Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Pytania dotyczące LeBlanc.

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
16 odpowiedzi na ten temat

panieros2

panieros2

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 667 postów

Moje 5 ostatnich gier:

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

I jak na ss'ach widac mam farme jak wood 8 ;x

Pierwsze pytanie : Czy ktos grał LB na lcs, prosilbym o link .

Drugie pytanie : Czy znacie moze jakis dobry poradnik dotyczacy le blanc ?

Trzecie pytanie : Moj build

Start:

Doran + pota na mane i hp , zielony trinket

Pozniej:

1. Rabadon

2. Sorcerersy (chyba tak sie pisze ;x)

3. Deathfire Grasp

4. Mejai ( jak jestem nafeedowany )

5. Zhonya

6. Marellonicon, czy jakos tak

Jest to dobry build czy cos zmienic?

Czwarte pytanie:

Pytam o combo w early i late game

Lepiej cos typu : Q+R+W+E

Czy Q+W+R+E?

Czy jakie combo jest najlepsze?

Piąte pytanie:

Co kontruje le blanc?;x

Co sądzisz o Polakach, którzy obrażają w grach każdego, kogo napotkają? wypowiedz się tutaj - : http://www.mpcforum....acy-a-nie-inni/

Posty : 100---200---300---400---500---600---700---800---900---1000---1500---2000

Aktualna dywizja w League Of Legends : Bronze - Tak---Silver - Tak---Gold - III--Platyna - Nie---Diament - Nie---Challenger - Nie

Ĕryk

Ĕryk

Onkolog

• MPCmobile
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5776 postów
  • Lokacja:Katowice

Co do buildu, to raczej powinien wyglądać tak:

DFG -> Sorce -> Rabadon -> Void Staff -> Zhonyia -> Liandrys

Morello zdecydowanie to tylko item sytuacyjny

Maskę (tą małą) możesz złożyć trochę wcześniej a dokończyć później

Grał nią Froggen i xPeke w tym sezonie

aner123

aner123

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Void Staff pierwszy według mnie :P

SayIt

SayIt

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 548 postów

le blanc jest kontrowana przez postacie ze spora iloscia hp i mr. dobrym pickiem przeciwko le blanc jest mordekaiser

TSM Bjergsen

TSM Bjergsen

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Najlepiej zrobić combo tak, by ulta użyć jako Q.
Najczęściej robię stun(e) - doskok(w) - atak z Q - ult, który rownież będzie tym Q

Zamiast pierwszego stuna(E) możesz zrobić doskok(w) i po doskoku robić Q i ulta.

2169924-kappa.png

nexores2

nexores2

ZARA

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4776 postów
  • Gadu Gadu:33616598
  • Lokacja:de_inferno
  • Steam:mosadgp
  • Hobby:Zara

Największy DMG jest z W, więc trzeba to wykorzsytać, i zrobić tak żeby W było też na ulti.

Combo:

E ( Sner czy tam silence ), Q (Dodaje DMG do kolejnego skila ), W ( Ogromny dmg ), R (Zabicie :D)

zafiriusz

zafiriusz

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1147 postów

Moje 5 ostatnich gier:

I jak na ss'ach widac mam farme jak wood 8 ;x

Pierwsze pytanie : Czy ktos grał LB na lcs, prosilbym o link .

Drugie pytanie : Czy znacie moze jakis dobry poradnik dotyczacy le blanc ?

Trzecie pytanie : Moj build

Start:

Doran + pota na mane i hp , zielony trinket

Pozniej:

1. Rabadon

2. Sorcerersy (chyba tak sie pisze ;x)

3. Deathfire Grasp

4. Mejai ( jak jestem nafeedowany )

5. Zhonya

6. Marellonicon, czy jakos tak

Jest to dobry build czy cos zmienic?

Czwarte pytanie:

Pytam o combo w early i late game

Lepiej cos typu : Q+R+W+E

Czy Q+W+R+E?

Czy jakie combo jest najlepsze?

Piąte pytanie:

Co kontruje le blanc?;x

1) Tak, Alex Ich z GG grał kilka razy LB na LCS i innych turniejach (Xpeke, chyba nie, ale nie jestem pewien), linka nie podam bo nie pamiętam w których grach...

2) Nie najgorzej, ale Rabaddon tylko jak jesteś nieźle feednięty czytaj masz jakieś 4/0/x i niezłą farmę.

IMO rush DFG, sorccresy, Rabaddon, Zhony'a, Athenes (ja buduje go chyba na prawie każdym meczy ze względu na infinity mana + powalony mana regen + CDR - zawsze coś, ogólnie bardzo dobry item na LB mimo że defensywny)

Majehai'a bym pominął, łatwo możesz stracić wszystkie stacki, tym bardziej, jak jeszcze jej nie mainujesz.

Na 3cim lvl'u możesz złapać killa, ale zależy co up'ujesz, na 4lvl'u powinieneś mieć killa na 100% i tak sao na 6lvl'u. Jak dobrze lane'ujesz i nie masz przejebanego enemy babysitowanego przez junglera, to do 6lvl'a powinieneś mieć ze 2-3 kille na nim, ale wiem, że różnie z tym bywa. Combo do 6lvl'a to QW (+aa), albo QWE (+aa) - zależnie jak up'ujesz skille. Post 6 combo to (prawidłowo scastowane, a może ci się czasem mylić i nie wychodzić) QRWE (niektórzy robią też QREW - ale czasem ciężko jest trafić łańcuchem, szczególnie jak jest dużo minionów).

3) Kilka champów ją kontruje, ale tak na prawdę to ona jest świetną kontrą na większość APC.

Kontry na LB: Kassadin (ale taki nawet ogarnięty, bo ostatnio kilka razy podważałem tą teorię co do kontry), Galio - ten pojebany MR i sustain, Morgana (też nieźle sobie radzi, może nie ubijesz nią LB, ale wyoutrafmisz i powinieneś przeżyć jej birst jak ogarniasz tarczę i pozycjonowanie), Morde też bardzo dobrze sobie z nią radzi dzięki temu zafajdanemu shieldowi...

Void Staff pierwszy według mnie :P

weź się w ogóle nie wypowiadaj jak masz udawać takiego tępego, tylko wprowadzasz ludzi w błąd... -.-

Edytowany przez zafiriusz, 08 luty 2014 - 13:15.

Ganelon

Ganelon

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów

Z tym ze teamfightów jeśli nie ogarniesz to nie wycarrujesz, wczoraj grałem na nią Viktorem, na linii było równo do czasu aż zeszła na bota po powrocie do bazy i zrobiła double killa, pod koniec gry miała ok 25 killi ja 0/10 Viktorem, vlad z topa 2/7, wygraliśmy bo po focusie była niczym, nie miała jak zabić w teamfighcie, 1 aoe to nic, typowy assasyn nafeeduj sie w early i przegraj w late jeśli nie ogarniesz.

Na linii kontruje ją Mordekaiser ze swoją tarczą i Galio, i nie mam pojęcia co da z nia rade 1 na 1 na lane.

zafiriusz

zafiriusz

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1147 postów

Z tym ze teamfightów jeśli nie ogarniesz to nie wycarrujesz, wczoraj grałem na nią Viktorem, na linii było równo do czasu aż zeszła na bota po powrocie do bazy i zrobiła double killa, pod koniec gry miała ok 25 killi ja 0/10 Viktorem, vlad z topa 2/7, wygraliśmy bo po focusie była niczym, nie miała jak zabić w teamfighcie, 1 aoe to nic, typowy assasyn nafeeduj sie w early i przegraj w late jeśli nie ogarniesz.

Na linii kontruje ją Mordekaiser ze swoją tarczą i Galio, i nie mam pojęcia co da z nia rade 1 na 1 na lane.

O dziwo brandem ją ostatnio rozwaliłem. Głupia LB nacięła się kilka razy na mojego ulta, gdy odpalił jej się klon, no i insta zgon :D Ale tak ogólnie to ciężko jest na nią czymkolwiek grać prócz tankowatymi champami.

Gość_Dissy1337_*

Gość_Dissy1337_*
  • Gość

Największy DMG jest z W, więc trzeba to wykorzsytać, i zrobić tak żeby W było też na ulti.

Combo:

E ( Sner czy tam silence ), Q (Dodaje DMG do kolejnego skila ), W ( Ogromny dmg ), R (Zabicie :D)

Głupoty, Q zostawia po sobie zaznaczenie które zadaje dodatkowy dmg po użyciu skilla na przeciwniku więc combo powinno wyglądać tak :

DFG jeżeli mamy E-W-Q-R bądź Q-R-E-W ale w pierwszej opcji mamy większą szanse na killa ponieważ rzucamy snear jako pierwszy i mamy trochę czasu na wykonanie combo zanim wejdzie na niego cały efekt : ))

Co do buildu, jest całkiem ok ale nie kupuj morello wymień na coś innego.

Powodzenia na soloQ z moim mainem.

edit@ Co do kontr, grając nią mam problem na Morde oraz Galio ( TYLE MR ŻE 1 VS 1 NIE MA Z NIM SENSU :C:C:C:C: )

Edytowany przez Dissy1337, 08 luty 2014 - 17:11.

mks4Fun

mks4Fun

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Lokacja:Elbląg
  • Hobby:Mówie do Obamy Nygga # Vladimir Putin
    Chyba dawno nikt cie nie rżnoł # Pussy Riot

Jak dla mnie najlepszą kontrą na LB jest Mordekaiser gdyż jest tankowaty masz pancerz z pasywki i sporo hp ^^

vip999

vip999

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 53 postów
  • Gadu Gadu:2184751
  • Lokacja:Polska/Szczecin
  • Steam:VoDa
  • Hobby:hodowla Ptaszników

może to i głupia odpowiedz lecz i tak napisze może pomogę wejdź tu 

tu masz porządnie złożony build na LB oraz jak grać LB tylko że tekst jest po angielsku jak nie chce ci się tłumaczyć samemu to przez google tłumacz otwórz ten link

Edytowany przez vip999, 09 luty 2014 - 01:50.

MiensistyZiomeg

MiensistyZiomeg

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 184 postów
  • Gadu Gadu:lubiszwdupe123
  • Lokacja:mieszkam kolo szymico #szymicotobrat
  • Steam:nordictogówno
  • Hobby:Trollowanie lub rolowanie

Lol. DFG > mała maska > brązowe buty > Rabadon > Sorcerki > Duża maska > Void Staff > Ga/Zhonya

lub build SivHD

x6 RoA

Jan miodek przejmuję mpcforum.

Vanosh.

Vanosh.

Resulting in our reattachment

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14694 postów
  • Lokacja:Germany
  • Hobby:Fitness, MMA, K1

Ja wpierw idę w Kielich, daje MR, które zazwyczaj Ci się przyda jak i manę, ponieważ ciągle spamujesz skillami :P

lunatyx

lunatyx

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów
Ludzi po cholerę wy idźcie w tą maskę... Pasywka usless na lb ap mało hp nie potrzebne (a i tak jest go mało) a przebicie masz w innych lepszych itemach.

xAmigo

xAmigo

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1245 postów
  • Lokacja:Hades
  • Hobby:Rycie psychiki, manga i anime <3

Jeśli chodzi o combo to 1v1 lub jak chcesz kogoś szbko zburstować w tf'ie walisz Q>R>W>E a jeśli chcesz zadać w tf'ie jak największy aoe dmg to Q>W>R>E

Shoobe

Shoobe

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 157 postów
  • Lokacja:Lubartów
  • Hobby:Żonglerka Kijem, Beatbox

LB jest moją main. Budowanie na niej maski mija się zupełnie z celem. Zaczynamy zawsze z doran ringiem + 2 poty na hp (ja nigdy nie biorę na manę, no ale w runach mam mana regen więc jak kto woli). Core to oczywiście DFG > butki sorcerery > Rabadon > ROA (można złożyć wcześniej, żeby się stackowało)> Zhonyia i najczęściej jakiś item defensywny np. GA lub Banshee (zależy kogo mam na linii i od mojego teamu). Zamiast maski budujemy ROA co daje dużo lepszy efekt.

Prawidłowe combo na LB to Q>R>W>E. Aby dobrze je wykonać należy nauczyć się castować e podczas lotu na W :) Maxujemy Q lub W (do wyboru). W daje nam łatwiejszą farmę, a wg. mnie dzięki maxowaniu Q leci lepszy dmg podczas combo. E maxujemy na końcu. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań proszę pisać :)

Dla zabawy można złożyć full ROA build czyli 5 ROA + butki ^^ polecam pooglądać sobie Siva HD, a z tego co mi wiadomo to na LCS'ach Ocelot grał LB (w s2 na pewno).

Naszą kochaną LB wg mnie najbardziej kontruję Mordek oraz Diana.

2815676267.png

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników