaaaaaaać!

Zapraszam na Beta testy prywatnego serwera Aion. >>>klik<<<

Tjes2

Tjes2

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 606 postów

Pograłem trochę i mam negatywną opinię o tym serwerze:

- Wiele itemów nie działa, nie da się ich użyć,

- moby (balaury), które są w twierdzy a my przed bramą potrafią przechodzić przez ściany,

- wiele zbugowanych misji niebieskich,

- gracze online w godzinach szczytu - 10 graczy i to tylko, którzy albo afkają albo chodzą sobie po mapach i instancjach

- pobugowane kamyki akt. artefakty

- i wiele więcej

Wersja przed utonięciem katalam i sarpan itp? Nie, zdecydowanie nie. 4.75 znudziła mi się od razu lepszy jest global.

Nie chce dalej wymieniać.

Serwer oczywiście też ma zalety - jest nią wersja 4.75 do zwiedzenia i nic dalej. Żałuję pobierania tych 23-30GB

- IS strasznie rozbudowany jakby gra p2w

Edytowany przez Tjes2, 09 marzec 2016 - 18:53.

Dum3l20

Dum3l20

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 103 postów
  • Steam:Dum3l

Pograłem trochę i mam negatywną opinię o tym serwerze:

- Wiele itemów nie działa, nie da się ich użyć,

- moby (balaury), które są w twierdzy a my przed bramą potrafią przechodzić przez ściany,

- wiele zbugowanych misji niebieskich,

- gracze online w godzinach szczytu - 10 graczy i to tylko, którzy albo afkają albo chodzą sobie po mapach i instancjach

- pobugowane kamyki akt. artefakty

- i wiele więcej

Wersja przed utonięciem katalam i sarpan itp? Nie, zdecydowanie nie. 4.75 znudziła mi się od razu lepszy jest global.

Nie chce dalej wymieniać.

Serwer oczywiście też ma zalety - jest nią wersja 4.75 do zwiedzenia i nic dalej. Żałuję pobierania tych 23-30GB

- IS strasznie rozbudowany jakby gra p2w

To i ja dodam swoją opinię w takim razie. Tutaj kolega podał dość konkretne przykłady rzeczy na lvl wyższych. Ja niestety dobrnąłem tylko do 30 lv, wiecej no po prostu się nie da!

Ale zaczynając od samego początku. 

Jestem osobą, która na prywatnych serwerach lubi pogadać, gdzieś złapać się całego community. Tutaj nie dość, że w grze wieje pustkami i to nawet bardzo, to nie wspomnę, że od kilku dni mam problem z zarejestrowaniem się na forum. Nie wiem czy to moja wina czy może Administracja postanowiła wyłączyć takową możliwość. Cóż, od GM również się nie dowiedziałem, chociaż z takowym miałem możliwość "rozmawiania". Tak wiec również i support, jest dość słaby. Jasne, powiecie że nie pisałem na email itd. ale widząc GM biegającego w grze, stwierdziłem że lepiej do niego napisać. Cóż myliłem się.

Kolejny aspekt, który akurat mnie dość mocno denerwował (do tego 30 lv bo tyle wbiłem), jest fakt, że z misji, a raczej z mobów które zabijamy dostajemy chore ilości expa, wiec ja mając już 25 lv robiłem misje na 15. A to wszystko dla tego aby odblokować wszystkie rzeczy, bo stety niestety kilka opcji możliwych jest tylko i wyłącznie po zrobieniu kampanii. Niby mały problem, ale widać, że Administracja tworząc serwer nie przemyślała takowych czynników, jak misje. Jak i cały system expienia, bo dość jest on mocno zachwiany i tak na prawdę ciężko jakoś złapać się jakiejś linii. Myślę że można było to zrobić zdecydowanie lepiej. 

Samą ideę już też inny użytkownik w innym temacie opisywał i zgadzam się z nim w 100%. Wszystko fajnie, ale cała idea serwera wygląda raczej na taką zabawę dzieci (wybaczcie jeżeli uraziłem), którzy postanowili postawić serwer i myślą, że zarobią na nim. Nie powiem, że nie podziwiam całego trudu w powstawanie itd. lecz żeby zrobić z tego miejsce, które zastąpi globala czy nawet NA, to trzeba się na prawdę napocić i zrobić coś nowego. 

Wiec niestety całościowa moja ocena bardzo na minus. Jeżeli jeszcze by ilość graczy wzrosła, to byłbym skłonny wrócić, lecz przy takiej aktywności to sensu nie ma ;)

Aion_Pandemonia

Aion_Pandemonia

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 36 postów

@Tjes2
Rzetelna osoba, która:

Spoiler

... ma takie problemy. Ciężko teraz tak na serio brać Twój wpis.

Jak widać, mamy forum (które rejestracją przerasta niektórych), na którym ludzie normalnie zgłaszają bugi i które na bieżąco usuwamy.
IS jest po to, aby dać Graczom wybór. Dodajmy, że nikt za ten IS nie musi płacić, ponieważ jest opcja Głosuj dla monet.
Niemal sam działam, sam poprawiam, sam utrzymuję serwer. Chociażby z tego powodu minimum szacunku ;)

Edytowany przez Aion_Pandemonia, 13 marzec 2016 - 19:48.

Zapraszam na Beta testy prywatnego serwera Aion. >>>klik<<<

Tjes2

Tjes2

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 606 postów
"Takie problemy" trudno rozwiązać :). Jak znasz odpowiedź to napisz, no dalej. I nie, nie naprawiacie wszystkich bledow, tak jak piszecie na niektore "nie do zrobienia"

Moiko349

Moiko349

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

@Tjes2
Rzetelna osoba, która:

Spoiler

... ma takie problemy. Ciężko teraz tak na serio brać Twój wpis.

Jak widać, mamy forum (które rejestracją przerasta niektórych), na którym ludzie normalnie zgłaszają bugi i które na bieżąco usuwamy.
IS jest po to, aby dać Graczom wybór. Dodajmy, że nikt za ten IS nie musi płacić, ponieważ jest opcja Głosuj dla monet.
Niemal sam działam, sam poprawiam, sam utrzymuję serwer. Chociażby z tego powodu minimum szacunku ;)

A Ty z szacunku dla graczy przynajmniej przed wypuszczeniem powinieneś o reklame zadbać :)

Matheos

Matheos

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 10 postów

"...I nie, nie naprawiacie wszystkich bledow, tak jak piszecie na niektore "nie do zrobienia"

Wybacz, ale jak czytam te komentarze, to nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać...

Trochę się bawiłem w stawianie serwera, ba, nawet go odpaliłem i wiem, że wszystkich rzeczy po prostu nie da się naprawić, z tego powodu, że te niektóre rzeczy są "schowane" w kliencie, a do niego, uwierz mi, naprawdę trudno się dostać ;)

Gram na Pandemonii i widzę, że nie wszystkie questy działają- w sumie po co mi one... Głównym celem jest osiągnięcie maksymalnego lvl'a, wystarczy wbić na jakąś instancję kilka razy (korzystajcie, póki są niektóre troszkę zbugowane :D) i mi to jakoś wystarczyło, aby szybko wbić wyznaczony lvl... Pytanie moje: Po co są mi potrzebne WSZYSTKIE questy ?? Wystarczy jedynie zrobić kampanijne, różowe, i ewentualnie te zwykłe (bo niektóre są potrzebne do zrobienia kampanijnego). Wbijecie 65lvl i w czterech literach będziecie mieć te questy, bo się zajmiecie PVP i innymi instancjami...

A jeśli Dum3l20 lubi sobie pogadać to Ts jest, myślę, że powinien mu wystarczyć :)

Co do małej liczby graczy, to dla mnie to jest zrozumiałe- serwer niedawno odpalił, co chyba jest to normalne, że jest mało graczy...

Pozdrawiam wszystkich :)

Faydee

Faydee

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Lokacja:Lublin

Więcej prywatnych serwerów! Otwórzmy jeszcze ze dwa! Na których będą grały po dwie osoby, ale po co? Skoro mamy oficjalny na którym jest 2,5k online. Aaaa no tak bo katalam, a może po prostu Aion jest dla was zbyt hardcore'owy ponieważ żeby w nim coś osiągnąć trzeba poświęcić sporo czasu, a może po prostu dostajecie baty na każdym kroku i myślicie, że na priv'ach będziecie pro koxami? Miałem dobre zdanie o tym forum, ale z dnia na dzień kiedy tu zaglądam moje podejście się zmienia. Już nie ma w Polsce normalnych for o tematyce mmo? Wszędzie same Janusze internetu pejtułiny i napsy?

Moiko349

Moiko349

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Więcej prywatnych serwerów! Otwórzmy jeszcze ze dwa! Na których będą grały po dwie osoby, ale po co? Skoro mamy oficjalny na którym jest 2,5k online. Aaaa no tak bo katalam, a może po prostu Aion jest dla was zbyt hardcore'owy ponieważ żeby w nim coś osiągnąć trzeba poświęcić sporo czasu, a może po prostu dostajecie baty na każdym kroku i myślicie, że na priv'ach będziecie pro koxami? Miałem dobre zdanie o tym forum, ale z dnia na dzień kiedy tu zaglądam moje podejście się zmienia. Już nie ma w Polsce normalnych for o tematyce mmo? Wszędzie same Janusze internetu pejtułiny i napsy?

Zgodze się z tobą po co Privy gdzie na globalu gra 2,5k+ osób i jest stabilny serwer :D Ale jak kto woli :D

Damn.♥

Damn.♥

MPC Popular User II

• Oczekujący
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2392 postów
  • GG:51897643
  • Lokacja:Strzelin

a może po prostu Aion jest dla was zbyt hardcore'owy ponieważ żeby w nim coś osiągnąć trzeba poświęcić sporo czasu

Że co słucham? Aion "zbyt hardcore'owy"?

Człowieczku, to, że ludzie wolą pograć na prywatnym (darmowym) serwerze, nie oznacza, że nie potrafią grać.

Grałam na oficialnym serwerze ponad rok. Udało mi się zebrać dobry set, miałam wszystkie stygmaty na najwyższych poziomach, byłam w dobrym legionie... Ale granie na globalnym serwerze, na którym liczy się tylko farmienie kasy na GP i bieganie po instancjach mnie znudziło.

Każdy ma prawo grać tam, gdzie mu pasuje, prawda? To, że wy wolicie 4.9, wasza sprawa. Inni wolą stare 4.7 i nic Ci do tego. Gram z osobą, która tęskni za wersją 3.0 i chętnie by grała na takim serwerze... WIęc?

Także wolę Aiona w wersji 4.7, dlaczego?

- Od kiedy weszłam do Sarpan, zakochałam się w tym miejscu, przez soundtruck (banalne, ale prawdziwe). W 4.9 mi go zabrali.

- Uwielbiałam biegać po Katalam, robić garnizony, spotykać w nich asmo i klepać się :)

- Podziemia Katalam (UG) - cóż tu dużo mówić? Fajnie było stać godzinę na schodach, aby móc przebiec pod Katalamize. Fajnie było się tam bić z Asmo. Fajnie się walczyło o Bossy, i te sety *,*

- A teraz najważniejsze... Stygmaty! Jak mogli tak popsuć mojego ukochanego Chantera? Powiedz mi? Brakuje mi tego, by móc grać Mixed-Chanterem. Teraz mam wybór - albo support, albo DPS... I z tego co pisałam z kilkoma osobami, inne postacie w porównaniu do wcześniej są duużo słabsze (np Bard).

Co do liczby osób online... Popatrzmy, 100 osób wejdzie na stronę popatrzy na graczy online - jest ich 10 - i pomyśli "oh, nikt tu nie gra, nie opłaca się". A gdyby każda osoba, z tych 100 odwiedzających weszła na serwer i pograła, było by 110 graczy online, gdy byłoby 110 graczy online, każdy następny by wchodził ponieważ byłoby już trochę grających osób. Czemu nikt nie popatrzy na to z tej strony? Bo każdy woli narzekać i czekać na zaludniony serwer, żeby w razie wu mieć wszystko na tacy jak zacznie grać (expienie, itemy, etc). Bo po co dropić jak można kupić? No tak...

Podsumowując: Twoje zdanie jest Twoje, ale uszanuj zdanie innych, a przede wszystkim uszanujcie pracę kogoś. Postawienie serwera i naprawianie bugów to nie jest łatwa sprawa. A przede wszystkim - utrzymanie go. Dlaczego każdy czepia się o Item Shop? Czy wy wiecie, że utrzymanie serwera kosztuje, i to nie małe pieniądze? Ktoś postawił ten serwer dla nas, abyśmy mieli zabawę, ale z czegoś to trzeba zapłacić, nie? :)

Miłej lektury, pozdrawiam.

­

Edytowany przez Damn.♥, 15 marzec 2016 - 22:02.

k1hvCVp.gif

Moiko349

Moiko349

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

a może po prostu Aion jest dla was zbyt hardcore'owy ponieważ żeby w nim coś osiągnąć trzeba poświęcić sporo czasu

Że co słucham? Aion "zbyt hardcore'owy"?

Człowieczku, to, że ludzie wolą pograć na prywatnym (darmowym) serwerze, nie oznacza, że nie potrafią grać.

Grałam na oficialnym serwerze ponad rok. Udało mi się zebrać dobry set, miałam wszystkie stygmaty na najwyższych poziomach, byłam w dobrym legionie... Ale granie na globalnym serwerze, na którym liczy się tylko farmienie kasy na GP i bieganie po instancjach mnie znudziło.

Każdy ma prawo grać tam, gdzie mu pasuje, prawda? To, że wy wolicie 4.9, wasza sprawa. Inni wolą stare 4.7 i nic Ci do tego. Gram z osobą, która tęskni za wersją 3.0 i chętnie by grała na takim serwerze... WIęc?

Także wolę Aiona w wersji 4.7, dlaczego?

- Od kiedy weszłam do Sarpan, zakochałam się w tym miejscu, przez soundtruck (banalne, ale prawdziwe). W 4.9 mi go zabrali.

- Uwielbiałam biegać po Katalam, robić garnizony, spotykać w nich asmo i klepać się :)

- Podziemia Katalam (UG) - cóż tu dużo mówić? Fajnie było stać godzinę na schodach, aby móc przebiec pod Katalamize. Fajnie było się tam bić z Asmo. Fajnie się walczyło o Bossy, i te sety *,*

- A teraz najważniejsze... Stygmaty! Jak mogli tak popsuć mojego ukochanego Chantera? Powiedz mi? Brakuje mi tego, by móc grać Mixed-Chanterem. Teraz mam wybór - albo support, albo DPS... I z tego co pisałam z kilkoma osobami, inne postacie w porównaniu do wcześniej są duużo słabsze (np Bard).

Co do liczby osób online... Popatrzmy, 100 osób wejdzie na stronę popatrzy na graczy online - jest ich 10 - i pomyśli "oh, nikt tu nie gra, nie opłaca się". A gdyby każda osoba, z tych 100 odwiedzających weszła na serwer i pograła, było by 110 graczy online, gdy byłoby 110 graczy online, każdy następny by wchodził ponieważ byłoby już trochę grających osób. Czemu nikt nie popatrzy na to z tej strony? Bo każdy woli narzekać i czekać na zaludniony serwer, żeby w razie wu mieć wszystko na tacy jak zacznie grać (expienie, itemy, etc). Bo po co dropić jak można kupić? No tak...

Podsumowując: Twoje zdanie jest Twoje, ale uszanuj zdanie innych, a przede wszystkim uszanujcie pracę kogoś. Postawienie serwera i naprawianie bugów to nie jest łatwa sprawa. A przede wszystkim - utrzymanie go. Dlaczego każdy czepia się o Item Shop? Czy wy wiecie, że utrzymanie serwera kosztuje, i to nie małe pieniądze? Ktoś postawił ten serwer dla nas, abyśmy mieli zabawę, ale z czegoś to trzeba zapłacić, nie? :)

­

Wszystko pięknie ładnie tyle że bez reklamy Twitch,YT itd nic nie ruszy ;)

Damn.♥

Damn.♥

MPC Popular User II

• Oczekujący
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2392 postów

Wszystko pięknie ładnie tyle że bez reklamy Twitch,YT itd nic nie ruszy ;)

­

Wystarczy zaproponować im, aby zrobili taką reklamę, lub pomóc w niej.

Można robić konkursy, nagrody za reklamowanie. Wystarczy wejść na forum i napisać temat w dziale z propozycjami, lub napisać pm do założyciela tematu :)

Dodam od siebie, że serwer wydaje się być bardzo fajny. Tylko denerwuję mnie małe "lagi". Przy moim pingu nie powinno ich być, a są. Mam tylko nadzieję, że zostanie to ogarnięte :>

­

Edytowany przez Damn.♥, 15 marzec 2016 - 22:06.

k1hvCVp.gif

Gość_Xanan_*

Gość_Xanan_*
  • Gość

Podsumowując: Twoje zdanie jest Twoje, ale uszanuj zdanie innych, a przede wszystkim uszanujcie pracę kogoś. Postawienie serwera i naprawianie bugów to nie jest łatwa sprawa.

Miałem zamiar się nie udzielać w tym temacie ponieważ wypowiedziałem się wcześniej i moje zdanie się nie zmieniło, ale wtrącę tylko, że postawienie serwera Aiona na plikach będących w Internecie przynajmniej 3 miesiące (zwłaszcza na wersji starszej, acz nie więcej niż rok) jest banalnie proste i wymaga maksymalnie dwóch godzin roboty dla niedoświadczonej osoby, która chociaż raz w życiu postawiła serwer do jakiejkolwiek innej gry. To z własnego doświadczenia. Napisałbym coś więcej, zwłaszcza o nie dodawaniu absolutnie niczego nowego od siebie (nigdzie nie widziałem informacji by było tu coś więcej niż "brak GP i full PL wersja"), tylko stawianiu serwera z gotowych plików ale zmarnuję tylko czas na pisanie tego, więc sobie daruję.

Matheos

Matheos

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Podsumowując: Twoje zdanie jest Twoje, ale uszanuj zdanie innych, a przede wszystkim uszanujcie pracę kogoś. Postawienie serwera i naprawianie bugów to nie jest łatwa sprawa.

Miałem zamiar się nie udzielać w tym temacie ponieważ wypowiedziałem się wcześniej i moje zdanie się nie zmieniło, ale wtrącę tylko, że postawienie serwera Aiona na plikach będących w Internecie przynajmniej 3 miesiące (zwłaszcza na wersji starszej, acz nie więcej niż rok) jest banalnie proste i wymaga maksymalnie dwóch godzin roboty dla niedoświadczonej osoby, która chociaż raz w życiu postawiła serwer do jakiejkolwiek innej gry. To z własnego doświadczenia. Napisałbym coś więcej, zwłaszcza o nie dodawaniu absolutnie niczego nowego od siebie (nigdzie nie widziałem informacji by było tu coś więcej niż "brak GP i full PL wersja"), tylko stawianiu serwera z gotowych plików ale zmarnuję tylko czas na pisanie tego, więc sobie daruję.

To podasz mi link na twój serwer ? Pogram sobie trochę :)

Damn.♥

Damn.♥

MPC Popular User II

• Oczekujący
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2392 postów

Możliwe, nie znam się na tym. Ale szkoda, że nie wspominasz o pracowaniu nad tym serwerem (czyt. naprawianie bugów), co wymaga pracy.

­

k1hvCVp.gif

Gość_Xanan_*

Gość_Xanan_*
  • Gość

Spóźniłeś się trochę, jedynie ponad rok: http://www.mpcforum....ników-mpcforum/ - projekt zawieszony do odwołania, nie gram aktywnie w Aiona od ponad półtorej roku. Myślałem o tym by kiedyś postawić serwer 24/7 pod MPCforum ale wiedziałem, że nie byłoby zainteresowania więc zrobiłem "podgląd we wszystko dostępne w wersji 4.7.5" dla zamkniętego grona. Każdy mógł sobie robić dosłownie co chciał i sprawdzać co chciał. Moim zdaniem nigdy nie było sensu robić na siłę priva "dla polaków" bo jak już się wcześniej wypowiedziałem - nie jeden próbował i każdy oferujący tylko "hurr durr, zero tych okrutnych GP, hurr durr, wszystko po polsku" ponosił porażkę. GDYBY twórcy priva mnie zaskoczyli, nie robili multikont (dziwię się, że globale się tym jeszcze nie zainteresowali) i dodali coś nowego to może bym nie był tak sceptycznie nastawiony. Może.

Możliwe, nie znam się na tym. Ale szkoda, że nie wspominasz o pracowaniu nad tym serwerem (czyt. naprawianie bugów), co wymaga pracy.

Zakładając, że osoby zajmujące się tym "privem" nie są w ekipie zajmującej się plikami tylko korzystają z gotowej wersji to gracze nie doczekają się żadnego sensownego "naprawiania błędów". Zakładając, że osoby zajmujące się tym privem wzięły pliki z jednego, z dwóch źródeł o których myślę, to ludzie tam już pracują nad dopracowaniem wersji 4.9 i wersję 4.7.5 mają, za przeproszeniem, głęboko gdzieś.

Matheos

Matheos

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Spóźniłeś się trochę, jedynie ponad rok: http://www.mpcforum....ników-mpcforum/ - projekt zawieszony do odwołania, nie gram aktywnie w Aiona od ponad półtorej roku. Myślałem o tym by kiedyś postawić serwer 24/7 pod MPCforum ale wiedziałem, że nie byłoby zainteresowania więc zrobiłem "podgląd we wszystko dostępne w wersji 4.7.5" dla zamkniętego grona. Każdy mógł sobie robić dosłownie co chciał i sprawdzać co chciał. Moim zdaniem nigdy nie było sensu robić na siłę priva "dla polaków" bo jak już się wcześniej wypowiedziałem - nie jeden próbował i każdy oferujący tylko "hurr durr, zero tych okrutnych GP, hurr durr, wszystko po polsku" ponosił porażkę. GDYBY twórcy priva mnie zaskoczyli, nie robili multikont (dziwię się, że globale się tym jeszcze nie zainteresowali) i dodali coś nowego to może bym nie był tak sceptycznie nastawiony. Może.

Serwer Aion Pandemonia nie jest "tylko dla Polaków'... Gdybyś tam grał, to wiedziałbyś, że grają tu nawet obcokrajowcy >.<

Gość_Xanan_*

Gość_Xanan_*
  • Gość

Serwer Aion Pandemonia nie jest "tylko dla Polaków'... Gdybyś tam grał, to wiedziałbyś, że grają tu nawet obcokrajowcy >.<

Wciąż zostaje "brak GP" jako jedyny "sensowny atut" tego serwera. No i to, że serwer utknął na 4.7.5. Obawiam się, że "brak GP" oferują wszystkie mniejsze i większe privy, a na temat 4.7.5 już się wypowiadałem z swoją opinią na ten temat, ale się powtórzę: Aion się skończył na 2.7. Jeśli więc ktoś chce sobie w swojej piaskownicy poukładać swoje klocki to jest jego sprawa. Jeśli jednak chce pokazywać innym swoje budowle to niech chociaż robi to i je porządnie. Tutaj muszę przyznać - i się znowu powtórzę - że pod względem przygotowania strony Internetowej twórcy serwera odwalili kawał dobrej roboty, pomijając screeny z Makarny, które są rażącym brakiem doświadczenia w grze. O całej reszcie już się wypowiadałem i to za dużo razy.

Ale tak jak wcześniej napisałem - nie planowałem się tu więcej wypowiadać, jedynie zalecam użytkownikowi "AionPandemonia" usunięcie jednego z swoich dwóch kont bo za to jest perm ban na tym forum.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników