Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Pytanie] Instalacja dodatku Chińska Nawałnica

Najlepsza odpowiedź CrossplaneR, 23 grudzień 2013 - 10:48

Aktywowałeś klucz, który był w pudełku na oddzielnej kartce? Chyba, że kupiłeś wersję elektroniczną, to zmienia postać rzeczy.

Uruchom origin i kliknij prawym przyciskiem myszy na miniaturę BF4.

Wybierz informacje o grze, na dole będzie lista dodatków, powinna być dostępna Chińska nawałnica. 

Kliknij prawym przyciskiem myszy na miniaturę Chińskiej nawałnicy i wybierz Graj (jeżeli dodatek automatycznie się pobrał i zainstalował), Pobierz (jeżeli chcesz pobrać).

Idź do pełnego postu »

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty.
3 odpowiedzi na ten temat

CraxaNaMaxa

CraxaNaMaxa

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1090 postów
  • Lokacja:Wrocław
  • Hobby:Informatyka, polonistyka, wędkarstwo, koszykówka :3

Kupiłem grę już z dołączonym dodatkiem, więc moje pytanie: Nie zainstalowało go podczas instalacji gry, więc jak go teraz doinstalować? :D

1377019234-U697852.png

CrossplaneR

CrossplaneR

­MPC Ninja Lider

•  MPC News Lider
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3050 postów
  • Gadu Gadu:49340252­­

✓  Najlepsza odpowiedź

Aktywowałeś klucz, który był w pudełku na oddzielnej kartce? Chyba, że kupiłeś wersję elektroniczną, to zmienia postać rzeczy.

Uruchom origin i kliknij prawym przyciskiem myszy na miniaturę BF4.

Wybierz informacje o grze, na dole będzie lista dodatków, powinna być dostępna Chińska nawałnica. 

Kliknij prawym przyciskiem myszy na miniaturę Chińskiej nawałnicy i wybierz Graj (jeżeli dodatek automatycznie się pobrał i zainstalował), Pobierz (jeżeli chcesz pobrać).

9636614058843111056623.png

Radioś :3

Radioś :3

MPC Popular User II

• Moderator CoD
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Gadu Gadu:38598189
  • Lokacja:Kłodawa
  • Steam:radioactive506x
  • Hobby:Battlefield & Call of Duty

Kupiłem grę już z dołączonym dodatkiem, więc moje pytanie: Nie zainstalowało go podczas instalacji gry, więc jak go teraz doinstalować? :D

W pudełku miałeś klucz który umożliwia pobranie dodatku z origin po zainstalowaniu gry.

Radioactive506x.png

Istny Diabel

Istny Diabel

Wyrywam Chwasty

• Global Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 13215 postów
  • Gadu Gadu:44129124
  • Lokacja:Piekło
  • Steam:PanGosku

Cls na prośbę autora.

GG: 44129124

Dodany obrazek

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników