Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[TuT]Jak zmienic IP gdy masz stale?

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty.
19 odpowiedzi na ten temat

MevicStoryy

MevicStoryy

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 44 postów
Odrazu mowie:
- Nie obchodzi mnie czy jest taki poradnik na jakiej innej stronie
- Nie skopiowalem go z zadnej innej strony, napisalem go sam przekierowujac porty
- Screeny sa z Tutka Jak przekierowac porty.

Dobra teraz do rzeczy. Dostales bana na IP a masz stale? Masz limit na rapidshare? Powiem ci jak zmienic stale IP smile.gif

1. Pierwsze co klikamy start -> Uruchom... -> i wpisujemy 'command' w okienku.

2. W czarnym oknie wpisujemy 'ipconfig /all' i klikamy Enter

3. Nastepnie pokaza nam sie informacje o naszym internecie

Interesuja nas tylko 3 linkijki:
- Adres IP
- Maska podsieci
- Bramka domyslna

4. Teraz wchodzimy do Panel Sterowania -> Polaczenia sieciowe i klikamy Prawym na nasze polaczenie sieciowe i wybieramy Wlasciwosci

5. Klikamy 2x razy na Protokol internetowy

6. W oknie ktore nam sie pojawi zaznaczamy Uzyj nastepujacego adresu IP i wpisujemy dane z 3pkt. i klikamy OK

Teraz tylko wystarczy zmieniac Ostania liczbe w adresie ip na dowolna z zakresu 0 do 255 smile.gif Teraz gdy dostaniesz bana na IP lub bedziesz mial limit na rapidshare zmien IP tym o to sposobem smile.gif

Aha jeszcze cos gdy juz klikniecie OK komputer zlaguje sie na chwile, bo musi rozlaczyc i podlaczyc intenet z nowym IP smile.gif
Sposob jest bezpieczny smile.gif Uzywam go juz od 2tyg. i wszystko dziala wysmienicie smile.gif Aby byc pewnym ze nasze IP zostalo zmienione wchodzimy na

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

Servery MapleStory godne uwagi:
- MevicStory - juz nie dziala
- aQuaMS - Klik

Jeżeli sądzisz, że Kaka jest złym moderatorem, a inni tylko liżą mu dupę wstaw to do sygny! :P(( <lizu lizu>

Gość_azerf_*

Gość_azerf_*
  • Gość
A jeśli mam w umowie,że mogą mi odciąć neta i dać jakąś kare za zmianę IP,to oni moga to wykryć,tzn jakie jest prawdopodobieństwo tego.

MasaKra

MasaKra

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 50 postów
Ja nierozumie przeciez mozna se kupic neostrade i odloczyc i wloczyc neta i juz inne IP ;p
Samochód jest bogiem, prędkość nałogiem, nitro zabawą, tuning podstawą

prokiller00

prokiller00

Debiutant II

• ProUser
  • PipPip
  • 156 postów
  • Lokacja:Rzeszów
  • Hobby:muzyka i imprezy
CYTAT
Ja nierozumie przeciez mozna se kupic neostrade i odloczyc i wloczyc neta i juz inne IP ;p

Ale jak ktoś nie ma neo a za to ma radiówkę jak ja to nie może zmienić w taki sposób swojego IP dlatego przyda się ten poradnik.

Inny sposób na zmienienie IP: ?
telefon do firmy która ci zakładała neta

Fearless

Fearless

Debiutant

• ProUser
  • PipPip
  • 117 postów
  • Lokacja:Warszawa
  • Hobby:Roznie ^^ i Fajne
ale neostrada to zmienne iP a tu chodzi o Stale IP odlaczenie nic nie daje biggrin.gif
//Ciach

MevicStoryy

MevicStoryy

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 44 postów
CYTAT
A jeśli mam w umowie,że mogą mi odciąć neta i dać jakąś kare za zmianę IP,to oni moga to wykryć,tzn jakie jest prawdopodobieństwo tego.

Niemam pojecia wink.gif Ja zmieniam 2tyg tak jak mowilem i jest ok
Servery MapleStory godne uwagi:
- MevicStory - juz nie dziala
- aQuaMS - Klik

Jeżeli sądzisz, że Kaka jest złym moderatorem, a inni tylko liżą mu dupę wstaw to do sygny! :P(( <lizu lizu>

eMSPLAYER

eMSPLAYER

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 48 postów
Mi tam nic niezrobią!Bo u mnie się takim czymś nie przejmują!

Gość_azerf_*

Gość_azerf_*
  • Gość
Ja mam jakąś powaloną firmę...co chwile zmieniają fony,mają biuro ale zawsze nieczynne...chyba kiedyś im z nerwów szybę wybije bo to na zadupiu to nikt nie podkabluje.Wynajmę jakiegoś hakaera,przyprowadze go an hajs na kompa i niech im cala siec rozjebie czy coś bo są wku*******y słowem...Powinienem miec 512 a na speedtestach itd idzie poreskoscia prawie zawsze 369,412,469 a jak ściągam pliki to momentami może spaść do 1kb ...

Propagandhi

Propagandhi

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 306 postów
192.168.1.2 - adres ze screena w 3im punkcie pochodzi z puli adresów wewnętrznych. W hierarchii takiej sieci musi być zatem inne urządzenie, albo nawet seria urządzeń, które faktycznie łączą nas z internetem. Dopiero te urządzenia mogą mieć zewnętrzne IP i po takich adresach jesteśmy rozpoznawani w internecie. Dodatkowo jeśli nasze połączenie jest konfigurowane przez serwer DHCP, lub provider ograniczył pule adresów wewnętrznych, to przez takie kombinacje możemy sobie spieprzyć połączenie. Innymi słowy narobiłeś tylko zamieszania tym tutorialem :-P

Gość_azerf_*

Gość_azerf_*
  • Gość
Czyli muszę przecierpieć aż do wakacji puki nie zmienię na UPC;/A jak bym brał internet 5/10mb to jakie by mi dali chyba stałe jak na takiego neta?

Roidos

Roidos

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Lokacja:jest pieprz?
a oprucz ostatnich cyferek można sobie całkowicie ip zmienić?

Koks

Koks

Bywalec MPC

• exModerator
  • PipPipPipPipPip
  • 543 postów
  • Lokacja:WrocLove
DOBRE

dragon473

dragon473

Pijawka I

• Postmaker
  • PipPip
  • 183 postów
  • Lokacja:Białystok
Mevik a w czym masz neta? w elposie?
".....Niczym feniks z popiołu odrodził się..."

Koks

Koks

Bywalec MPC

• exModerator
  • PipPipPipPipPip
  • 543 postów
  • Lokacja:WrocLove
a i chyba jak masz router to sobie nie zmienisz

Lukaszek =D

Lukaszek =D

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 121 postów
"Ja nierozumie przeciez mozna se kupic neostrade i odloczyc i wloczyc neta i juz inne IP ;p" - MasaKra tak napisał/a

mam neostrade i wiem ze jesli sie rozlaczysz i polaczysz to zminia ci sie tylko kilka ostatnich cyferek (chyba 4)
W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc, teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste...

SPAMOWI powiedz STOP!!

arek6094pl

arek6094pl

Bywalec MPC III

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 743 postów
  • Gadu Gadu:41896219
  • Lokacja:yyyy....
  • Hobby:bmx
dobreeee dziękuję za poradnik:D.

masz sprawe wal na pw ;]

Krzemil

Krzemil

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1453 postów
  • Gadu Gadu:213477
  • Lokacja:Katowice
Arek wcześniejszego poradnika nie mogłeś odkopać ?? Facepalm ;d

kubson888

kubson888

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Lokacja:Zadupie
  • Hobby:I Like

Umm.. Zrobiłem tak jak wszystko pokazane i nie działał mi internet,.. Wypełniłem 3 luki i po zamknięciu miałem owy lag ,a internet mi nie działał...

(P)-Patologia

(P)-Patologia

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

nie działa :f zrobiłem wszystko zgodnie z TuT/em i IP nie zmieniło

Alegoria losów to Tatuaże na ciałach, Historia Ciosów i obrażeń, blizny po postrzałach.

Zęby zjedzone albo z głodu albo w walce. kości przetrącone albo Głowa albo Palce.

Istny Diabel

Istny Diabel

Wyrywam Chwasty

• Global Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 13489 postów
  • Gadu Gadu:44129124
  • Lokacja:Piekło
  • Steam:IstnyDiabel

Niezły odkop...

GG: 44129124

Dołączona grafika

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników