Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Którą postać zrobić oraz jak ją przygotować?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

DelmaN

DelmaN

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Gadu Gadu:12453550
  • Lokacja:YouTube
  • Hobby:Komputer , internet , dziewczyny , youtube , elektronika , gry ,

Ma być maksymalny lv 40! I teraz tak: ( Będę miał ponad 1000 PH z misji do 40lv + za zabijanie ) . Mag , Tropek czy Łowca , pod pvp/krwawą łaźnie . I jakie najlepsze mogę mieć na daną klasę eq, złóżcie mi eq z ph ( mogę dozbierać ew. )  i z potworków/misji nie wiem czego jeszcze, tyle, że bez herosów. ( oczywiście z mietka żula mogą być bo go łatwo znaleźć ). Lootać mógłbym głównym Magiem 41lv, ( Mam również łowcę, 35 który jest zbanowany na 2 tygodnie jeszcze ) . Wyexpienie 40lv to dla mnie żaden problem. Jeśli macie lepsze pomysły jaką mógłbym zrobić postać do pvp do 40lv z takim budżetem to proszę o sugestie ^^. Z góry dzięki.

HoneyVodka

HoneyVodka

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Gadu Gadu:10695312 -nie pomagam na GG
  • Lokacja:une très belle ville
  • Steam:KabooM.
  • Hobby:BooM shaka laka!

Jeśli brakuje Ci kasy to paladyn jest dosyć dobrą postacią pod pvp, eq możesz mieć w większości za PH. Jakbyś miał większy budżet to mógłbyś się pokusić o maga. Mag niszczy dosłownie wszystkich na swoim lvl'u gdy ma dobrze zrobione eq i umki. Jakbyś dysponował małą ilością SŁ, to byłoby Cię stać na takie eq jakie ma ten mag 

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

z łatwością kładzie mojego tropa na 40lvl'u z ilością prawie 8k PH. Tym 41 magiem zarobić możesz tylko raczej szukając mrocznego patryka. Wiem, że nie chcesz szukać herosów, ale nic innego na tym lvl'u mi do głowy nie przychodzi, może jeszcze herszt, ale bardzo dużo na nim nie zarobisz. 

//eq przykładowe

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

Jeśli chodzi o te unikaty to nie powinny być drogie(może prócz kominiarki xD), sprawę by bardzo ułatwiło, gdybyś kupił troszkę SŁ.

Edytowany przez HoneyVodka, 22 luty 2014 - 16:22.

oudcdy.jpg
/

DelmaN

DelmaN

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Gadu Gadu:12453550
  • Lokacja:YouTube
  • Hobby:Komputer , internet , dziewczyny , youtube , elektronika , gry ,

Dzięki za odpowiedź, SŁ mam 10, z czasem będę miał może trochę więcej, zarabiam na SŁ przez dogry.pl. Chciałem Cię jeszcze zapytać, czy opłacało by mi się wbić tym magiem ( tym 41lv'em ) jakiś większy np 50/60, i stać na jakiś e2 ? Lootając przedmioty na maga tego 40lv pod pvp. Gdyż zdecydowałem jednak grać magiem :P.

HoneyVodka

HoneyVodka

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Gadu Gadu:10695312 -nie pomagam na GG
  • Lokacja:une très belle ville
  • Steam:KabooM.
  • Hobby:BooM shaka laka!

Na 63lvl'u możesz stać na razuglagu, tarmusie, przewa możesz szukać(sam nie ubijesz, ale jak ktoś Cię zawoła/zawołasz kogoś ;]) oraz orlicę. To się opłaca, z tych e2 lootają już legendy, a jak jakaś Ci lootnie to 200m+ w kieszeni ;]

oudcdy.jpg
/

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników