Skocz do zawartości

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Pasty o Disie

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
27 odpowiedzi w tym temacie

kmakuch

kmakuch

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 1 postów

To zdarzyło się w ciepły wieczór, jakoś w połowie wakacji, nie pamiętam dokładnie. Przechodziłem akurat obok myjni ręcznej "Myj Sam", gdy usłyszałem ten przerażający krzyk. Po chwili z lasu wybiegł jakiś grubas z krótkim ponytailem w czapce niedźwiedzia. Nabrał powietrza w płuca i ryknął z demonicznym pogłosem. Stałem od niego dość daleko, z jakieś 250 metrów, ale najwyraźniej ten ryk dodał mu nadludzkiej siły i pokonał ten dystans w 5 sekund. Nie miałem szans na ucieczkę. Podbiegł do mnie zajebał mi lepa i wydarł się na całą okolicę 'STUNED K***A NAPIERDALAMY GO'. Rozejrzał się dookoła i jeszcze głośniej wrzasnął 'JA P******E GDZIE JEST MÓJ TIM, KOLEJNA GRA W SERII IDZIE SIĘ J**** ZA DARMO, DZIĘKI THRESH, NAPRWADĘ, DZIĘKUJĘ'. Teraz nie miałem już wątpliwości. Napastował mnie polski arcystreamer Norbert G. Smutnym głosem dodał 'Trzy gry, trzy deceki z rzędu, ja pierdole nigdy nie wbije diamentu na tym koncie. UDYREM NIE DA SIĘ K***A CARROWAĆ'. Zdjął czapkę, rzucił nią o ziemię i rozpłakał się. Poszedł w stronę miasta. Po drodze podchodził do przypadkowych przechodniów i pytał ich czy grają duo.

Gość_horzel_*

Gość_horzel_*
  • Gość

Pewnej niedzieli postanowiłem wybrać się do kościoła, moją uwagę od razu przykuł pewien mężczyzna z kolczykiem w wardze oraz w brwi, dziwnie się trząsł oraz szemrał coś w stylu polaczki jebane, shyvana nienawidzę cię. Gdy nadszedł moment komunii i ludzie zaczęli przemieszczać się w stronę księdza jakaś emerytka potrąciła tego dziwnego człowieka on wtedy przestał się trząść i wstał, wtedy poznałem, że tą osobą jest znany streamer Norbert "Dis" Gierczak. Dis zaczął wrzeszczeć na cały kościół "shyvana ty k***o znowu próbujesz mnie zgenkować!" po czym popchnął staruszkę i zaczął biec krzycząc "odpalam ghosta polskie k***y" , w momencie gdy był blisko wyjścia z całych sił uderzył w ścianę, po czym upadł na podłogę i powiedział "k***a flash nie zadziałał" Jeszcze po kilku tygodniach od tego wydarzeniach mam koszmary z Norbertem, w których goni mnie i krzyczy "shyvana ty k***o teraz ja cie zgenkuje"

Rorschach

Rorschach

MPC Popular User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1553 postów
  • GG:Nikt nie używa ;c
  • Lokacja:Kaer Morhen
  • Hobby:Technologia,gry,akwarystyka&terrarystyka,dzieffczyny ;)

Ma ktoś jeszcze jakies historie? xD

2whgg21.png

by @Ziółko.

WzMooP

WzMooP

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Nervarien ma 9 liter. Nervarien w wieku 9 lat bawił sie w słoneczko. Słoneczko oznacza ze był słoneczny dzień. Kiedy jest zawsze słoneczny dzień? Zgadza się. Na Summoner's Rift. Summoner's Rift jest mapą lola. Lol ma 3 litery. Kto ma jeszcze 3 litery? Ponownie się zgadza. BÓG. Na Summoner's Rift jest wiewórka, która wierzy w trzech Bogów. Bóg ma 3 litery, a 3 razy 3 to 9. Nervarien też ma 9 liter. Jakie z tego wnioski? J***ć Disa.

Edytowany przez WzMooP, 19 maj 2016 - 22:20.

pluto20

pluto20

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Hobby:Sport , Gry

Norma polska mentalnosc zazdrosc polaczkow, ze ktos sie wybil . Dlaczego taki uj a nie ja . Wyczuwam zal dupy zalozyciela tematu. Ogolnie nic do tych typkow nie mam czy do disa czy do nervariena wrecz ich podziwiam za pomysl na siebie niz bezczelnie pisanie pierdol na forach. Przynajmniej robia to co kochaja a nie sacza jadem wkolo i jada po wszystkich. Fajne chlopaki z nich.

Labqin

Labqin

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 7 postów

odswiezam temacik, macie jakies nowe historie? :))

Deloyer

Deloyer

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 9 postów

xD

iAnty

iAnty

Never surrender

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip