Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Pytanie] Jakie kontry na adc i supporty?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
13 odpowiedzi na ten temat

Domilos

Domilos

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Cześć. Jako, że gram głównie na bocie (jako adc i jako support), chciałbym dowiedzieć się więcej o kontrach. Na czym mi zależy? Na wypisaniu z własnych doświadczeń postacie na bocie, które kontrują adc/suppa + opis, czemu kontrują. Przeglądałem różne strony, ale niektóre miały sprzeczne informacje. Z góry dzięki za pomoc.

lvlate

lvlate

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
Adc kontruje kazdy wyfeedowany apc lub topper

napisz konkretniej jezeli o to ci NIE chodzilo

Domilos

Domilos

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

"postacie na bocie" - myślałem, że każdy zrozumie, że chodzi o adc i supporty :x

lvlate

lvlate

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
Dalej ciebie nie rozuumiem ;0

chodzi ci np o to ze varus + leona kontruje sivir i sone? Poniewaz leona ma 2 stuny, dasha itp, varus ma stuna slowa i ogolem jest op poniewaz sivir 0dmg a sona totalny papier?

Edytowany przez lvlate, 09 grudzień 2013 - 23:13.

Domilos

Domilos

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Tak, właśnie o to mi chodzi :x Tylko, że nie kontry duetów, ale osobno każdej postaci.

Awergio

Awergio

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

caitlyn kontruje vayne, bo ma ogromny zasięg

ExtazyLady

ExtazyLady

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1191 postów
  • Gadu Gadu:8-cyfrowe ;d
  • Lokacja:Poznań
  • Hobby:League of Legends.

Music: Electro-House <3
    Dubstep <3
    Hardstyle <3

Hahah! Chyba w brązie i silverze.

Vayne kontruje wszystko co się rusza na bocie. Z dobrym supportem + 6lvl pozamiatane, no ale retardy cały czas wierzą w to, że Caitlyn kontruje Vayne.

Championy, które trudno skontrować z adc to vayne, lucian... Jeszcze Jinx, ale to musi być ogar support. A reszta to już byle co, jeżeli potrafisz grać.

A suppy. Janna jest dobra na Leonę, ale trzeba mieć refleks.

Teraz na nowym patchu dobrze się mają supporty takie jak Nami czy Sona, bo się składa pod AP i pod poke Sona daje sobie spokojnie radę na Leonę, dmg + pasyw + heal. Wystarczą dobre runy i taka Leona niezbyt ma co robić na takim bocie, a adc ma lipe z farmą przy zfreezowanej linii.

League of Legends | Cherry Lady | Midlaner/Support | Platinum | Queens in Pyjamas | EU Nordic & East

Kleas

Kleas

Night fighter

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7031 postów

Cait fajnie sobie radzi na wszystkie adc'ery,ponieważ ma duży zasięg,nie daje enemy farmie,a z healem lub coverem to każdego rozwali(prawie).

Co do support'a to wg. mnie leona:świetny cover,tankowata oraz pomaga zdobyć fraga adc'erowi.

lvlate

lvlate

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
Wg mnie Varus kontruje większość adc ze wzgledu na swoje Q poniewaz juz przy 120-160ad robi nieziemski dmg z q

Co do supporta to leona lub blitz ze wzgledu na stuny leony oraz podrzut + przyciagniecie blitza

Wojteek

Wojteek

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów
  • Lokacja:Polska
  • Hobby:League of Legends

Ehh, to tak. Gram na bocie dość długo, to coś wiem o tej lini.

W nowej mecie potężny jest taric, jak narazie nie widze na niego za dużych kontr, chyba że weźmie się przeciwko niemu leone, wtedy możesz zdivować w przeciwnego ADC, a tarica zostawić w spokoju, bo prawdopodobnie go i tak nie zabijecie.

God tier ADC według Doublelifta = Jinx, Sivir, Lucian.

Do tego dorzućmy jeszcze jakiś supportów = Taric/Leona, Thresh, Lulu

Myślę że na duety ułożone z tych 6 postaci nie ma za dużo kontr, co prawda wielu ludzi sie wykłuca że Caitlyn może pozamiatać, bo ma duży zasięg. Uwierzcie, wystarczy picknąć Jinx, i Caitlyn sie składa, troche wypowiedzi wyżej widziałem że Vayne kontruje Caitlyn mocno, no w sumie to dość prawda, ale na Caitlyn wystarczy wziąć runy do life-steala, i Vayne nie może się z tobą równać :)

Cd tematu, 

Thresha kontruje inicjacja, Lulu kontruje też inicjacja, Tarica kontroluje szybkie zabicie jego adc.

Jinx kontruje (podobno) Sivir, Luciana to polecam zbanować, nie znam za bardzo kontry na niego, a na Sivir najlepiej wziąć coś mobilnego, co mogło by unikać jej Q, coś w podobie Dravena :)

https://www.facebook...erzyzcsgolounge

lajkować i chwalić sie dolarami!

9Jarek9

9Jarek9

Pracuś <3

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4737 postów

Ja do kontrowanie ADC z przeciwnej drużyny polecam ci MF. 80% rankedów grałem właśnie tą postacią i z każdym innym ADC mogę sobie poradzić (oprócz tristany). Szczególnie dobrze kontruje Ezreala, który bardzo często trafia się w drużynie przeciwnej. A jak chcesz skontrować adc inną postacią, to grając kimś kto jest na topa powinieneś łatwo sobie poradzić. Możesz też grać Nidalee, jak dobrze pójdzie to więcej niż połowe hp zabierzesz z włóczni.
Dodany obrazek

ArhiX

ArhiX

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1042 postów
  • Lokacja:Sahalin
  • Hobby:Taking the Pain away
    (away away way away away)

Na tyle na ile wybiega moje doświadczenie w grze supportem, o tyle wydaje mi się, że supporci AP nie są teraz tak mocni jak byli dawniej, gdy budowane ich pod AP.
Dawniej support był dobry nawet bez dużej ilości przedmiotów i gdy je dostawał stawał się potworem (Janna AP na ARAM straszniejsza niż Nidalee).
Obecnie jedyne co otrzymują supporci za budowanie przedmiotów pod AP to tylko małe zwiększenie obrażeń i jakiś tam wzrost do utility bo SPODZIEWA SIĘ iż tego golda dostaną, wiec wcale nie są tak OP jak się wydaje. Za to Ci tankowaci są - a i owszem.

Co do gry supportem, dla nikogo nie powinno być tajemnicą, że supportów nastawionych na poke/sustain kontruje się championami i supportami nastawionymi na Burst.
Tak więc Sona będzie się źle bawić na linii wraz z Leoną czy Threshem (bardziej z Leoną). Głównie ze względu na swój papierkowaty charakter.

Dodatkowo, z jakiegoś powodu potwornie źle grało mi się Threshem vs. Lulu.
Poke porównywalny a może i nawet lepszy,plus sustain z tarczy z odrobiną refleksu i ciekawa możliwość inicjacji/ratowania. Tak przynajmniej było dawniej, nie wiem jak to się ma do sprawy teraz, bo głównie spotykam support Tariców parę Threshy i Sonę oraz wszędobylscy Annie i Fiddle.

wikmk9.jpg

SevenGym

SevenGym

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
Adc Maokai BEST

dziamal96

dziamal96

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Thresha kontruje inicjacja ? Ciekawe bo zawsze jak gram na Leonę to pickuje thresha bo latarnia daje możliwość wyjścia z opresji a nastepnie przejścia w atak... 

Co do tematu to na papierkowe supporty typu Zyra czy Sona można picknąć Blitza :] Ale jak pickniemy blitza na thresha i go przyciągniemy to możemy zrobić BARDZO DUŻY BŁĄD i sytuacja może się okazać worth it dla przeciwnika bo my zabijemy thresha a przeciwnik nas :] Nami jest bardzo fajną opcją na Thresha i tak samo Annie...

dziamal96_eune_412_1_logo.png

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników