Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Spis] Modyfikacje World Of Tanks + Screan Shoty.

Najlepsza odpowiedź Juri., 24 listopad 2013 - 12:55

hmm coś z tymi SS jest nie tak... 

Juri mógłbyś zmienić temat tzn. usunąć te SS

Niestety nie. Nie jestem modem/kidmodem (jeszcze ^^)

Gdy ja robiłem spis, zapisywałem ss na dysk i rzucałem na iv.pl

Jedyna rzecz która tu jest przydatna to spis nielegalnych modyfikacji, bo reszta jest.

Idź do pełnego postu »

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty.
4 odpowiedzi na ten temat

miki1112000

miki1112000

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 87 postów
  • Hobby:Informatyka, samoloty, gry!

Zawsze aktualne modyfikacje do gry World of Tanks
Aktualna łatka na serwerze EU: 0.8.9

Nieoficjalna lista "zakazanych" modyfikacji do World of Tanks

* Laser pointer //Modyfikacje dodające "celowniki laserowe" do luf lub kopułek pojazdów

* Usunięte korony drzew //Modyfikacje usuwające liście z drzew, krzaki lub całkowicie usuwające florę 

* Free Camera mod //Modyfikacja umożliwiająca swobodne poruszanie się kamerą po całej mapie

* Hitboxes skins //Modyfikacja zmieniające zwykłe modele pojazdów na "szklane" modele, zawierające zaznaczone wszystkie najważniejsze

moduły 

* Tracer hacks/mods //Modyfikacje zmieniające w jakikolwiek sposób ślady wystrzałów dział(tzw. "tracery")

* Modyfikacje automatyzujące użycie zwykłych gaśnic czy zwykłych skrzynek naprawczych.

* Auto shoot //Modyfikacje umożliwiające automatycznie strzelanie.

* Foliage remover //Modyfikacja "oczyszczająca" widok celownika, po zastosowaniu modyfikacji drzewa/krzaki nie zasłaniają celu

Uwaga! Należy pamiętać o tym, że nie jest to oficjalna lista modów "zakazanych" od Wargaming, informacje na temat tych modyfikacji zostały pobrane z for i innych źródeł(są one jednak wielokrotnie potwierdzone).

Informacje ogólne i zalecenia

INSTALACJA PODANYCH MODYFIKACJI: - Większość modyfikacji kopiujemy do folderu World_of_tanks/res_mods/(numer patcha)/

* Instalując modyfikacje zawsze czytaj instrukcję w opisie.

* Modyfikacje dopiero działają po restarcie klienta gry - mody najlepiej instalować przy wyłączonej grze

* Zaleca się instalować zawsze najnowsze wersje modyfikacji, po wyjściu nowych łatek - kopiuj/wklej ze

starszych wersji do nowszych(przykładowo z folderu /0.8.8/ do /0.8.9/ ) może powodować problemy w czasie gry(nie tyczy się to modelów czołgów - przykładowo hitzones'ów).

* Zaleca się utworzenie kopii zapasowej folderu "res_mods" przed instalacją nowych modyfikacji.

* Niektóre z paczek są spakowane w typie kompresji 7zip(.7z), jest to o wiele mocniejsza kompresja od standardowego rar/zip, niektóre programy do kompresji plików(winrar/winzip/winace) mogą mieć przy tym problemy(błędy kompresji, puste foldery po rozpakowaniu) - w takim przypadku do rozpakowania należy użyć najnowszej wersji programu 7zip do wypakowania paczki.

* Prosząc o pomoc w komentarzach postaraj się podać jak najwięcej szczegółów - tj. mody których używasz, kiedy pojawił się problem, itd.

MeltyMap's Math Mod v089.03(0.8.9)

Modyfikacje pochodząca z chińskiego forum, przetłumaczona na język ENG/PL przez RazNaRok'a - jest to jedna z najbardziej dostępnych obecnie rozbudowanych modyfikacji celownika - posiada wiele szczegółowych informacji, przydatnych w czasie bitwy.

Funkcje/cechy MeltyMap's Math Mod:

• Minimalistyczny i efektywny
  •  
  • Automatyczny DAR dla artylerii
  •  
  • Dynamiczny okrąg poprawki na prędkość z wskaźnikiem załadowania dla trybów arcade i snajperskiego
  •  
  • Dynamiczne okręgi poprawki na prędkość w trybie artyleryjskim skalowane do wielkości mapy i zoom camery
  •  
  • Stare celowniki serwerowe włączane w menu
  •  
  • Dokładny wskaźnik trafień z timerem
  •  
  • Wyświetla aktualny zoom w trybie snajperskim
  •  
  • Podaje domyślny czas przeładowania wskazanego celu
  •  
  • Podaje szanse wyspotowania gracza przez wskazany cel, procentowo i w kolorze dalmierza
  •  
  • Podaje pancerz wskazanego celu w linii celowania
  •  
  • Podaje penetracje działa gracza dla danej odległości
  •  
  • Kolorowy wskaźnik penetracji z kątem pancerza celu i pocisku, procentowe prawdopodobieństwo penetracji.

Funkcje/cechy MeltyMap's Protractor Mod:

• Rozszerza mini-mapę o dodatkowe funkcje
  •  
  • Zoom
  •  
  • Okrąg zasiegu widzenia, domyślnie 445m, konfigurowalny
  •  
  • Zasięg rysowania serwera
  •  
  • Linie kątów granicznych dział na mini-mapie
  •  
  • Precyzyjny kursor mini-mapy dla artylerii, dostosowuje wielkość do rozdzielczosci ekranu gry
  •  
  • Linia celowania dział na mini-mapie
  •  
  • Kalkulacja efektywnego pancerza w lini celowania
  •  
  • Kąty graniczne dział na ekranie gry
  •  
  • Pomarańczowy alert gdy zbliża sie koniec bitwy
  •  
  • Zegar czasu rzeczywistego obok licznika czasu bitwy

USTAWIENIA
Aby włączyć normalne przejście do trybu snajperskiego(czyli także poprzez przesunięcie rolką myszki), otwieramy w notatniku plik NoScroll.xml i zmieniamy:

<noscroll>true</noscroll>

na

<noscroll>false</noscroll>

Aby zmienić wartości 10-krotnego przycelowania w trybie snajperskim, otwieramy w notatniku plik ZoomX.xml i szukamy wartości:

<zooms>2 3 4 5 6 7 8 10 12 14</zooms>

następnie zmieniamy je według uznania(musi być konkretnie 10 liczb, nie mniej, nie więcej). W tym samym pliku możemy również wyłączyć kilkukrotne przycelowanie zmieniając pierwszą wartość z true na false.

Instalacja:

Folder "res_mods" z paczki kopiujemy do głównego katalogu gry

HARDScope v10(0.8.8)

Celownik mający na celu przybliżyć nieco realne warunki strzelania z dział czołgów, zawiera on również zestaw siatek historycznych, które można ustawić w opcjach gry.

Instalacja: Kopiujemy folder "res_mods" z paczki do głównego katalogu gry

Paintball mod(0.8.9)

Bardzo ciekawa i przydatna modyfikacja przy okazji będąca idealną alternatywą dla "hitzones", mod ten zmienia kolory standardowych śladów pocisków - zielone ślady oznaczają, że są to miejsca w których czołg nie został przebity, czerwone ozznaczają udaną penetrację, doskonały mod dla osób początkujących i jednocześnie chcących wyuczyć się słabych punktów innych czołgów bez instalacji jakichkolwiek hitzonesów :)

Instalacja: Folder "res_mods" kopiujemy do głównego katalogu gry.

Multilined TankCarousel v1.0(0.8.9)

Modyfikacja zmieniająca widok listy czołgów w garażu. Najnowsza wersja umożliwia zmianę wielkości obrazków, tekstu oraz daje możliwość zmiany ilości wyświetlanych linii "karuzeli".

Instalacja: Folder "res_mods" kopiujemy do głównego katalogu gry.

Locastan's Radial Menu v2.5.7(0.8.9)

Modyfikacja zmieniająca wiadomości z podręcznego menu(otwierającego się pod klawiszem Z), wiele wiadomości zostało zmodyfikowane tak, aby były one bardziej praktyczne w bitwie - najlepszym przykładem jest wiadomość o przeładowaniu działa z podaniem pozostałego czasu(np. "Reloading for 30.2s"). Wiadomości można edytować w pliku konfiguracyjnym xml. UWAGA! Wszystkie wiadomości są w języku angielskim. Ponadto podstawowe wiadomości(F2 - F8) nie były w żaden sposób modyfikowane, można je ewentualnie przypisać w pliku konfiguracyjnym.

To by było na tyle myślę że Spis wam się podoba licze na ++ spędziłem przy tym cały niedzielny poranek. :)

Edytowany przez miki1112000, 24 listopad 2013 - 12:53.

Mów co myślisz...

Ale myśl co mówisz...

Juri.

Juri.

Rozstawiam lepiej od Kyry

• Moderator WoT
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8826 postów
  • Gadu Gadu:7403504
  • Lokacja:Czeladź
  • Hobby:WoT

spis modyfikacji już jest, nawet z dl nie tak jak tu...

żadnych ss nie ma... Całość nie estetycznie i brzydko wygląda

1398695289-U386806.png

Black Member, Moderator WoT, Moderator Ghost Recon Phantoms, Moderator War Thunder, 1373230489-U611928.pngBest Member, 554461402688252517908.pngMPC News, Redaktor WoTRedaktor Minecraft, Redaktor Działu Konsole, Redaktor Combat Arms, Redaktor League of Legends,

Moderator - Lektor - Korektor - Juri.

miki1112000

miki1112000

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Mów co myślisz...

Ale myśl co mówisz...

Juri.

Juri.

Rozstawiam lepiej od Kyry

• Moderator WoT
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8826 postów
  • Gadu Gadu:7403504
  • Lokacja:Czeladź
  • Hobby:WoT

✓  Najlepsza odpowiedź

Niestety nie. Nie jestem modem/kidmodem (jeszcze ^^)

Gdy ja robiłem spis, zapisywałem ss na dysk i rzucałem na iv.pl

Jedyna rzecz która tu jest przydatna to spis nielegalnych modyfikacji, bo reszta jest.

Edytowany przez juri craft, 24 listopad 2013 - 12:56.

1398695289-U386806.png

Black Member, Moderator WoT, Moderator Ghost Recon Phantoms, Moderator War Thunder, 1373230489-U611928.pngBest Member, 554461402688252517908.pngMPC News, Redaktor WoTRedaktor Minecraft, Redaktor Działu Konsole, Redaktor Combat Arms, Redaktor League of Legends,

Moderator - Lektor - Korektor - Juri.

miki1112000

miki1112000

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Kurcze mega wtopa :/ na tym koncie jestem spalony.

Proszę o zamnknięcie tamatu
!!

Mów co myślisz...

Ale myśl co mówisz...

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników