Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Problem] Błąd steam

Najlepsza odpowiedź cichy., 27 wrzesień 2013 - 17:18

Z X:\Program Files\Steam usuń wszystko oprócz Steam.exe i folderu SteamApps. Następnie uruchom Steam - może to pomoże. W linku który podałeś nie znalazłem rozwiązania tylko potwierdzenie, że jeśli taki błąd występuje to minie z aktualizacją następną choć to dziwne bo mi działa Steam normalnie. :) 

Idź do pełnego postu »

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty.
2 odpowiedzi na ten temat

Adikx102

Adikx102

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Gadu Gadu:32976725

Siemka otóż mam pewien problem ze steam który wczoraj się zaczął otóż nie mogę go uruchomić wyskakuje błąd : Wystąpił problem z aplikacją Steam Client Bootstrapper (buildbot_winslave04_steam_st i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.

Reinstalowałem steam ale to nie pomogło proszę o pomoc :)

PS : Nie dawajcie mi linków do

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

ponieważ mój angielski jest średni i jest ponad 100 odpowiedzi więc przeczytanie tego i przetłumaczenie by zajęło trochę czasu :]

cichy.

cichy.

I ❤ Music

• Moderator Działu Komputery
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3762 postów
  • Lokacja:Kutno

✓  Najlepsza odpowiedź

Z X:\Program Files\Steam usuń wszystko oprócz Steam.exe i folderu SteamApps. Następnie uruchom Steam - może to pomoże. W linku który podałeś nie znalazłem rozwiązania tylko potwierdzenie, że jeśli taki błąd występuje to minie z aktualizacją następną choć to dziwne bo mi działa Steam normalnie. :) 

Adikx102

Adikx102

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Gadu Gadu:32976725

ok thx spróbuje

--------------------------------- Adikx : nic to nie pomogło czekam na dalsze propozycje :)

------------ Problem rozwiązany.

Edytowany przez Adikx102, 27 wrzesień 2013 - 18:08.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników