Skocz do zawartości

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Aion Pandemonia - start 19 września!

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

Aion_Pandemonia

Aion_Pandemonia

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 36 postów

header_logo.png

linia.png
parameters_plk.png
cpu.png
Intel Xeon E3 1225v2
ram.png
32GB DDR3
net_plk.png
250 Mbps
linia.png
about_plk.png

client_plk.png
GF 4.7.5

experience.png
x3

party_experience_plk.png
x3

quest_experience_plk.png
x2

gathering_experience_plk.png
x2

kinah.png
x5

quest_kinah_plk.png
x5

ap_pvp_plk.png
x3

ap_pve_plk.png
x2

linia.png
links_plk.png
main_site_plk.png
register_plk.png
is.png
download_plk.png
aboutus_plk.png
team.png

start_plk.png

start_img.png

offer_plk.png
Różnice względem GF:
- Brak Gold Packów;
- Osiem postaci konto;
- Brak limitów sprzedaży;
- Brak kont VIP/Premium;
- Brak Pay2Win/Item Shop dostosowany do Waszych potrzeb;
- Te same raty dla wszystkich;
- Dwa krafty mistrza na jednej postaci;
- Trzy krafty eksperta na jednej postaci;
- System nagród za zdobywanie poziomów;
- System nagród Weterana (każda postać z 65 poziomem);

Instancje:
- Czas regeneracji instancji jakbyś miał Gold Pack.
- Podwójna ilość biletów na areny.

Siege:
- Zwiększona ilość GP dla bywalców na siege.

Inwazja:
- Przewidziane nagrody dla grup uczestniczących w Inwazji.

Szczeliny:
- Codziennie dostępne szczeliny dla wszystkich.

Dredgiony:
- Dregiony o stałych porach, dostosowane, aby nie kolidowały z innymi terminami.

Eventy:
- Mnóstwo eventów z ciekawymi nagrodami.

Opcja Głosuj dla Monet:
- Nie musisz wydawać złotówek, głosuj na nasz serwer, zdobywaj AC!.

start_time_plk.png

Sobota, 19 września.

Zapraszam na Beta testy prywatnego serwera Aion. >>>klik<<<

marcin898

marcin898

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 120 postów

Polecam świetny serwer :)

Gość_Xanan_*

Gość_Xanan_*
  • Gość

Wygląd strony mi się podoba i pod względem graficznym gratuluję dobrej roboty. Strona jednak się cholernie długo wczytuje (nie jest to wina mojego połączenia) co może irytować. Veteran Rewardsy wyglądają na wrzucone od niechcenia i bez większego składu i ładu. Ranking na chwilę obecną trochę odstrasza.

Jednak jedyne co mnie tak naprawdę interesuje to Item Shop.

Pierwsza sprawa: Item Shop jest cholernie nieprzyjazny użytkownikowi:

1. Brak jakiejkolwiek opcji podglądu? Masz/macie priva i nikomu się nie chciało posiedzieć by porobić screenów wszystkiego by zrobić to profesjonalnie?
  2. Jaja Acaruna w zakładce z "Tarokami" nie komentuję bo każdemu się może zdarzyć wpadka w robieniu listy ale od kiedy chmurki są Tarokami? I gdzie te Taroki w tych Tarokach skoro są tam same motory, chmurki, konie i Pagati? Ja wiem, że polscy tłumacze z FailForge nie mają bladego pojęcia o grze i z Tiamat robią faceta ale jak robicie priva to trzymajcie jednej wersji językowej.
  3. To "Zmień Dane" dla niezalogowanego użytkownika... To po co właściwie?

Druga sprawa - zawartość:

...

- Brak Pay2Win/Item Shop dostosowany do Waszych potrzeb;

...

Enchant stone, skrzydła z nowego Shugo, manastone lv70, Supple 100%, scrolle do reidentyfikacji, item do augmentu. Dziękuję, tyle ode mnie w temacie.

kulek000

kulek000

Początkujący II

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Wygląd strony mi się podoba i pod względem graficznym gratuluję dobrej roboty. Strona jednak się cholernie długo wczytuje (nie jest to wina mojego połączenia) co może irytować. Veteran Rewardsy wyglądają na wrzucone od niechcenia i bez większego składu i ładu. Ranking na chwilę obecną trochę odstrasza.

Jednak jedyne co mnie tak naprawdę interesuje to Item Shop.

Pierwsza sprawa: Item Shop jest cholernie nieprzyjazny użytkownikowi:

1. Brak jakiejkolwiek opcji podglądu? Masz/macie priva i nikomu się nie chciało posiedzieć by porobić screenów wszystkiego by zrobić to profesjonalnie?
  2. Jaja Acaruna w zakładce z "Tarokami" nie komentuję bo każdemu się może zdarzyć wpadka w robieniu listy ale od kiedy chmurki są Tarokami? I gdzie te Taroki w tych Tarokach skoro są tam same motory, chmurki, konie i Pagati? Ja wiem, że polscy tłumacze z FailForge nie mają bladego pojęcia o grze i z Tiamat robią faceta ale jak robicie priva to trzymajcie jednej wersji językowej.
  3. To "Zmień Dane" dla niezalogowanego użytkownika... To po co właściwie?

Druga sprawa - zawartość:

Enchant stone, skrzydła z nowego Shugo, manastone lv70, Supple 100%, scrolle do reidentyfikacji, item do augmentu. Dziękuję, tyle ode mnie w temacie.

Tutaj się zgodzę troszku leci pay2win xD szczególnie te manastony i enchamnt stony 

LittleBlack

LittleBlack

day dreamer & night thinker

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2710 postów

Wow, wygląd strony faktycznie nieźle się prezentuje. Zdecydowanie wygląda lepiej niż w poprzedniej wersji. :)

Czy ten ranking działa poprawnie? http://aion.pandemonia.pl/top100.php Wszyscy mają 65, co jest trochę dziwne, chyba, że dostaje się 65 na start. ;o

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Damn.♥

Damn.♥

MPC Popular User II

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2395 postów
  • GG:51897643
  • Lokacja:Strzelin

Wygląda fajnie, ale zniechęca mnie brak ludzi.

Możliwe, że po starcie serwera się to zmieni. Teraz źle się gra, nie ma z kim lecieć nawet na FT a ludzie, którzy mają 65lv są... niezbyt przyjemni.

I moje pytanie, czy po oficjalnym starcie serwera, konta/postacie będą usuwane ?

k1hvCVp.gif

xxXGAJOSXxx

xxXGAJOSXxx

MPC Popular User III

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2923 postów
  • Steam:
  • Hobby:Wkurwianie innych <3

Wygląda fajnie, ale zniechęca mnie brak ludzi.

Możliwe, że po starcie serwera się to zmieni. Teraz źle się gra, nie ma z kim lecieć nawet na FT a ludzie, którzy mają 65lv są... niezbyt przyjemni.

I moje pytanie, czy po oficjalnym starcie serwera, konta/postacie będą usuwane ?

Jak jeszcze grałem to IS był za free więc raczej tak.

LVL i Eq dostałem od Admina [jak grałem] Więc raczej postacie będą kasowane 

175001456602037225492.gif

__DisAsteR__

__DisAsteR__

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 134 postów

Wie moze ktos dlaczego na patcherze PL oraz EU mam ten sam blad, a dokladniej cos w stylu "Ta aplikacja nie dziala w twoim kraju" ?

Klienta mam PL sciagniety zostal ok. tydzien temu przez GFLauncher

x

xxXGAJOSXxx

xxXGAJOSXxx

MPC Popular User III

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2923 postów
  • Steam:

Aktualne te otwarcie ? Bo widzę że pustki w temacie a admin 11 dni OFF

Edytowany przez xxXGAJOSXxx, 17 wrzesień 2015 - 19:12.

xxXGAJOSXxx

xxXGAJOSXxx

MPC Popular User III

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2923 postów
  • Steam:

Mam problem z wejściem na serwer po zalogowaniu nie mam wcale serwera do wybrania. Co mogłem zjebać ?

Tjes2

Tjes2

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 606 postów
Exp jest wiekszy niz na PLu?

Tjes2

Tjes2

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 606 postów
Za 2 dni oficjalny start! Pobierałem klienta dość długo, ale się opłacało. Istnieją katalamy i tiamaranta i sarpan, GM'owie są bardzo aktywni, naprawiają bugi, co kilka lvli mamy ankietki (prowadza nas przez cala gre. Daja nam taroka, skiny, monetki na eq, dzisiaj dodali, ze od 60lv jest ankietka z eq z TF). Exp jest teraz x10! Każdy ma tutaj GP tak jakby na stałe, są nagrody weterana od 65 poziomu itp. Oceniam 9/10, ponieważ są jeszcze co prawda mniejsze bugi, ale mają być naprawiane. Możemy zdobywać za darmo Aion Coinsy!

Link:
Spoiler

Jak grać:
Spoiler

Dum3l20

Dum3l20

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 108 postów
  • Steam:Dum3l

Za 2 dni oficjalny start! 

A to jakiś drugi start serwera był ? Skoro planowany był na 19 września, a mamy już w sumie marzec.

Reidon

Reidon

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Lokacja:Deutschland

Muszę przyznać, że wizualnie strona robi wrażenie. Czy to jest druga edycja serwera?

Jeżeli serwer będzie optymalnie stabilny, to możliwe że zagram w wolnej chwili. 

Dodany obrazek

Gość_Xanan_*

Gość_Xanan_*
  • Gość

Muszę przyznać, że wizualnie strona robi wrażenie. Czy to jest druga edycja serwera?

Powiedziałbym raczej, że chcieli odpalić dawno temu, ale że nie było prawie żadnego zainteresowania (106 założonych kont do teraz, wczoraj bodajże było koło 98, wtedy to pewnie nie przekraczało 20) to udają, że odpalają już całkiem serio. Da to może około 20 osób online "w godzinach szczytu" (porównując do np. NotAiona, który jako serwer międzynarodowy do PvP z masą rzeczy wyróżniających go spośród innych ma średnio 200+). Da to może jedną grupę na robienie instancji i może jakieś PvP 2v2 lub 3v1 gdzieś na mapach o ile gracze się znajdą.

Na stronie głównej DALEJ jest informacja o braku P2W, a w Item Shope możemy znaleźć: manastone, enchant stone, skrzydła z in-game dropu, 100% supplementy, serumki... No i nie zapominajmy, że dalej "Wierzchowce" są "Tarokami" - nie wiem który idiota wpadł na ten pomysł ale od końca sierpnia tamtego roku nie miał czasu poprawić drobnego błędu. Zupełnie tak jakby zajmował się tym ktoś nie mający zielonego pojęcia o grze.

Do tego DALEJ Veteran Rewardsy są zrobione na odwal się, a serwer zamiast się "rozwijać" to utknie na patchu ~4.7.5 bo twórcy priva zapewne mają pliki z tego samego źródła, z którego ja brałem gdy robiłem sobie priva "dla zabawy" żeby ludzie na mpcforum mogli pozwiedzać nowe krainy i zobaczyć nowe rzeczy. Z tą różnicą, że ja udostępniałem go w pełni za darmo by ludzie zobaczyli patch, a tu chcą zrobić "drugiego globala" który utknął gdzieś w przeszłości. O tym, że serwer jest w wersji 4.7.5, a w galerii możemy znaleźć screena z Makarmy (dla nie wiedzących: instancja od patcha 4.8) nawet się nie będę rozpisywał, jest to po prostu żałosne.

Jeszcze mogę wspomnieć, że autor topicu ewidentnie ma gdzieś sensowne reklamowanie swojego priva na forach bo ostatnio się tu logował 26 września 2015 roku.

Tjes2

Tjes2

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 606 postów

Powiedziałbym raczej, że chcieli odpalić dawno temu, ale że nie było prawie żadnego zainteresowania (106 założonych kont do teraz, wczoraj bodajże było koło 98, wtedy to pewnie nie przekraczało 20) to udają, że odpalają już całkiem serio. Da to może około 20 osób online "w godzinach szczytu" (porównując do np. NotAiona, który jako serwer międzynarodowy do PvP z masą rzeczy wyróżniających go spośród innych ma średnio 200+). Da to może jedną grupę na robienie instancji i może jakieś PvP 2v2 lub 3v1 gdzieś na mapach o ile gracze się znajdą.

Na stronie głównej DALEJ jest informacja o braku P2W, a w Item Shope możemy znaleźć: manastone, enchant stone, skrzydła z in-game dropu, 100% supplementy, serumki... No i nie zapominajmy, że dalej "Wierzchowce" są "Tarokami" - nie wiem który idiota wpadł na ten pomysł ale od końca sierpnia tamtego roku nie miał czasu poprawić drobnego błędu. Zupełnie tak jakby zajmował się tym ktoś nie mający zielonego pojęcia o grze.

Do tego DALEJ Veteran Rewardsy są zrobione na odwal się, a serwer zamiast się "rozwijać" to utknie na patchu ~4.7.5 bo twórcy priva zapewne mają pliki z tego samego źródła, z którego ja brałem gdy robiłem sobie priva "dla zabawy" żeby ludzie na mpcforum mogli pozwiedzać nowe krainy i zobaczyć nowe rzeczy. Z tą różnicą, że ja udostępniałem go w pełni za darmo by ludzie zobaczyli patch, a tu chcą zrobić "drugiego globala" który utknął gdzieś w przeszłości. O tym, że serwer jest w wersji 4.7.5, a w galerii możemy znaleźć screena z Makarmy (dla nie wiedzących: instancja od patcha 4.8) nawet się nie będę rozpisywał, jest to po prostu żałosne.

Jeszcze mogę wspomnieć, że autor topicu ewidentnie ma gdzieś sensowne reklamowanie swojego priva na forach bo ostatnio się tu logował 26 września 2015 roku.
Dawno chcieli ruszyć z serwerem, ale im się nie udało, bo tak jak mi GM pisał "miał wypadek".
W IS można znaleźć różne rzeczy, pewnie. Ale w Jaskini Taloka dropią co 2-3 moba kamienie many poziom 50, suplementy latwo dostac w grze tak jak serumki z craftu (jest x3 + amulet i pysznie nam leci). Nazwa Tarok w Aionie to inaczej wierzchowiec ;). Wersja 4.7.5 zostaje, ponieważ jest to najlepsza wersja, dalsze wersje coraz bardziej psują grę. W ItemShopa nawet nie trzeba wchodzić bo wszystko jest na wyciągnięcie ręki (exp- w 1 dzien grania masz 65

Edytowany przez Tjes2, 06 marzec 2016 - 17:37.

Gość_Xanan_*

Gość_Xanan_*
  • Gość

W IS można znaleźć różne rzeczy, pewnie. Ale w Jaskini Taloka dropią co 2-3 moba kamienie many poziom 50, suplementy latwo dostac w grze tak jak serumki z craftu (jest x3 + amulet i pysznie nam leci). Nazwa Tarok w Aionie to inaczej wierzchowiec ;). Wersja 4.7.5 zostaje, ponieważ jest to najlepsza wersja, dalsze wersje coraz bardziej psują grę. W ItemShopa nawet nie trzeba wchodzić bo wszystko jest na wyciągnięcie ręki (exp- w 1 dzien grania masz 65

Skoro mają taki drop rate, a twórcy serwera reklamują się stwierdzeniem "brak rzeczy P2W" to wszystkie te enchanty, supple 100% i inne powinny zniknąć. W przeciwnym razie jest to takie FailForgeowe gadanie, że "wszystko dla dobra klienta bo klient najważniejszy".

Wierzchowiec to mount, mount to wierzchowiec. Nawet FailForge na swojej stronie sklepu ma "Zwierzaki i wierzchowce" / "Pets and mounts".

Co do wersji 4.7.5 i tego, że jest najlepsza to bym polemizował. Aion mógłby się zatrzymać na wersji 2.7 i tylko dodać parę pomniejszych rzeczy jak mounty, arenki 2v2v2 i parę innych bowiem prawie wszystko co było wprowadzone z 3.0, i później:

• albo za bardzo ułatwiało grę (z każdym patchem jest coraz łatwiej - jedynie teraz expienie zwalili od 4.8 z tego co się orientuję, ale tak to 3.0->4.8 non-stop nerfienie wszystkiego by gracze zbyt szybko nie quitowali); 
  • albo były to rozwiązania bzdurne (jak chociażby PvE siege w Tiamarancie, PvE Eye i farmienie kluczy cały dzień bo banda retardów z jednej frakcji musiała pchać się w fort drugiej, a tamci są na tyle nierozgarnięci, że nie potrafili jej przejąć);
  • albo mechanika była tak zwalona, że najlepsze nagrody dostawali najbardziej kombinujący i jednocześnie łamiący regulamin (mógłbym się tu znowu rozpisać, ale skrócę to do nabijania sobie rang na siege);
  • albo rozwiązania nastawione na czyste P2W (koreaniec, który wpadł na pomysł stworzenia courier passów powinien się strzelić pięć razy w łeb zanim o tym w ogóle pomyślał);
  • albo, albo, i tak dalej.

Uważasz, że 4.7.5 jest najlepszym patchem, dużo starszych graczy nigdy nie lubiło wersji 3.0+, a za dwa lata ludzie będą wspominać Aiona 4.9, że "to była taka dobra wersja" bo znowu coś zwalą w jakimś 5.3, czy ileś. Tak już jest, ale nie zmienia to faktu, że ten priv się reklamuje screenem z Makarny w czasie, gdy twórcy nie mają zamiaru wyjść z patcha 4.7.5.

Damn.♥

Damn.♥

MPC Popular User II

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2395 postów

@Xanan 4.7.5 w porównaniu do 4.9 jest na prawdę lepszą wersją. Przynajmniej dla tych, którzy grali na wersjach od 4.5 do 4.7 jak ja.

Chętnie pogram na tym serwerze. Jak się rozrośnie to i zostanę.

k1hvCVp.gif

Dum3l20

Dum3l20

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 108 postów
  • Steam:Dum3l

W mojej głowie również był kiedyś pomysł na serwer aion, lecz tutaj trzeba coś więcej niż tylko patch i brak GP uważam.

Jeżeli administracja sama chętnie coś pokaże, albo zrobi krok w celu wyróżnienia się, aniżeli sam fakt że nie jest P2W to i ja chętnie wrócę do Aiona i zatrzymam się na dłużej.

Na tę chwilę nie zapowiada się jakoś ciekawie. 

Ale i tak propsy za chęci i podjęcie ryzyka ;)

Damn.♥

Damn.♥

MPC Popular User II

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2395 postów

W mojej głowie również był kiedyś pomysł na serwer aion, lecz tutaj trzeba coś więcej niż tylko patch i brak GP uważam.

Jeżeli administracja sama chętnie coś pokaże, albo zrobi krok w celu wyróżnienia się, aniżeli sam fakt że nie jest P2W to i ja chętnie wrócę do Aiona i zatrzymam się na dłużej.

Na tę chwilę nie zapowiada się jakoś ciekawie. 

Ale i tak propsy za chęci i podjęcie ryzyka ;)

Tutaj masz stare Katalamy + nowe mapki (Kaldor i Akaron), nie sądzę, żeby gdziekolwiek było takie połączenie więc to jest ogromnym plusem dla serwera. Poza tym przyjemnie się expi, fajne rewardy i polska administracja, z którą będzie się można dogadać ^^ 

­

k1hvCVp.gif

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników