Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Tank Inspector

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
20 odpowiedzi na ten temat

konfik23

konfik23

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 107 postów
  • Lokacja:Legnica

Witam, cześć i czołem. Nie będę się rozpisywał, więc prosto z mostu. Gdy próbuję włączyć program tank inspector wyskakuje mi taki błąd.

Spoiler

Szukałem w internetach i nic nie znalazłem na ten temat, więc proszę Was o pomoc.

Edytowany przez konfik23, 15 styczeń 2014 - 19:16.

Juri.

Juri.

Ulrich von Juringen

• Moderator WoT
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7084 postów
  • Gadu Gadu:7403504
  • Lokacja:Czeladź
  • Hobby:WoT, DoGry.pl

reinstall?

Dodany obrazek

konfik23

konfik23

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 107 postów

Czego reinstall? Ściągałem to z 10 razy i nic.

BraciaMrok

BraciaMrok

Bywalec MPC III

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Lokacja:Daleko...
  • Hobby:Team Fortress 2 Server Engineer

Tyle info nic nie mówi. Daj cały log.

WaterAqua

WaterAqua

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 593 postów

Mam ten sam problem, program nie chce się uruchomić.

Juri.

Juri.

Ulrich von Juringen

• Moderator WoT
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7084 postów

Hmm... Poszperałem na necie, jedyne 2 tematy z tym błędem to ten, oraz z oficjalnego forum WoT'a, którego autorem jest użytkownik z takim samym avatarem jak autor tego tematu :)

• P: Tank Inspektor nie uruchomi. 
    A: Jest wiele powodów, które mogą powodować ten problem. Proszę sprawdzić:

• Używasz w Windows XP SP3 lub nowszy System operacyjny Windows
    • Masz. NET Framework 4.0 i DirectX 9.0c (patrz 

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

)
    • Masz kartę graficzną, która obsługuje DirectX 9.0c
    • Pobrany pakiet nie jest uszkodzony, i to w pełni ekstrakcji
    • Masz wystarczającą ilość pamięci RAM i miejsca na dysku. Zbiornik Inspektor zazwyczaj wymaga 200 MB pamięci RAM wolnym do pracy, i 100MB wolnego miejsca na dysku dla buforowania

Spróbuj to. 

Źródło:

(oficjalna strona programu)

Dodany obrazek

WaterAqua

WaterAqua

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 593 postów
  • Używasz w Windows XP SP3 lub nowszy System operacyjny Windows

Mam WIN7

Mam i mam

• Masz kartę graficzną, która obsługuje DirectX 9.0c

tak

• Pobrany 

nie jest uszkodzony, i to w pełni ekstrakcji

z oficjalnej strony ściągnięty

• Masz wystarczającą ilość pamięci RAM i miejsca na dysku. Zbiornik Inspektor zazwyczaj wymaga 200 MB

RAM wolnym do pracy, i 100MB wolnego miejsca na dysku dla buforowan

tak

dawits100

dawits100

Początkujący II

• Members
  • PipPipPip
  • 385 postów

Na głownej stronie tego programu znalazłem takie coś. Przetłumacz sobie:

If Tank Inspector crashes on start, or doesn’t run at all, while no sti.log file is generated and the dump folder is empty, it is very likely to be crashed into .NET Framework itself. We have received several reports of this situation. There are some known issues on .NET Frameworks 4.0 which might cause this problem, if you are not sure about how to get it fixed and you are not running under Windows XP, you can try to install .NET Framework 4.5 instead. Many issues in .NET 4.0 is fixed in it.
A crash might happen while loading data from your game client, if it is located in a folder which is not able to get a write access without an administrator privilege. This is caused by a mistake in coding, a piece of code requests a write access to the version.xml file of your game client, while all it does is to read the client version. This bug will be fixed in the next release. For now, there are two workarounds:
Copy your game client to a place where no elevated privilege is required to get a write access, and delete the %APPDATA%\..\Local\Smellyriver folder (just copy this path to your Explorer), so you can select the path of the client copy as Tank Inspector’s data source. OR,
Run Tank Inspector under administrator privilege, by right-clicking on Smellyriver.TankInspector.exe and select Run as Administrator.
A crash might happen while launching Tank Inspector, sometimes it might look like nothing happened when you run Tank Inspector. This is very possible to be tied to a known .NET Framework 4.0 issue. To solve this problem, Microsoft has provided a hotfix, which however has to be applied by you yourself. Here is how it works:
open

in your browser
accept to the terms if you are being asked
input your email address (twice) and the captcha
the download address to this hotfix will be sent to the email you provided, you can then download the hotfix and apply it.
A very rare crash might happen while launching Tank Inspector in a non-fully trusted place, such as a network shared folder. It might be caused by a known .NET Framework 4.0 issue, which could be fixed by applying a patch.

7yoDoas.png

WaterAqua

WaterAqua

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 593 postów

Na głownej stronie tego programu znalazłem takie coś. Przetłumacz sobie:

If Tank Inspector crashes on start, or doesn’t run at all, while no sti.log file is generated and the dump folder is empty, it is very likely to be crashed into .NET Framework itself. We have received several reports of this situation. There are some known issues on .NET Frameworks 4.0 which might cause this problem, if you are not sure about how to get it fixed and you are not running under Windows XP, you can try to install .NET Framework 4.5 instead. Many issues in .NET 4.0 is fixed in it.
A crash might happen while loading data from your game client, if it is located in a folder which is not able to get a write access without an administrator privilege. This is caused by a mistake in coding, a piece of code requests a write access to the version.xml file of your game client, while all it does is to read the client version. This bug will be fixed in the next release. For now, there are two workarounds:
Copy your game client to a place where no elevated privilege is required to get a write access, and delete the %APPDATA%\..\Local\Smellyriver folder (just copy this path to your Explorer), so you can select the path of the client copy as Tank Inspector’s data source. OR,
Run Tank Inspector under administrator privilege, by right-clicking on Smellyriver.TankInspector.exe and select Run as Administrator.
A crash might happen while launching Tank Inspector, sometimes it might look like nothing happened when you run Tank Inspector. This is very possible to be tied to a known .NET Framework 4.0 issue. To solve this problem, Microsoft has provided a hotfix, which however has to be applied by you yourself. Here is how it works:
open

in your browser
accept to the terms if you are being asked
input your email address (twice) and the captcha
the download address to this hotfix will be sent to the email you provided, you can then download the hotfix and apply it.
A very rare crash might happen while launching Tank Inspector in a non-fully trusted place, such as a network shared folder. It might be caused by a known .NET Framework 4.0 issue, which could be fixed by applying a patch.

a na Polski ?

Juri.

Juri.

Ulrich von Juringen

• Moderator WoT
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7084 postów

Translate google:

Na Głównej Stronie Tego programu znalazłem TAKIE COS. Przetłumacz Sobie: 

Jeśli Inspektor awarii zbiornika na początku, albo nie działa w ogóle, a nie jest generowany plik sti.log i folder zrzutu jest pusty, to jest bardzo prawdopodobne uderzył w sam NET Framework.. Otrzymaliśmy kilka raportów z tej sytuacji. Istnieją pewne znane problemy dotyczące ram. NET 4.0, które mogą powodować ten problem, jeśli nie jesteś pewien, jak to naprawić i nie są uruchomione w systemie Windows XP, możesz spróbować zainstalować. NET Framework 4.5 zamiast. Wiele problemów w. NET 4.0 jest stały w nim. wypadek może się zdarzyć podczas wczytywania danych z klientem gry, jeśli znajduje się w folderze, który nie jest w stanie uzyskać dostęp do zapisu bez uprawnień administratora. Jest to spowodowane błędem w kodowaniu, kawałek kodu żąda dostępu do zapisu do pliku version.xml swojego klienta gry, a wszystko to nie jest do zapoznania się z wersją klienta. Ten błąd zostanie naprawiony w następnej wersji. Na razie są dwa sposoby rozwiązania: Skopiuj klienta gry do miejsca, gdzie nie wymagana jest podwyższona przywilej, aby uzyskać dostęp do zapisu i usuwania% .. folderze% AppData \ \ Local \ Smellyriver (wystarczy skopiować tę ścieżkę do Explorer) , więc można wybrać ścieżkę kopii klienta jako źródła danych Tank inspektora. OR, Run Tank Inspektor pod uprawnieniami administratora, klikając prawym przyciskiem myszy na Smellyriver.TankInspector.exe i wybierz opcję Uruchom jako administrator. wypadek może się zdarzyć podczas uruchamiania Tank inspektorze, czasem może to wyglądać jak nic się nie stało po uruchomieniu zbiornika inspektorze. Jest bardzo możliwe, aby być przywiązany do znanej. NET Framework 4.0 problem. Aby rozwiązać ten problem, firma Microsoft udostępniła poprawkę, która ma być jednak stosowane przez Ciebie osobiście.Oto jak to działa: otwarta

w przeglądarce 
przyjąć w warunkach, jeśli są zadawane 
Wpisz swój adres e-mail (dwa razy), a captcha 
pobieranie adresu do tej poprawki zostanie wysłane na e-mail, który podałeś, możesz pobrać poprawki i stosować go. 
bardzo rzadko wypadek może się zdarzyć podczas uruchamiania Tank Inspektora w nie w pełni zaufane miejsce, na przykład w folderze udostępnionym w sieci. Może to być spowodowane przez znane. NET Framework 4.0 emisji, które mogą być ustalone przez zastosowanie poprawki.

Dodany obrazek

konfik23

konfik23

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 107 postów

Nic nie pomaga. Czyli wynika z tego, że trzeba poczekać na update?

Juri.

Juri.

Ulrich von Juringen

• Moderator WoT
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7084 postów

Nic nie pomaga. Czyli wynika z tego, że trzeba poczekać na update?

To napisz do ich supportu. Jest na ich stronie.

Dodany obrazek

konfik23

konfik23

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 107 postów

Nie będę do nich pisał, bo kaleczę angielski. Zresztą ja mogę poczekać.

izari

izari

Bywalec MPC III

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 766 postów

Czekaj, a podałeś ścieżkę do gry? Zazwyczaj to C/games/wot
Jak to już zrobisz, to uruchom jako admin (ppm->uruchom jako admin)

konfik23

konfik23

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 107 postów

Nigdzie nic nie podawałem, moja ścieżka jest to samo tylko, że na D. Jak to ustawić?

Juri.

Juri.

Ulrich von Juringen

• Moderator WoT
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7084 postów

Nigdzie nic nie podawałem, moja ścieżka jest to samo tylko, że na D. Jak to ustawić?

Przy odpalaniu programu, logujesz się, a potem wybierasz lokalizacje WoT'a

Dodany obrazek

konfik23

konfik23

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 107 postów

Tylko, że ten program właśnie nie chce się uruchomić. :/

Juri.

Juri.

Ulrich von Juringen

• Moderator WoT
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7084 postów

Tylko, że ten program właśnie nie chce się uruchomić. :/

Czyli wiemy, że przyczyna nie leży po stronie złego wyboru miejsca gry.

Jak pisałem wyżej, napisz do supportu.

Dodany obrazek

WaterAqua

WaterAqua

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 593 postów

Pomogło zainstalowanie tego:

konfik23

konfik23

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 107 postów

Pomogło zainstalowanie tego:

Water Aqua jesteś bogiem, działa. Wielkie dzięki!

Edytowany przez konfik23, 18 styczeń 2014 - 18:05.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników