Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Pytanie]Opinie Sunwell.

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty.
10 odpowiedzi na ten temat

Mr.Cukier

Mr.Cukier

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 604 postów
  • Lokacja:Stormwind
  • Hobby:Informatyka, technika, world of warcraft, konsole, ogólnie komputery, muzyka, motocykle :D

Witam, chciałbym sobie pograć w wowa na woltku. Więc tak :

1.Jaki serwer wybrać Sunwell vs Molten ( blizzlike ) ?. Priorytetem jest znalezienie teamu na DF ( low lvl ) w miarę szybkie, bo dotychczas grałem na dużych ratach więc pewnie gdy expienie mi się znudzi będę siedział na DF'ach.

2.Będę grał głównie pve więc na którym serwerze działa więcej df/raidów ?

3.Na sunwellu da się jakoś wykupić przyśpieszenie exp ? ( na np. x2 ) Jeśli tak, to ile to kosztuje i na jaki czas to jest ( płatność sms'em ) ? 

Jestem za Sunwellem, gdyż grałem przez jakiś czas na moltenie (4.3.4) i Df wyglądało tak : pół godziny zbierasz team'u, po 15 minutach połowa teamu wychodzi i to już koniec instancji. 

sIbMQDw.png

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

Betros

Betros

24h with MPC

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3621 postów

1. nic

2. sunwell

3. tak , chyba 2-3zł smsem na jakiś tydzień .

Jeżeli chodzi o to że 1. że nic to znaczy , że na wotlku nie oplaca się już zaczynać . Na sunwellu pvp już umarło dawno , pve umrze za 2 miechy max więc przez ten czas może ubierzesz sie t8 .

Dodany obrazek

Mr.Cukier

Mr.Cukier

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 604 postów
  • Hobby:Informatyka, technika, world of warcraft, konsole, ogólnie komputery, muzyka, motocykle :D

1. nic

2. sunwell

3. tak , chyba 2-3zł smsem na jakiś tydzień .

Jeżeli chodzi o to że 1. że nic to znaczy , że na wotlku nie oplaca się już zaczynać . Na sunwellu pvp już umarło dawno , pve umrze za 2 miechy max więc przez ten czas może ubierzesz sie t8 .

Jak to pvp umarło ? Rozumiem, że nikt nie gra ? Na pve też nikt grać nie będzie ? NIby czemu jak jest tak dużo online ? 

Skoro tak to gdzie polecasz " zaczynać " ? Skłaniałem się ku wotlk , gdyż tam najwięcej działa no i najwięcej osób gra.

Edytowany przez Mr.Cukier, 28 wrzesień 2013 - 10:01.

sIbMQDw.png

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

Betros

Betros

24h with MPC

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3621 postów

Może i jest po 2k online , ale np. jak icc wchodziło niecałe rok temu to było po 3,5k i nieraz czekałem 600 w kolejce ;) . Pvp umarło po pierwszym resecie arenowym . Pve umrze jak z 5 gildi zabije lk 25hc .

Dodany obrazek

Mr.Cukier

Mr.Cukier

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 604 postów

Może i jest po 2k online , ale np. jak icc wchodziło niecałe rok temu to było po 3,5k i nieraz czekałem 600 w kolejce ;) . Pvp umarło po pierwszym resecie arenowym . Pve umrze jak z 5 gildi zabije lk 25hc .

No to gdzie mam startować ? :D

Edit: To znaczy,że ludzie osiągają wszystko co możliwe i odchodzą z serwera ? ( bo tak rozumiem ) 

Edytowany przez Mr.Cukier, 28 wrzesień 2013 - 10:10.

sIbMQDw.png

Betros

Betros

24h with MPC

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3621 postów

Poprostu ludzie jak zabiją lk to odejdą prędzej czy później bo i tak sunwell zapowiedział że Feronis napewno nie przejdzie na cata . Pytania o serwery chyba wiesz gdzie zadajemy ...

Dodany obrazek

Mr.Cukier

Mr.Cukier

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 604 postów

Poprostu ludzie jak zabiją lk to odejdą prędzej czy później bo i tak sunwell zapowiedział że Feronis napewno nie przejdzie na cata . Pytania o serwery chyba wiesz gdzie zadajemy ...

Nie, źle zrozumiałeś. Ja się pytam na jakim dodatku zaczynać.

sIbMQDw.png

Betros

Betros

24h with MPC

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3621 postów

Zaczynaj sobie tam gdzie Ci sie podoba . Jeżeli nie lubisz tych wielkich ilości hp na cata to idź sobie na wotlka .

Dodany obrazek

Mr.Cukier

Mr.Cukier

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 604 postów

Zaczynaj sobie tam gdzie Ci sie podoba . Jeżeli nie lubisz tych wielkich ilości hp na cata to idź sobie na wotlka .

No to ja teraz nwm :) Na woltku działa wszystko , na cata ( atlantiss ) tak jak tam piszą działa dużo ale nie gra nikt. Na moltenie gra dużo, działa mało O.o No to ja chyba wracam na seregasa i będzie najlepiej. Zbiorę golda skasuję postacie i zacznę od nowa. Dzięki za odp.

sIbMQDw.png

DesoPL

DesoPL

Lama EUNE

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3666 postów
  • Lokacja:Największe zadupie świata...
  • Steam:A jak myślisz? xD
  • Hobby:A co cię to obchodzi pedofilu?!

Powiem krótko...

Privy w Polsce powoli odchodzą do lamusa, dlaczego? Po pierwsze, coraz mniej dobrych serwerów na WOTLK jest gdyż.

1: ToD zapowiadał się dobrze, ale po pierwszym roku działalności, zaczęło się psuć. To samo co na Nexusie.

2: Sunwell nie zapowiada u siebie Cata, będą stać w stagnacji jak Hellground, w wyniku czego coraz mniej ludzi tam gra.

3: Na Sunwellu może mają mało bugów, ale iloraz inteligencji ludzi przeraża przynajmniej mnie. GS wymagany na hero 5 many czy na raidy itp. W ogóle nie przyjemna atmosfera.

4: Atlantiss jako tako się zapowiada według mnie, bo ma lepsze i gorsze momenty. Ale na obecną chwilę, nie ma lepszego serwera w Polsce.

Krótko mówiąc... Privy Polskie powoli do lamusa odchodzą, i nie zanosi się na nagłą poprawę sytuacji... To wszystko zaczęło się z reaktywacją Nexusa i kolejnym jego zgonem.

76561198033513839.png

Rock & Roll.

Pogarda i cwaniactwo... So delicious!

Mr.Cukier

Mr.Cukier

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 604 postów

Powiem krótko...

Privy w Polsce powoli odchodzą do lamusa, dlaczego? Po pierwsze, coraz mniej dobrych serwerów na WOTLK jest gdyż.

1: ToD zapowiadał się dobrze, ale po pierwszym roku działalności, zaczęło się psuć. To samo co na Nexusie.

2: Sunwell nie zapowiada u siebie Cata, będą stać w stagnacji jak Hellground, w wyniku czego coraz mniej ludzi tam gra.

3: Na Sunwellu może mają mało bugów, ale iloraz inteligencji ludzi przeraża przynajmniej mnie. GS wymagany na hero 5 many czy na raidy itp. W ogóle nie przyjemna atmosfera.

4: Atlantiss jako tako się zapowiada według mnie, bo ma lepsze i gorsze momenty. Ale na obecną chwilę, nie ma lepszego serwera w Polsce.

Krótko mówiąc... Privy Polskie powoli do lamusa odchodzą, i nie zanosi się na nagłą poprawę sytuacji... To wszystko zaczęło się z reaktywacją Nexusa i kolejnym jego zgonem.

No ja jak zaczynałem to nexus to był moj pierwszy serwer :) No ja już mam cata 4.3.4 i od jutra wracam na moltena. Dzięki za wszystkie odp. Temat do zamknięcia , like dla Was.

sIbMQDw.png

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników