Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Zapowiedź] Alistria.eu

teoden teodenmetin2

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty.
416 odpowiedzi na ten temat

GEKxPOMPA

GEKxPOMPA

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 308 postów
No no serwer ciekawy,moze zawitam. Ale baaardzo chcialbym zagrac na hardzie i plikach z 2008r i mam nadzieje ze ktos taki serwer postawi.

Pcimiu

Pcimiu

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Witam, grałem na poprzednim serwerze tej ekipy czyli  teoden.eu ba, byłem nawet top1. Był to serwer zbugowany, ale to żadna nowość bo każdy serwer posiada jakieś bugi lub niedopracowania. Przez pewne niedociągnięcia straciłem troszkę sm-ów, ale nic nie można powiedzieć bo wszystko zostało mi zwrócone. Jest to podobny serwer jak poprzedni więc dlatego mam ochotę na nim zagrać, ponieważ pomysł i rozplanowanie wszystkich rzeczy jest naprawdę niespotykane, oczywiście na plus. Jedynym minusem Teodena była administracja, jeśli Sado nie zmieni podejścia do graczy ludzie będą odchodzić od niego tłumami tak jak to było na w/w serwerze. [HA]Bazyl jedyny administrator z którym można było wszystko załatwić.

Na serwerze chętnie zagram jeśli Sado zmieni podejście do graczy (stanie się bardziej dostępny i otwarty) oraz niech nam graczom ktoś da gwarancję że serwer postoi co najmniej pół roku! 

Edytowany przez Pcimiu, 01 październik 2013 - 19:04.

Pcimiu

Pomogłem?

Jak tak to kliknij ,,Lubię to!" :)

Majdan12

Majdan12

Bywalec MPC II

• Blue Member
  • PipPipPipPipPip
  • 672 postów
  • Lokacja:Suwałki
  • Hobby:Muzyka, gry, sport, dobry film.

Beta nadal trwa ?Bo nie doczytałem. Jeśli tak to czy jest dostępna dla wszystkich?

Dodany obrazek

Veygr

Veygr

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1081 postów
  • Gadu Gadu:6979724
  • Lokacja:Skierniewice

Bety już nie ma.

Veygr.png

Therd aka Front

Therd aka Front

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 644 postów

Sado jest nadętym burakiem, ktory mysli ze jest wielki bo postawil server metina.
Pewnie jest gnebionym nerdem w rl i chociaz tu chce byc wielki i ceniony.

Niestety z takim podejsciem tak jak pisal Pcimiu wielu graczy odejdzie zniecheconych.

`Mavex

`Mavex

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 568 postów

Witam, grałem na poprzednim serwerze tej ekipy czyli  teoden.eu ba, byłem nawet top1. Był to serwer zbugowany, ale to żadna nowość bo każdy serwer posiada jakieś bugi lub niedopracowania. Przez pewne niedociągnięcia straciłem troszkę sm-ów, ale nic nie można powiedzieć bo wszystko zostało mi zwrócone. Jest to podobny serwer jak poprzedni więc dlatego mam ochotę na nim zagrać, ponieważ pomysł i rozplanowanie wszystkich rzeczy jest naprawdę niespotykane, oczywiście na plus. Jedynym minusem Teodena była administracja, jeśli Sado nie zmieni podejścia do graczy ludzie będą odchodzić od niego tłumami tak jak to było na w/w serwerze. Był jeden [HA] którego nicku nie pamiętam ale naprawdę gość na poziomie (nie mam na myśli Bazyla ani Sado).

Na serwerze chętnie zagram jeśli Sado zmieni podejście do graczy (stanie się bardziej dostępny i otwarty) oraz niech nam graczom ktoś da gwarancję że serwer postoi co najmniej pół roku! 

Cześć przejdzmy do sedna sprawy czyli podejście Sado do graczy .. może napiszesz co było nie tak?;] mi akurat podejście administracji się bardzo podobało starali się każdemu pomagać ;) ten admin o którego ci chodzi to był Element - nie ma go w tym teamie.

Julietta

Julietta

Pani S.

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1847 postów
  • Gadu Gadu:35547520
  • Hobby:Grafika rastrowa, rysunek

Sado jest nadętym burakiem, ktory mysli ze jest wielki bo postawil server metina.

Niestety z takim podejsciem tak jak pisal Pcimiu wielu graczy odejdzie zniecheconych.

Przesada. Sado jest naprawdę w porządku i ma dobre podejście do graczy tak jak reszta administracji. ;)

rawrHarper

rawrHarper

peasant

• Best Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1628 postów
  • Gadu Gadu:taka praca
  • Lokacja:Lidzbark Warmiński
  • Steam:taka praca
  • Hobby:u + ur hand

Nie da się założyć konta na waszym forumku:
y9eo.png
+ ten ostatni łuk wygląda paskudnie.

Dodany obrazek
Centka
| Smite |
30lv | Europa | Diamond IV
LOKI PLAYER = GAY

Veygr

Veygr

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1081 postów
  • Gadu Gadu:6979724
  • Lokacja:Skierniewice

GD zaraz będzie i rejestracja będzie działać.

Edytowany przez Veygr, 01 październik 2013 - 19:08.

Veygr.png

TeodenMetin2

TeodenMetin2

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

"Pochłonięty historiami które słyszą tylko ściany, 
Widzisz świat z palca wyssany, świat karmiących się 
Kłamstwami żołnierzyków ołowianych, ukrywanych 
Za maskami skurwysynów, którzy myślą że są nietykalni"

Mogę być burakiem, ale nie nadętym, boli cię że nie możesz pokazywać swojego słomianego charakteru na forum bo pilnuje porządku i nie masz tam tej "bezkarności" internetowej, którą cieszą się tacy jak ty. Daje wszystkim to czym oni mnie raczą, dla spinaczy środkowy palec, dla ludzi z fasonem graba i dobre słowa.
Chcesz mi jeszcze powrzucać to na PW, bo ludzie mają dość tego chłamu.

@Topic
Zapomniałem dopisać że usprawniliśmy oddawanie rzeczy do biologa :)

zhda.png

in3stMT2

in3stMT2

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 407 postów
  • Gadu Gadu:[39976722]
  • Hobby:[Grafika 3D]
    [Sony Vegas]
    [Lasencje]
    [Weed]

tu SOŁ internety, kazdy chce byc wielki i ceniony

"Nie prowadzę po pijaku bo wole wysoki lot"

Therd aka Front

Therd aka Front

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 644 postów

Przesada. Sado jest naprawdę w porządku i ma dobre podejście do graczy tak jak reszta administracji. ;)

Ciebie nikt o zdanie nie pytał.

"Pochłonięty historiami które słyszą tylko ściany, 
Widzisz świat z palca wyssany, świat karmiących się 
Kłamstwami żołnierzyków ołowianych, ukrywanych 
Za maskami skurwysynów, którzy myślą że są nietykalni"

Mogę być burakiem, ale nie nadętym, boli cię że nie możesz pokazywać swojego słomianego charakteru na forum bo pilnuje porządku i nie masz tam tej "bezkarności" internetowej, którą cieszą się tacy jak ty. Daje wszystkim to czym oni mnie raczą, dla spinaczy środkowy palec, dla ludzi z fasonem graba i dobre słowa.
Chcesz mi jeszcze powrzucać to na PW, bo ludzie mają dość tego chłamu.

@Topic
Zapomniałem dopisać że usprawniliśmy oddawanie rzeczy do biologa :)

Mysl o mnie jak chcesz, nie ma to dla mnie znaczenia. Ale samo to ze dajesz sie sprowokowac jak to powiedziales "slomianemu charakterowi" juz o Tobie swiadczy.
Nie bede Ci wrzucal bo spiny w internecie sa bezcelowe, jak powiedzial tu kazdy jest bezkarny i konczy sie na slowach wiec sobie odpuszcze.
Przemysl tylko czy dobrze robisz, bo nie tylko ja uwazam tak jak uwazam.
A to ze przydupasy Cie popierają to jest normalne i logiczne i jest tak od dawna.
Pozdrawiam i zycze wam powodzenia z serverem, mam nadzieje ze sie nie zawiode :)

tu SOŁ internety, kazdy chce byc wielki i ceniony

Niektorzy nawet w internecie nie potrafią na to zapracowac.

@topic:
Posprawdzaliscie wszystkie itemki? Zeby nie bylo yang buga jak na teodenie :D

The Naid

The Naid

MPC Popular User II

• MPC Modder Team
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2032 postów

Można dodać do niego

• pisze jak Santriel
  • lami jak Santriel
  • płaci za newsy serwerowe jak Santriel
  • kradnie jak Santriel

Ciekawe kiedy użytkownicy forum przejrzą na oczy. :D

Pozdrawiam

0LsM05U.png

qqqqq2

qqqqq2

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 346 postów

Można dodać do niego

• pisze jak Santriel
  • lami jak Santriel
  • płaci za newsy serwerowe jak Santriel
  • kradnie jak Santriel

Ciekawe kiedy użytkownicy forum przejrzą na oczy. :D

Pozdrawiam

Santriel cwelu spierdalaj bo ci przy kurwie w oko .. zaraz do Igora zadzwonię i powiem żeby cię ogarną bo z klatki chyba uciekłeś. 

Sado to santriel beka ? 

Gadałeś z nim na tsie ? 

Santriel ma 16 lat i jest dzieciakiem i jego głoś znam bardzo dobrze bo dużo czasu z nim przesiedziałem na tsie... I sado to na pewno nie jest Santriel..

Tak w ogolę dzieciaku idź siać ferment gdzie indziej bo tu już się nudne robi... Nie znasz kurwa ludzi i każdy dla ciebie to Santriel. 

oLqzgYC.png

The Naid

The Naid

MPC Popular User II

• MPC Modder Team
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2032 postów

Santriel cwelu spierdalaj bo ci przy kurwie w oko .. zaraz do Igora zadzwonię i powiem żeby cię ogarną bo z klatki chyba uciekłeś. 

Sado to santriel beka ? 

Gadałeś z nim na tsie ? 

Santriel ma 16 lat i jest dzieciakiem i jego głoś znam bardzo dobrze bo dużo czasu z nim przesiedziałem na tsie... I sado to na pewno nie jest Santriel..

Tak w ogolę dzieciaku idź siać ferment gdzie indziej bo tu już się nudne robi... Nie znasz kurwa ludzi i każdy dla ciebie to Santriel. 

Nie wszyscy tylko jedna osoba. :)

Rozumiem, że jesteś obrońcą utęsknionych ale zobaczysz sam gdy wyjdzie jakiś naprawdę mocny serwer jak np Reshea to co będzie u nich (Raanimar) robił w temacie.

Polecą key logerki tak samiutko jak to Santriel robił. ;d

Zastanawiam się czy na serwerze będą wprowadzone jakieś NPC lub moby nowe?

Chodzi mi o to czy ktoś u was ogarnia 3ds?

0LsM05U.png

JacobInUK

JacobInUK

Bywalec MPC III

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 787 postów
  • Lokacja:Liverpool

W końcu widzę prezentacje i nawet przywitanie na forum już napisałem. Zapowiada się epicko ;)

Hippo don’t care, Hippo got things to do, Hippo got places to be

76561198045461363.png

`Mavex

`Mavex

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 568 postów

Mr.Nuke@ Ziom wchodzisz do każdej prezki i hejtujesz serwer oh i chwaliłeś się tym, że robisz swój - radze ci dobrze go pilnować bo obstawiam że padnie po 3 dniach no ale czo tam :c 

Therd i Pcimiu@ mało znacie i mało rozmawialiścię z Sado więc darujcie sobie takie komentarze ;] a co do yangbuga nie martw się nie będzie ;3 

The Naid@ Proszę cię napisałeś 1 post i odpowiedziało ci tyle ludzi, że nie ma santriela w teamie a ty dalej swoje? BICZ PLIS 

daruj sobie skoro mało wiesz santriel może jest w teamie Ainc...online no ale co mnie to interesuje? 

The Naid

The Naid

MPC Popular User II

• MPC Modder Team
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2032 postów

Mr.Nuke@ Ziom wchodzisz do każdej prezki i hejtujesz serwer oh i chwaliłeś się tym, że robisz swój - radze ci dobrze go pilnować bo obstawiam że padnie po 3 dniach no ale czo tam :c 

Therd i Pcimiu@ mało znacie i mało rozmawialiścię z Sado więc darujcie sobie takie komentarze ;] a co do yangbuga nie martw się nie będzie ;3 

The Naid@ Proszę cię napisałeś 1 post i odpowiedziało ci tyle ludzi, że nie ma santriela w teamie a ty dalej swoje? BICZ PLIS 

daruj sobie skoro mało wiesz santriel może jest w teamie Ainc...online no ale co mnie to interesuje? 

Z tego co wiem to Ain bla bla bla robi GodOfOlympus + grafika od Demetriousa więc to nie jest Santriel.

Santriel jest w teamie Alistrii. Tak ich bronisz bo byłeś beta testerem a z Santrielem nigdy nie rozmawiałeś ani nie pisałeś więc nie masz porównania.

Więc nie biczuj mi tutaj jeżeli swoje posty opierasz na strzelaniu a nie odpowiednich informacjach.

Administracji nie polecam ze względu Santriela oraz chamskiego zachowania wobec innych projektów.

Do serwera samego w sobie nic nie mam ale myślałem, że chociaż jedną nowość na niego dodadzą.

0LsM05U.png

Aruu

Aruu

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 187 postów
Santriel w teamie? Większej głupoty dzisiaj nie czytałem.

Flourine.

Flourine.

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 276 postów

Z tego co wiem to Ain bla bla bla robi GodOfOlympus + grafika od Demetriousa więc to nie jest Santriel.

Santriel jest w teamie Alistrii. Tak ich bronisz bo byłeś beta testerem a z Santrielem nigdy nie rozmawiałeś ani nie pisałeś więc nie masz porównania.

Więc nie biczuj mi tutaj jeżeli swoje posty opierasz na strzelaniu a nie odpowiednich informacjach.

Administracji nie polecam ze względu Santriela oraz chamskiego zachowania wobec innych projektów.

Do serwera samego w sobie nic nie mam ale myślałem, że chociaż jedną nowość na niego dodadzą.

No nareszcie . Ktoś próbuje coś wskórać w tym temacie ukłony w twoją strone :P

Jeżeli chcesz pomocy cytuj mojego posta .

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: teoden, teodenmetin2

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników