Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Spis] Modyfikacje World Of Tanks + Screan Shoty.

Najlepsza odpowiedź Juri., 24 listopad 2013 - 12:55

hmm coś z tymi SS jest nie tak... 

Juri mógłbyś zmienić temat tzn. usunąć te SS

Niestety nie. Nie jestem modem/kidmodem (jeszcze ^^)

Gdy ja robiłem spis, zapisywałem ss na dysk i rzucałem na iv.pl

Jedyna rzecz która tu jest przydatna to spis nielegalnych modyfikacji, bo reszta jest.

Idź do pełnego postu »

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty.
4 odpowiedzi na ten temat

miki1112000

miki1112000

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 87 postów
  • Hobby:Informatyka, samoloty, gry!

Zawsze aktualne modyfikacje do gry World of Tanks
Aktualna łatka na serwerze EU: 0.8.9

Nieoficjalna lista "zakazanych" modyfikacji do World of Tanks

* Laser pointer //Modyfikacje dodające "celowniki laserowe" do luf lub kopułek pojazdów

* Usunięte korony drzew //Modyfikacje usuwające liście z drzew, krzaki lub całkowicie usuwające florę 

* Free Camera mod //Modyfikacja umożliwiająca swobodne poruszanie się kamerą po całej mapie

* Hitboxes skins //Modyfikacja zmieniające zwykłe modele pojazdów na "szklane" modele, zawierające zaznaczone wszystkie najważniejsze

moduły 

* Tracer hacks/mods //Modyfikacje zmieniające w jakikolwiek sposób ślady wystrzałów dział(tzw. "tracery")

* Modyfikacje automatyzujące użycie zwykłych gaśnic czy zwykłych skrzynek naprawczych.

* Auto shoot //Modyfikacje umożliwiające automatycznie strzelanie.

* Foliage remover //Modyfikacja "oczyszczająca" widok celownika, po zastosowaniu modyfikacji drzewa/krzaki nie zasłaniają celu

Uwaga! Należy pamiętać o tym, że nie jest to oficjalna lista modów "zakazanych" od Wargaming, informacje na temat tych modyfikacji zostały pobrane z for i innych źródeł(są one jednak wielokrotnie potwierdzone).

Informacje ogólne i zalecenia

INSTALACJA PODANYCH MODYFIKACJI: - Większość modyfikacji kopiujemy do folderu World_of_tanks/res_mods/(numer patcha)/

* Instalując modyfikacje zawsze czytaj instrukcję w opisie.

* Modyfikacje dopiero działają po restarcie klienta gry - mody najlepiej instalować przy wyłączonej grze

* Zaleca się instalować zawsze najnowsze wersje modyfikacji, po wyjściu nowych łatek - kopiuj/wklej ze

starszych wersji do nowszych(przykładowo z folderu /0.8.8/ do /0.8.9/ ) może powodować problemy w czasie gry(nie tyczy się to modelów czołgów - przykładowo hitzones'ów).

* Zaleca się utworzenie kopii zapasowej folderu "res_mods" przed instalacją nowych modyfikacji.

* Niektóre z paczek są spakowane w typie kompresji 7zip(.7z), jest to o wiele mocniejsza kompresja od standardowego rar/zip, niektóre programy do kompresji plików(winrar/winzip/winace) mogą mieć przy tym problemy(błędy kompresji, puste foldery po rozpakowaniu) - w takim przypadku do rozpakowania należy użyć najnowszej wersji programu 7zip do wypakowania paczki.

* Prosząc o pomoc w komentarzach postaraj się podać jak najwięcej szczegółów - tj. mody których używasz, kiedy pojawił się problem, itd.

MeltyMap's Math Mod v089.03(0.8.9)

Modyfikacje pochodząca z chińskiego forum, przetłumaczona na język ENG/PL przez RazNaRok'a - jest to jedna z najbardziej dostępnych obecnie rozbudowanych modyfikacji celownika - posiada wiele szczegółowych informacji, przydatnych w czasie bitwy.

Funkcje/cechy MeltyMap's Math Mod:

• Minimalistyczny i efektywny
  •  
  • Automatyczny DAR dla artylerii
  •  
  • Dynamiczny okrąg poprawki na prędkość z wskaźnikiem załadowania dla trybów arcade i snajperskiego
  •  
  • Dynamiczne okręgi poprawki na prędkość w trybie artyleryjskim skalowane do wielkości mapy i zoom camery
  •  
  • Stare celowniki serwerowe włączane w menu
  •  
  • Dokładny wskaźnik trafień z timerem
  •  
  • Wyświetla aktualny zoom w trybie snajperskim
  •  
  • Podaje domyślny czas przeładowania wskazanego celu
  •  
  • Podaje szanse wyspotowania gracza przez wskazany cel, procentowo i w kolorze dalmierza
  •  
  • Podaje pancerz wskazanego celu w linii celowania
  •  
  • Podaje penetracje działa gracza dla danej odległości
  •  
  • Kolorowy wskaźnik penetracji z kątem pancerza celu i pocisku, procentowe prawdopodobieństwo penetracji.

Funkcje/cechy MeltyMap's Protractor Mod:

• Rozszerza mini-mapę o dodatkowe funkcje
  •  
  • Zoom
  •  
  • Okrąg zasiegu widzenia, domyślnie 445m, konfigurowalny
  •  
  • Zasięg rysowania serwera
  •  
  • Linie kątów granicznych dział na mini-mapie
  •  
  • Precyzyjny kursor mini-mapy dla artylerii, dostosowuje wielkość do rozdzielczosci ekranu gry
  •  
  • Linia celowania dział na mini-mapie
  •  
  • Kalkulacja efektywnego pancerza w lini celowania
  •  
  • Kąty graniczne dział na ekranie gry
  •  
  • Pomarańczowy alert gdy zbliża sie koniec bitwy
  •  
  • Zegar czasu rzeczywistego obok licznika czasu bitwy

USTAWIENIA
Aby włączyć normalne przejście do trybu snajperskiego(czyli także poprzez przesunięcie rolką myszki), otwieramy w notatniku plik NoScroll.xml i zmieniamy:

<noscroll>true</noscroll>

na

<noscroll>false</noscroll>

Aby zmienić wartości 10-krotnego przycelowania w trybie snajperskim, otwieramy w notatniku plik ZoomX.xml i szukamy wartości:

<zooms>2 3 4 5 6 7 8 10 12 14</zooms>

następnie zmieniamy je według uznania(musi być konkretnie 10 liczb, nie mniej, nie więcej). W tym samym pliku możemy również wyłączyć kilkukrotne przycelowanie zmieniając pierwszą wartość z true na false.

Instalacja:

Folder "res_mods" z paczki kopiujemy do głównego katalogu gry

HARDScope v10(0.8.8)

Celownik mający na celu przybliżyć nieco realne warunki strzelania z dział czołgów, zawiera on również zestaw siatek historycznych, które można ustawić w opcjach gry.

Instalacja: Kopiujemy folder "res_mods" z paczki do głównego katalogu gry

Paintball mod(0.8.9)

Bardzo ciekawa i przydatna modyfikacja przy okazji będąca idealną alternatywą dla "hitzones", mod ten zmienia kolory standardowych śladów pocisków - zielone ślady oznaczają, że są to miejsca w których czołg nie został przebity, czerwone ozznaczają udaną penetrację, doskonały mod dla osób początkujących i jednocześnie chcących wyuczyć się słabych punktów innych czołgów bez instalacji jakichkolwiek hitzonesów :)

Instalacja: Folder "res_mods" kopiujemy do głównego katalogu gry.

Multilined TankCarousel v1.0(0.8.9)

Modyfikacja zmieniająca widok listy czołgów w garażu. Najnowsza wersja umożliwia zmianę wielkości obrazków, tekstu oraz daje możliwość zmiany ilości wyświetlanych linii "karuzeli".

Instalacja: Folder "res_mods" kopiujemy do głównego katalogu gry.

Locastan's Radial Menu v2.5.7(0.8.9)

Modyfikacja zmieniająca wiadomości z podręcznego menu(otwierającego się pod klawiszem Z), wiele wiadomości zostało zmodyfikowane tak, aby były one bardziej praktyczne w bitwie - najlepszym przykładem jest wiadomość o przeładowaniu działa z podaniem pozostałego czasu(np. "Reloading for 30.2s"). Wiadomości można edytować w pliku konfiguracyjnym xml. UWAGA! Wszystkie wiadomości są w języku angielskim. Ponadto podstawowe wiadomości(F2 - F8) nie były w żaden sposób modyfikowane, można je ewentualnie przypisać w pliku konfiguracyjnym.

To by było na tyle myślę że Spis wam się podoba licze na ++ spędziłem przy tym cały niedzielny poranek. :)

Edytowany przez miki1112000, 24 listopad 2013 - 12:53.

Mów co myślisz...

Ale myśl co mówisz...

Juri.

Juri.

Rozstawiam lepiej od Kyry

• Moderator WoT
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8470 postów
  • Gadu Gadu:7403504
  • Lokacja:Czeladź
  • Hobby:WoT

spis modyfikacji już jest, nawet z dl nie tak jak tu...

żadnych ss nie ma... Całość nie estetycznie i brzydko wygląda

Dodany obrazek

Moderator WoT, Moderator Ghost Recon Phantoms, Moderator War Thunder, Dodany obrazekBest Member, Dodany obrazekMPC News, Redaktor WoT,

Redaktor Minecraft, Redaktor Działu Konsole, Redaktor Combat Arms, Redaktor League of Legends,

Moderator - Lektor - Korektor - Juri.

miki1112000

miki1112000

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Mów co myślisz...

Ale myśl co mówisz...

Juri.

Juri.

Rozstawiam lepiej od Kyry

• Moderator WoT
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8470 postów
  • Gadu Gadu:7403504
  • Lokacja:Czeladź
  • Hobby:WoT

✓  Najlepsza odpowiedź

Niestety nie. Nie jestem modem/kidmodem (jeszcze ^^)

Gdy ja robiłem spis, zapisywałem ss na dysk i rzucałem na iv.pl

Jedyna rzecz która tu jest przydatna to spis nielegalnych modyfikacji, bo reszta jest.

Edytowany przez juri craft, 24 listopad 2013 - 12:56.

Dodany obrazek

Moderator WoT, Moderator Ghost Recon Phantoms, Moderator War Thunder, Dodany obrazekBest Member, Dodany obrazekMPC News, Redaktor WoT,

Redaktor Minecraft, Redaktor Działu Konsole, Redaktor Combat Arms, Redaktor League of Legends,

Moderator - Lektor - Korektor - Juri.

miki1112000

miki1112000

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Kurcze mega wtopa :/ na tym koncie jestem spalony.

Proszę o zamnknięcie tamatu
!!

Mów co myślisz...

Ale myśl co mówisz...

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników