Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Problem] instalacja

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

mistrzek22

mistrzek22

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 456 postów

Jak w tytule , mam zawsze problem z instalacją lola niby się instaluje dochodzi np do 15 % wyłącza się( wyskakuje League Of Legends zostało zamknięte) włączam ładuje się dalej i tak co kilka minut włączam wyłączam włączam wyłączam itp i jak już się zainstaluje odpalam LOLa i nic się nie dzieje tylko taki napis " League of legends" klikam na niego to albo po jakims czasie znika albo ten sam komunikat co wcześniej, próbowałem ze starymi instalatorami nic nigdy nie grałem w lola oto specyfikacja kompa:

System : Vista ( nie spamować " vista to gunwo" chyba że to przez viste ale kumpel też ma viste i mu śmiga, gunwo jest napisane specjalnie z błędem)

Ram:  4GB

Model: Asus notebook k50in series

procek: 2 rdzeniowy 2.0 ghz

karta : 512 mb NVIDIA GEFORCE

Jak ktoś wie czym jest to spowodowane to pisać próbowałem ze starymi instalatorami i brazylijskimi i polskimi ogólnie nic się nie dzieje.

karoldzwon

karoldzwon

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 77 postów
  • Gadu Gadu:48578741 BigGaf Leo
  • Steam:BigGaf Leo
  • Lokacja:Internet
  • Hobby:Gry, Internet

Możesz spróbować usunąć to LOL (plik gdzie msz go zapisanego) --> RADS --> projects --> usuwamy 2 pliki lol_air_client oraz lol_luncher jeżeli nie możesz ich usunąć to wejć w menadżer zadań i wyłącz proces od lola.

Mam nadzieję, że pomogłem :)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników