Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Ficauem hirobrajna!

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
17 odpowiedzi na ten temat

szymonkokosz3

szymonkokosz3

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 548 postów
  • Gadu Gadu:Nie mam
  • Lokacja:POLSKA
  • Steam:Nie mam :P
  • Hobby:World of Warcraft

Witam w temacie na ktòrym wbrew temu co pisze w "nasfje" obalam dowody na istnienie tajemniczej postaci rzekomo podróżującej po naszym świecie singleplayer.

POSTY, TEMATY TYPU ,,MAM DOWÓD NA JEGO ISTNIENIE"
To jeden wielki fake, osoba pisząca taki wątek ma albo niewystarczającą wiedzę o Minecrafcie albo po prostu oszukuje. Z reguły młodsze osoby wierzą w niego gdyż ktoś wstawił zdjęcie i napisał, że go widział, ale pamiętajmy, że nawet jeśli ss wygląda bardzo realistycznie istnieją programy takie jak photoshop czy gimp. Zdjęcie może być też robione na F1 żeby nie widać było nicku gracza który Herobrine'a gra.

MINECRAFT I CHANGELOG CZYLI "REMOVED HEROBRINE"
Ostatnio prawie co update Mojang wstawia w Changelogu "Removed Herobrine". A po co? Ponieważ chce żeby osoby wierzące w Herobrine'a przestały się bać, a częściowo też dla żartu.

FILMIKI I YOUTUBE
Wiele osób wierzy w Herobrine'a poniewarz zobaczyli ową tajemniczą postać na filmie, ale czy to prawda? Nie, najczęściej osoba nagrywająca film, "że widziauem hiroprajna" po prostu zaprasza swojego kolege który wbija na server pod nickiem Herobrine, a osoba nagrywająca gra na F1 aby nie było widać nicku kolegi.

"SŁYSZAŁEM JAK KTOŚ NISZCZY BLOCKI NA MOIM ŚWIECIE!"
I to akurat nie jest fakE ale nie jest to też Herobrine. W mc 1.4 (chyba) owce jedzą trawę wydając przy tym dźwięk niszczenia dirta pokrytego trawą.

"BYŁ U JJAYJOKERA ON SKOPIOWAŁ JEGO BUDOWLE"
Przypominam, że w pierwszym sezonie Przygód z Minecraft JJay grał na wersji alpha a potem beta które jak sama nazwa wskazuje nie są dopracowane i mają dużo bugów.

"POJAWIŁ MI SIĘ PRZED GŁOWĄ"
Prawdopodobnie ktoś wgrał ci Herobrine Moda.

CLASSIC, SURVIVAL TEST, ALPHA, BETA I BRAT NOTCHA
Wiele osób sądzi, że istnieje on w starszych wersjach mc i, że Notch dodał go jako swojego brata który zginął w wypadku. Tak naprawdę Notch wcale nie miał brata i przyznał się do tego na Twitterze.

W .MINECRAFT JEST UKRYTY FOLDER CZYLI TAJNY KOD HEROBRINE'A
Nie, w.minecraft nie ma ukrytego folderu. A poza tym Minecraft zajmuję zbyt mało miejsca aby pomieścić w kodzie sztuczną inteligencję.

WNIOSEK: Herobrine nie istnieje ani na Singleplayerze ani na Multiplayerze. Nie istnieje, nie istniał i też raczej nie będzie istniał.

hoopek_10

hoopek_10

Bywalec MPC III

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 782 postów
  • Lokacja:Warszawa
  • Hobby:informatyka, sport

Z tego co wiem Moojang zaprzeczył jego istnienia. 

49yxrs.png

szymonkokosz3

szymonkokosz3

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 548 postów

@up

tak :P

Edytowany przez szymonkokosz3, 23 grudzień 2013 - 15:19.

Sante Muerte

Sante Muerte

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Nie istnieje,nie mam na to dowodów tak jak nie ma mocnych dowodów na jego istnienie. Nie wiem w jakim celu powstał ten temat. Każdy "doświadczony" minecraftowy gracz o tym wie.

TheMatrixen

TheMatrixen

Początkujący II

• Members
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Gadu Gadu:45837587
  • Lokacja:Equestria xD
  • Steam:TheMatrixen
  • Hobby:-Gry
    -Mixerka/Djka
    -Pucyki
    -0%/100%
    -MPC TheBest ! xD

Nie istnieje. Ponoć to była nałożona tekstura przez jakiegoś administratora który prowadzi strone do live streamingu xD

TRAFIŁEŚ NA FORUMOWEGO BRONEGO !  xD

oQwpDBS.png

ODPOWIADASZ NA MÓJ POST ? PROSZĘ ZACYTUJ GO!

POMOGŁEM CI ? PROSZĘ O LAJKA  :)

szymonkokosz3

szymonkokosz3

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 548 postów
Ale nadal masa osób na np Zapytaj zadaje pytania czy on istnieje :P

Kacki

Kacki

#Harakiri

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4513 postów
  • Lokacja:Łódź

Nie istnieje i istniał nie będzie :P Dobre sprostowanie ;)
Moderator Minecraft.

KoORNEL

KoORNEL

MPC Popular User

• Black Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1389 postów
  • Gadu Gadu:47136469
  • Lokacja:Earth
  • Hobby:Informatyka

Oczywiście w plikach gry go nie ma. Jednak można go wprowadzić instalując. Herobrine Mod.
Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

VenirPL

VenirPL

MPC User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPip
  • 864 postów
  • Gadu Gadu:VenirPL
  • Lokacja:Slaskie
  • Hobby:Minecraft, Pisanie Skryptów, Pisanie Pluginów, Motoryzacja, Mechanika, Dziewczyny, Motocykle ♥

Nie istnejie, moim zdaniem to zabawa mojangu :D

Edytowany przez VenirPL, 24 grudzień 2013 - 12:35.

2akc.png

Larin1221

Larin1221

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Po prostu Mojang chciał przestraszyć młodszych jak i trochę starszych graczy :D i zapewniam, że im się to udało...

Sam wierzyłem w "Hirołbrajna" lecz poczytałem trochę o nim i faktycznie nie istniał,nie istnieje a także nigdy nie będzie istniał chyba że wasz śmieszny kumpel wgra wam Herobrine Mod-a kiedy będziecie w kibelku :D

arl4s6

arl4s6

Endless Support

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2922 postów

Witam w temacie na ktòrym wbrew temu co pisze w "nasfje" obalam dowody na istnienie tajemniczej postaci rzekomo podróżującej po naszym świecie singleplayer.

POSTY, TEMATY TYPU ,,MAM DOWÓD NA JEGO ISTNIENIE"
To jeden wielki fake, osoba pisząca taki wątek ma albo niewystarczającą wiedzę o Minecrafcie albo po prostu oszukuje. Z reguły młodsze osoby wierzą w niego gdyż ktoś wstawił zdjęcie i napisał, że go widział, ale pamiętajmy, że nawet jeśli ss wygląda bardzo realistycznie istnieją programy takie jak photoshop czy gimp. Zdjęcie może być też robione na F1 żeby nie widać było nicku gracza który Herobrine'a gra.

MINECRAFT I CHANGELOG CZYLI "REMOVED HEROBRINE"
Ostatnio prawie co update Mojang wstawia w Changelogu "Removed Herobrine". A po co? Ponieważ chce żeby osoby wierzące w Herobrine'a przestały się bać, a częściowo też dla żartu.

FILMIKI I YOUTUBE
Wiele osób wierzy w Herobrine'a poniewarz zobaczyli ową tajemniczą postać na filmie, ale czy to prawda? Nie, najczęściej osoba nagrywająca film, "że widziauem hiroprajna" po prostu zaprasza swojego kolege który wbija na server pod nickiem Herobrine, a osoba nagrywająca gra na F1 aby nie było widać nicku kolegi.

"SŁYSZAŁEM JAK KTOŚ NISZCZY BLOCKI NA MOIM ŚWIECIE!"
I to akurat nie jest fakE ale nie jest to też Herobrine. W mc 1.4 (chyba) owce jedzą trawę wydając przy tym dźwięk niszczenia dirta pokrytego trawą.

"BYŁ U JJAYJOKERA ON SKOPIOWAŁ JEGO BUDOWLE"
Przypominam, że w pierwszym sezonie Przygód z Minecraft JJay grał na wersji alpha a potem beta które jak sama nazwa wskazuje nie są dopracowane i mają dużo bugów.

"POJAWIŁ MI SIĘ PRZED GŁOWĄ"
Prawdopodobnie ktoś wgrał ci Herobrine Moda.

CLASSIC, SURVIVAL TEST, ALPHA, BETA I BRAT NOTCHA
Wiele osób sądzi, że istnieje on w starszych wersjach mc i, że Notch dodał go jako swojego brata który zginął w wypadku. Tak naprawdę Notch wcale nie miał brata i przyznał się do tego na Twitterze.

W .MINECRAFT JEST UKRYTY FOLDER CZYLI TAJNY KOD HEROBRINE'A
Nie, w.minecraft nie ma ukrytego folderu. A poza tym Minecraft zajmuję zbyt mało miejsca aby pomieścić w kodzie sztuczną inteligencję.

WNIOSEK: Herobrine nie istnieje ani na Singleplayerze ani na Multiplayerze. Nie istnieje, nie istniał i też raczej nie będzie istniał.

Owce tak dalej robią :D Była fotka rzekomo przedstawiająca herobrina, była to zmienionia tekstura drzwi, i ustawiona wysoka mgła :D Od zawsze było wiadomo że go nie ma, nie wiem jak można w niego wierzyć o_O

Dodany obrazek
exModerator|MPC Racing Team|Blue Member|Private NFS
"Unboxing dziewicy" ~TheQuarK
Znienawidzony zbrodniarz, wróg społeczeństwa (tak od urodzenia)
#Tak_było
"Can't you see? Everything is a mess, when you hide, all the lies, that you thought you could bury..."

szymonkokosz3

szymonkokosz3

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 548 postów

Ja w niego wierzyłem jeszcze jakieś 2 lata temu :)

miszczu0097

miszczu0097

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 159 postów

Heh. Kto w niego wierzy?

Bo ja nie.

ActionPvP

ActionPvP

MPC User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPip
  • 807 postów
W .MINECRAFT JEST UKRYTY FOLDER CZYLI TAJNY KOD HEROBRINE'A Nie, w.minecraft nie ma ukrytego folderu. A poza tym Minecraft zajmuję zbyt mało miejsca aby pomieścić w kodzie sztuczną inteligencję.

Minecraft 1.7.4 zajmuje ponad 150 MB :P

refi350

refi350

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 114 postów
  • Gadu Gadu:Brak
  • Lokacja:Informacje poufne
  • Steam:Brak
  • Hobby:minecraft póki co

W .MINECRAFT JEST UKRYTY FOLDER CZYLI TAJNY KOD HEROBRINE'A Nie, w.minecraft nie ma ukrytego folderu. A poza tym Minecraft zajmuję zbyt mało miejsca aby pomieścić w kodzie sztuczną inteligencję.
Minecraft 1.7.4 zajmuje ponad 150 MB :P

To za mało by dałoby się uzyskać sztuczną inteligencję potrzeba by z kilkaset tysięcy terrabitów(1 tera to ok. 1000 giga)

MINECRAFT LOGIC

mca.png

Teenage

Teenage

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 63 postów
  • Gadu Gadu:40937318, jeśli nie masz żadnej sprawy - nie pisz
  • Lokacja:header

Ja pierdole, jak dzieci mogą się bać czegoś z gry, tym bardziej z minecrafta, który raczej realistyczny nie jest..

Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek :)

a77ax

a77ax

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 63 postów
  • Lokacja:Celestynów
  • Hobby:Granie w minecrafta,sprawy komputerowe.

Herobrine nie istniał nie istnieje i nie będzie istniał to tylko podmieniona tekstura drzwi albo herobrine mod.

a77ax to też mój nick z minecrafta

mca.png

Zawsze do postów mi reklamy doklejają.

Expik123

Expik123

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 157 postów

mojang zasprzeczył 

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników