Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Problem] Instalacja OptiFine z shaderami.

optifine shadery minecraft

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

JAKUBON_CHK

JAKUBON_CHK

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Witam, niedawno zainstalowałem sobie shadery tak jak tutaj :D 

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

No i mam już te shadery i chciałem sobie optifine zainstalować-myślałem że jest już zainstalowany,ale jednak nie...
Mam problem z instalacją bo shadery a optifine instalują się osobno w tych (versions) nwm czy wiecie o co chodzi...
I właśnie tutaj mój problem:Jak dołączyć optifine do shaderów? 
I jeszcze jedno :na shaderach mam tylko 15 fps czy to normalne? jak nie to jak zwiększyć fps na shaderach--chciałem wgrać optifine ale nie moge :(

mrMIXKRIPL

mrMIXKRIPL

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Lokacja:dom
  • Hobby:ni ma

Zaczekaj az wyjda shadery pod Forge na 1.8 i wtedy bedziesz miec i shadery i OptiFine.

Te 15 fps, to zalezy od komutera, mozesz zmienic ustawinia shaderow, zmniejszajac jakosc cieni oraz zmienic na inny shaders pack, osobiscie polecam Ci Robobo's 1221 Shaders, poniewaz na nim bedziesz miec znacznie wiecej fps'ow.

Jezeli chcesz, abym odpowiedzial na Twoj post to napisz @mrMIXKRIPL

Tu nic nie ma, nawet kropki

JAKUBON_CHK

JAKUBON_CHK

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Ok, sprawdziłem ten shader pack i mam około 40 fps (wielkie dzięki) ale mam jeszcze inny problem, nie wiesz może jak rozwiązać to że nie widać niektórych itemów na shaderach? albo szare tło w inventory na creativie..?

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: optifine, shadery, minecraft

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników