Skocz do zawartości

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Reaktywacja serwera Belenus?

Najlepsza odpowiedź Nexus™, 08 styczeń 2017 - 13:24

Do końca tego miesiąca zostaną przedstawione szczegółowe informacje. Z góry przepraszam za tak wolne odpowiedzi, ale nie mam aktualnie czasu. Na każdą prywatną wiadomość odpiszę w wolnym czasie.

Przejdź do pełnego postu »

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
87 odpowiedzi w tym temacie

qwertyhn1

qwertyhn1

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Ja bym  Grał Pozdrawiam FuckMySkiL

Ja bym  Grał Pozdrawiam FuckMySkiL  :))

Ja bym  Grał Pozdrawiam FuckMySkiL  :))

von Lorenzo

von Lorenzo

Syn Ahmeda

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Lokacja:Małopolska

Nie polecam reaktywacji, nie polecam odgrzewania kotletów, weź się za coś nowego jeśli już..

What23

What23

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Szczerze? grałem na tym serwie z nie małą ekipą, ostatnio zacząłem z nimi rozmawiać o graniu na jakimś serwerze i poleciał temat BelenuS. Grali  też ludzie z mojego "miasteczka". Z niecierpliwością czekamy na START !!!! na pewno się tam znajdziemy jak i będziemy zachęcać innych, był to jedyny serwer na którym graliśmy i sprawiało nam to przyjemność ;) 

Ps: Oczywiście wystartujcie go na starych plikach i absolutnie bez zmian z lvl'em żeby to PvP miało sens, i żeby można było sobie przypomnieć te PIĘKNE CZASY !

SERWER MOIM JAK I KUMPLI ZDANIEM POLECI W GÓRĘ ;)

Edytowany przez What23, 12 styczeń 2017 - 16:43.

lujek1232

lujek1232

Bywalec MPC III

• MPC Via WWW Team
  • PipPipPipPipPip
  • 751 postów
  • GG:0700
  • Lokacja:dupa
  • Steam:nwm
  • Hobby:Metin2
    Forum
    Sex
    CSGO
    LOL
    I wiele innych...

No to czekam :D ciekawe czy wgl wystartuje i czy to bd belenus z 2009/10 czy 2011 + i czy wypali

xD

What23

What23

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Powrócę jeszcze do tematu, wszyscy piszą nie, nie, nie bo nowe serwery, HALO LUDZIE, właśnie to można nazwać NOWOŚCIĄ moim zdaniem to jest jedyny serwer który naprawdę ma szanse wstać na nogi "w dzisiejszych czasach". Tylko musi mieć dobre plecy i silnik, teraz ciężko wygrać z atakami, DDOS'ami. ALE I TAK WIERZE W TO ŻE TO WSTANIE. CZEKAMY WRAZ Z EKIPĄ 

lujek1232

lujek1232

Bywalec MPC III

• MPC Via WWW Team
  • PipPipPipPipPip
  • 751 postów
  • GG:0700
  • Lokacja:dupa
  • Steam:nwm
  • Hobby:Metin2
    Forum
    Sex
    CSGO
    LOL
    I wiele innych...

Powrócę jeszcze do tematu, wszyscy piszą nie, nie, nie bo nowe serwery, HALO LUDZIE, właśnie to można nazwać NOWOŚCIĄ moim zdaniem to jest jedyny serwer który naprawdę ma szanse wstać na nogi "w dzisiejszych czasach". Tylko musi mieć dobre plecy i silnik, teraz ciężko wygrać z atakami, DDOS'ami. ALE I TAK WIERZE W TO ŻE TO WSTANIE. CZEKAMY WRAZ Z EKIPĄ 

teraz metin2 wygląda jak metin3 i jak ktoś zobaczy priv bez lv obok nicku to pomyślą że to bug :D

swoją drogą @Nexus™ serwer będzie do marca chociaż? 

Edytowany przez lujek1232, 12 styczeń 2017 - 16:44.

xD

Avastor

Avastor

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Jak najbardziej na tak ;)Najlepszy serwer jaki kiedykolwiek istniał ;) Pozdrawiam DervNostar

qwertyhn1

qwertyhn1

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Niech powstanie Taki jak stary Belenus nie jakies Smieci dodane Nie wiadomo po co Niech to Pvp ma sens Max 125 LVL wszystko po staremu  moim zdaniem wroci  bardzo duzo Ludzi Pozdro FuckMySkiL

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników