Skocz do zawartości

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Reaktywacja serwera Belenus?

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
88 odpowiedzi w tym temacie

Nexus™

Nexus™

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 19 postów
Witam wszystkich uczestniczących, wypowiadających się i czytających temat. Nie wiem czy pamiętacie serwer o nazwie BelenuS, który został założony w roku 2009/2010, swojego czasu był to jeden z lepszych serwerów, no i dla wielu pewnie wciąż wspomina się klimat - osobiście tam grałem do samego końca. Po rozmowie z wieloma, naprawdę wieloma graczami jak i starą ekipą, gwardią tego serwera, postanowiłem jako tako wziąć się za niego, lecz teraz takie pytanie, co byście powiedzieli na reaktywację? Aktualnie mam kontakt ze starym administratorem, wyciągam niektóre rzeczy od niego potrzebne do odegrania tego co było, myślę, że to nie jest zły pomysł. Co sądzicie o tym wszystkim?
Moderatorów przepraszam i proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu, jeśli napisałem nie w tym co trzeba.

Edytowany przez Nexus™, 15 marzec 2015 - 20:04.

`DManuall

`DManuall

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 124 postów

nie

Thorin

Thorin

Age of Gantia

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 938 postów

Serwer był fajny jak na tamte czasy.

Teraz zdecydowanie nie ma szans na wybicie się. Teraz powstają lepsze serwery z nowymi systemami etc itp..

Grało się na nim fajnie w tamtych czasach teraz przez te 5 lat rozwinęły się systemy, ludzie zaczęli tworzyć lepsze, nowsze rzeczy..

Teraz taki stary BelenuS ma nikłe szansę na wybicie się.

Myślę, że nie ma po co marnować czasu tą Reaktywacją.

Edytowany przez Thorin, 15 marzec 2015 - 18:47.

1EPZ6G.gif

Nexus™

Nexus™

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Teraz zdecydowanie nie ma szans na wybicie się. Teraz powstają lepsze serwery z nowymi systemami etc itp..

Grało się na nim fajnie w tamtych czasach teraz przez te 5 lat rozwinęły się systemy, ludzie zaczęli tworzyć lepsze, nowsze rzeczy..

Cóż, moim zdaniem, jeśli chodzi o trochę klimatu to można spróbować. Zobaczymy co z tego wyjdzie, poczekam jeszcze na wypowiedź innych.

MCTroo

MCTroo

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 469 postów
  • GG:3362840*
  • Hobby:Motocykle.

@DManuall - Po co pisać bezsensowne odpowiedzi nic nie wnoszące do tematu? Nawet jej nie uzasadniłeś ;p ;)

Czy ja wiem czy nie ma szans? Jasne, że są tylko wiadomo tego klimatu się nie da ponownie odtworzyć.

Robiąc taką reaktywację wzorował bym się na starym Belenusie, ale też dodał coś od siebie - Gracze podążają za nowościami ; ).

Moim zdaniem jak najbardziej są szansę na wybicie się, ale tak jak mówię - wzorowanie się + trochę swojego wkładu pracy, parę nowości, dodatków.. i powinno być dobrze ; p.

­

xq0lgJF.png

ShaU

ShaU

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1039 postów
  • GG:36168269
  • Hobby:~Piłka ręczna,
    ~Koszykówka,
    ~Metin2,
    ~Tworzenie serwerów Metin2 !

Szczerze, chciałbym zobaczyć taką reaktywację, chętnie bym zagrał, ale taki naprawdę BelenuS.

1EPZ6G.gif

Nexus™

Nexus™

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Szczerze, chciałbym zobaczyć taką reaktywację, chętnie bym zagrał, ale taki naprawdę BelenuS.

Zależne jeszcze jest to, czy ludzie chcą zobaczyć wcześniejszą edycję (max. 125lvl), czy tą późniejszą z nowym game itp.

DavKin

DavKin

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 421 postów
  • Lokacja:/usr/home/cannzas
  • Hobby:*
    SF MT2
    TS3

­a masz ttego pliki wg. ?

chętnie bym to zobaczył

­46883540656645472816.png

Nexus™

Nexus™

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 19 postów

­a masz ttego pliki wg. ?

chętnie bym to zobaczył

Powiedzmy, że połowę mam a połowę odwzorowuję.

`Penero

`Penero

MPC Popular User II

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2176 postów
  • Hobby:HAJ4EVER
fajny serwer był ale na współczesnym rynku nie ma szans.
Żadna reaktywacja dawnych serwerów nie zakończyła się powodzeniem :)

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

MCTroo

MCTroo

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 469 postów
  • GG:3362840*
  • Hobby:Motocykle.

Są szansę tylko dodać też coś od siebie - Parę nowości ; ) 
Nie ma co porównywać do współczesnych czasów - W tych czasach gówniany serwer robiony przez 3 miesiące na gotowcach z masą bugów ma 1200 graczy a serwer do którego ktoś się przyłoży, nie mający bugów ma 350-500 graczy.. - Tak bywa i wiele razy tak było ;p
Szansę są duże, ale z lekką edycją.

xq0lgJF.png

Nexus™

Nexus™

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 19 postów
Myślę, że trzymając się starych dziejów coś z tego wyjdzie.

Migren

Migren

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów
  • Lokacja:Działdowo

połowę plików ?  z tego co wiem Mariusz nikomu  nie dał  by nawet  questa z jakich kolwiek jego plików, co  do  reaktywacji  wiem że Esme  robiła serwer podobny  do  belenusa ale przez  zrąbany  team nie wystartowała nawet porządniena 2 dni napisz do niej a napewno  coś razem wykminicie. Strzałka

Edytowany przez Migren, 16 marzec 2015 - 16:54.

Nexus™

Nexus™

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 19 postów

połowę plików ?  z tego co wiem Mariusz nikomu  nie dał  by nawet  questa z jakich kolwiek jego plików, co  do  reaktywacji  wiem że Esme  robiła serwer podobny  do  belenusa ale przez  zrąbany  team nie wystartowała nawet porządniena 2 dni napisz do niej a napewno  coś razem wykminicie. Strzałka

Esme robiła bajerki na kilka dni Endorfinie, myślę, że sam dam radę, wszystko co do pomocy to mam, wystarczy tylko poświęcić czas.

Edytowany przez Nexus™, 16 marzec 2015 - 17:10.

Thoria

Thoria

Bywalec MPC III

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 737 postów
  • Lokacja:Thoria.eu

Belenus.. stare czasy :) I te Hwangi niebieskie :D

logo.png

DonMamutos

DonMamutos

MPC User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPip
  • 823 postów
  • GG:20015017
  • Lokacja:Elbląg

To ten drugi serwer KingWorlda? Tzn w sumie to chyba to samo było tylko inna administracja. SoleDOL czy coś takiego.

1EPZ6G.gif

Hasta

Hasta

MY NAME IS MILLIØN

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 744 postów
  • GG:45929530
  • Lokacja:Kamień Krajeński
  • Hobby:Siatkówka, Metin2, Minecraft, Leauge Of Legends, IPBoard

Nie ma sensu marnować czasu i pieniędzy. W końcu jakoś trzeba zagarnąć graczy. No chyba, że macie sporą grupkę ludzi, którzy domagają się reaktywacji.

Migren

Migren

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów
  • Lokacja:Działdowo

To ten drugi serwer KingWorlda? Tzn w sumie to chyba to samo było tylko inna administracja. SoleDOL czy coś takiego.

tak to  2 serwer po kingWorldzie administracja była ta sama, a co do serwerów różniły sie  kilkoma duperelami typu kd,większy drop itp 

Edytowany przez Migren, 16 marzec 2015 - 20:08.

Nexus™

Nexus™

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 19 postów

SoleDoll to bodajże była GM. KingWorld to był tak jakby s2, tak jak wyżej różniły się duperelami. 

Nie ma sensu marnować czasu i pieniędzy. W końcu jakoś trzeba zagarnąć graczy. No chyba, że macie sporą grupkę ludzi, którzy domagają się reaktywacji.

Uwierz, że dość sporo osób się tego domaga, specjalnie jeszcze pytałem, cała ''elitka'' serwerowa wciąż się trzyma na jednym z serwerów.

Hasta

Hasta

MY NAME IS MILLIØN

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 744 postów
  • GG:45929530
  • Lokacja:Kamień Krajeński
  • Hobby:Siatkówka, Metin2, Minecraft, Leauge Of Legends, IPBoard

SoleDoll to bodajże była GM. KingWorld to był tak jakby s2, tak jak wyżej różniły się duperelami. 

Uwierz, że dość sporo osób się tego domaga, specjalnie jeszcze pytałem, cała ''elitka'' serwerowa wciąż się trzyma na jednym z serwerów.

Jeżeli masz pewnych ludzi do gry, to życzę powodzenia, bo z nowymi może być ciężko. :)

Zaangażujesz starych graczy i coś z tego wyjdzie. Powodzenia!

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników