Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

MultiRun Minigames 100+

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty.
56 odpowiedzi na ten temat

RafaelPL

RafaelPL

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Lokacja:Gdańsk
  • Hobby:Grafika Komputerowa :)

logo.png

capture.png

IP.png

capture2.png

wither.png

SpeedRun.png

image.png

Edytowany przez RafaelPL, 23 kwiecień 2014 - 19:15.

czesio2001

czesio2001

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów
  • Lokacja:Warszawa
  • Steam:http://steamcommunity.com/id/DemePL/
  • Hobby:MINECRAFT PvP , Metin2 , CS:GO
    Montaż i edit filmików , inter!

uhuhuhu zapowiada się fajnie już wbijam !

Keerok

Keerok

Początkujący II

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Polecam! I serdecznie zapraszam.

Już wkrótce u Multiego na kanale - film z serwera!

TheAnayer

TheAnayer

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 484 postów

Napewno zagram, lecz pierw rundka w LoL'a.

Sopher.

Sopher.

master.

• Best Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 992 postów
  • Gadu Gadu:47994657

Serwer polecam, godny uwagi. Pomagałem przy projekcie :-)

Pierwsze, polskie centrum Skript! Największa baza skryptów, poradników. Masz problem? Napisz na forum.

Dołącz do elitarnej grupy skrypterów i twórz razem z nami projekty, które zachwycą każdego!

Adres forum znajdziesz na moim profilu!

RafaelPL

RafaelPL

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napewno zagram, lecz pierw rundka w LoL'a.

Oczywiście LOL ważniejszy. No jakby inaczej xD

Risen. :#

Risen. :#

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Lokacja:Beuthen/Wetzlar.
  • Hobby:Podróże;
    Relacje międzyludzkie;
    Programowanie;
    Muzyka;
    Ekonomia.

To pograne. xD
Ban: kopiarka wstęp zbroniony.

Ciekawy powód bana, w regulaminie nic nie ma o nim, ale cóż...

Żeby spamu nie było:

Sam w sobie serwer jest dobry, od strony technicznej wręcz wyśmienity, ogólnie fajnie przygotowany, szkoda, że ekipa jest na poziomie 3 klasy podstawówki i nie potrafi zaakceptować, że ktoś może być lepszy od nich w niektórych kwestiach. To, że macie Multiego jako partnera nie oznacza, że jesteście najlepsi, a na serwerze będziecie mieli 3000/3000. ;-)
P.S: Szukacie zaczepki widzę, bo nawet o nas i naszej maszynie nadmieniliście w prezentacji. ;)
Chcecie gimbusiarskiej wojny - nie ma problemu, jestem otwarty na propozycje. :-)

Tak z innej beczki - co z Ambrozjakiem? To on wpadł na pomysł takiego serwera i na początku właśnie z nim miałem ten projekt realizować. Tak z ciekawości pytam.

RafaelPL

RafaelPL

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

To pograne. xD
Ban: kopiarka wstęp zbroniony.

Ciekawy powód bana, w regulaminie nic nie ma o nim, ale cóż...

Żeby spamu nie było:

Sam w sobie serwer jest dobry, od strony technicznej wręcz wyśmienity, ogólnie fajnie przygotowany, szkoda, że ekipa jest na poziomie 3 klasy podstawówki i nie potrafi zaakceptować, że ktoś może być lepszy od nich w niektórych kwestiach. To, że macie Multiego jako partnera nie oznacza, że jesteście najlepsi, a na serwerze będziecie mieli 3000/3000. ;-)
P.S: Szukacie zaczepki widzę, bo nawet o nas i naszej maszynie nadmieniliście w prezentacji. ;)
Chcecie gimbusiarskiej wojny - nie ma problemu, jestem otwarty na propozycje. :-)

Tak z innej beczki - co z Ambrozjakiem? To on wpadł na pomysł takiego serwera i na początku właśnie z nim miałem ten projekt realizować. Tak z ciekawości pytam.

Widzę że pan Kopia się pojawił. Nie jesteś tu przez nas mile widziany. Idź kopiuj dalej na dobre Ci to wyjdzie. Po za tym że jesteś uważany za typowego idiotę ale to nic. Szukaj problemu w innych. Rób dalej to co kochasz ale z dala od nas. 

Niestety co do twojego komentarza to się nie zgodzę. "Poziom podstawówki", zakładam że masz nie więcej niż 15 lat bo już "gimbusów" tutaj nie widzę. Zabawnie nie powiem. Tak jak pisałem idź rób swój serwer jak najdalej od nas :)

Pozdrawiam :)

Edytowany przez RafaelPL, 23 styczeń 2014 - 20:56.

RafaelPL

RafaelPL

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Odświeżam :)

PineBoy

PineBoy

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 175 postów
Jak dla mnie syf. Pluginy ogarnięte lecz na każdym kroku zachęcanie do zakupu vip. Gracz nie ma żadnych praw tylko vip może coś zrobić. Top ranking to cała administracja na pierwszych miejscach. Na serwerze max 15/3000 osób. Dziwne że 1000 zł na serwer 3000 slotów ale jest plugin fakeslots.Nie polecam soł macz.

RafaelPL

RafaelPL

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Jak dla mnie syf. Pluginy ogarnięte lecz na każdym kroku zachęcanie do zakupu vip. Gracz nie ma żadnych praw tylko vip może coś zrobić. Top ranking to cała administracja na pierwszych miejscach. Na serwerze max 15/3000 osób. Dziwne że 1000 zł na serwer 3000 slotów ale jest plugin fakeslots.Nie polecam soł macz.

Przecież serwer nie jest jeszcze otwarty oficjalnie. Zostanie zapełniony z chwilą publikacji filmu na YouTube. Co do konta VIP - Na czacie nie ma żadnej informacji o VIP'ie, jedyną taką "reklamą" jest zdjęcie w Lobby. Co do uprawnień gracza. Co Ci nie pasuje:

Konto VIP
- 2x więcej Hajsu
- Dostęp do czatu
- Dostęp do efektów wizualnych
- Dostęp do wszystkich przedmiotów

To tak dużo? Co do 3000 slotów tak jest. Posiadamy 3 maszyny. 
2 na BungeeCordy i 1 na serwer.
2 BungeeCord 32gb x 2 ramu.
1 na serwer 128gb ramu.

Co do Fakeslots, nigdy nie używałem. Na naszym serwerze jest tylko plugin Essentials i PEX z tych ogólnodostępnych.
Pozdrawiam hejtera.

PineBoy

PineBoy

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 175 postów

Przecież serwer nie jest jeszcze otwarty oficjalnie. Zostanie zapełniony z chwilą publikacji filmu na YouTube. Co do konta VIP - Na czacie nie ma żadnej informacji o VIP'ie, jedyną taką "reklamą" jest zdjęcie w Lobby. Co do uprawnień gracza. Co Ci nie pasuje:

Konto VIP
- 2x więcej Hajsu
- Dostęp do czatu
- Dostęp do efektów wizualnych
- Dostęp do wszystkich przedmiotów

To tak dużo? Co do 3000 slotów tak jest. Posiadamy 3 maszyny. 
2 na BungeeCordy i 1 na serwer.
2 BungeeCord 32gb x 2 ramu.
1 na serwer 128gb ramu.

Co do Fakeslots, nigdy nie używałem. Na naszym serwerze jest tylko plugin Essentials i PEX z tych ogólnodostępnych.
Pozdrawiam hejtera.

Tak 1000 zł za 174 GB ramu takie coś powinno max 500 kosztować tak po pierwsze. Tak jak chcesz coś napisać od razu info że tylko vip to też reklama w poczekalni na spawn reklamy. Pisze że 10 autorskich pluginów które jak widać są słabe. Wnioskuję z tego że serwer jest świetny po waszej prezentacji. Lecz nic na nim nie ma. Ledno system lvl i tyle. Dalej nie polecam.

RafaelPL

RafaelPL

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Tak 1000 zł za 174 GB ramu takie coś powinno max 500 kosztować tak po pierwsze. Tak jak chcesz coś napisać od razu info że tylko vip to też reklama w poczekalni na spawn reklamy. Pisze że 10 autorskich pluginów które jak widać są słabe. Wnioskuję z tego że serwer jest świetny po waszej prezentacji. Lecz nic na nim nie ma. Ledno system lvl i tyle. Dalej nie polecam.

Zobacz ile kosztują maszyny na przykładowej "serwerowni" np. OVH. Za taką maszynę się buli nie małe pieniądze. Reszty zdań nie rozumiem. 
"Tak jak chcesz coś napisać od razu info że tylko vip to też reklama w poczekalni na spawn reklamy."
WTF.

"
Pisze że 10 autorskich pluginów które jak widać są słabe."
WTF 2. Jak możesz oceniać pluginy skoro połowy z nich nawet nie zobaczyłeś.

"
Ledno system lvl i tyle"
WTF 3.

Jak coś piszesz to to przeczytaj najpierw. Dziękuje :)

TenStylOdLajka

TenStylOdLajka

MPC Elite Rank I

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10932 postów
  • Lokacja:Tarnów/Dąbrowa

Wbiłem na serwer, pierwsze wrażenie powiem bardzo dobre. Minusem serwera jest to, że gra na nim bardzo mało osób, w godzinach szczytu 18-19, gdzie powinno być najwięcej gra zaledwie 50/3000. Przyda się reklama, gdyż serwer jest naprawdę bardzo dobrze wykonany, widać administracja składa się z doświadczonych osób, które znają się na swoim fachu. Ja to dodałbym tylko możliwość zobaczenia każdego gracza i mniej promowania VIP'ów, gdyż to zniechęca do gry. Myślę, że reklama serwera postoi trochę na mpc i przybędzie wiele osób, gdyż ma potencjał. Miło jest się pobawić, pograć z kolegami. Jeden z najlepszych speed parkour'ów na jakich grałem.

Troszkę bardziej zareklamować (Multi powinien nagrać film opisujący cały serwer, wszystkie komendy, parkoury itp. myślę, że to by przyciągnęło większą ilość graczy, gdyż niektórzy pewnie wchodzą i nie wiedzą jak odnaleźć się zbytnio na serwerze, jakie są możliwość itp). Tak więc powodzenia, polecam :-)

RafaelPL

RafaelPL

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Wbiłem na serwer, pierwsze wrażenie powiem bardzo dobre. Minusem serwera jest to, że gra na nim bardzo mało osób, w godzinach szczytu 18-19, gdzie powinno być najwięcej gra zaledwie 50/3000. Przyda się reklama, gdyż serwer jest naprawdę bardzo dobrze wykonany, widać administracja składa się z doświadczonych osób, które znają się na swoim fachu. Ja to dodałbym tylko możliwość zobaczenia każdego gracza i mniej promowania VIP'ów, gdyż to zniechęca do gry. Myślę, że reklama serwera postoi trochę na mpc i przybędzie wiele osób, gdyż ma potencjał. Miło jest się pobawić, pograć z kolegami. Jeden z najlepszych speed parkour'ów na jakich grałem.

Troszkę bardziej zareklamować (Multi powinien nagrać film opisujący cały serwer, wszystkie komendy, parkoury itp. myślę, że to by przyciągnęło większą ilość graczy, gdyż niektórzy pewnie wchodzą i nie wiedzą jak odnaleźć się zbytnio na serwerze, jakie są możliwość itp). Tak więc powodzenia, polecam :-)

Dzisiaj otwieramy z multim nowy "tryb" więc jako tako się rozkręca powoli.
Co do rad. Dziękuje za dobrze złożoną krytykę jak i pochlebstwo :D Postaram się dostosować się do rad.

OnnPL

OnnPL

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 346 postów

Mi serwer nie działa :(

pomocy xDD

RafaelPL

RafaelPL

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Temat został edytowany! Dodano: Nowe Grafiki, Informacje, Serwery.

Edytowany przez RafaelPL, 11 kwiecień 2014 - 19:01.

katrio022

katrio022

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 170 postów

Epicki serwer, spoko administracja, nic tylko grać ^^

RafaelPL

RafaelPL

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip