Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Pytanie] Automatyczne tworzenie - Applied Energistics.

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

cody3223

cody3223

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1341 postów
  • Hobby:.

[̲̅$̲̅(̲̅5̲̅)̲̅$̲̅] ⊙▃⊙ [̲̅$̲̅(̲̅5̲̅)̲̅$̲̅]

Zna ktoś sposób na automatycznie tworzenie np. carbon plate? Chodzi mi o to, że tylko w tedy kiedy kliknę "craft carbon plate" (w ME Terminal) przemaceruje mi coal na coal dust, potem zrobi z tego części do carbona, a potem skompresuje.

76561198068554231.png

misio345

misio345

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 465 postów

AE 1 czy 2?

Walnij "Lubie to", to nie boli.
Dodany obrazekczu.

cody3223

cody3223

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1341 postów

AE 1 czy 2?

Na wersję Minecraft 1.6.4, nie do końca wiem czy to pomoże, ale np. procesory się craftuje z użyciem Quartz Cutting Knife i wkłada do piecA.

Edytowany przez cody3223, Dzisiaj, 17:23.

76561198068554231.png

misio345

misio345

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 465 postów

AE1, ok, no to tak: robisz ręcznie jedną partię carbon dusta, i tak jakbyś robił normalną receptę w input dajesz jeden węgiel, a w output 1 coal dust, encodujesz i dajesz to to interface który stawiasz na maceratorze, z maceratora robisz import bus aby zabierało coal dust i masz automat do coal dusta, a potem na podstawie tego co zrobisz z maceratorem, poradzisz sobie z innymi maszynami

Walnij "Lubie to", to nie boli.
Dodany obrazekczu.

cody3223

cody3223

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1341 postów

AE1, ok, no to tak: robisz ręcznie jedną partię carbon dusta, i tak jakbyś robił normalną receptę w input dajesz jeden węgiel, a w output 1 coal dust, encodujesz i dajesz to to interface który stawiasz na maceratorze, z maceratora robisz import bus aby zabierało coal dust i masz automat do coal dusta, a potem na podstawie tego co zrobisz z maceratorem, poradzisz sobie z innymi maszynami

Tylko miałem taki problem że mi non-stop robiło coal/coal dust, a jak usunąłem węgiel z export config to nie było w ME Acces Terminal widać tego Coal Dust do craftowania.

Jak rozumiem mam zrobić z Blank Pattern, Pattern z coal'em i wsadzić go do tej dolnej linijki Interface'a ?

76561198068554231.png

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników