Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Download]Czcionka Z Metin2.pl Tahoma :)

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty.
26 odpowiedzi na ten temat

Maliusek1

Maliusek1

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1121 postów
Proszę do

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

sygnatura1.png

ANGMANETE

ANGMANETE

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Mam pytanie co wy tam tym swoim programem zdekompilowaliscie?
Zapewne wszystkie pliki w folderze pac to co kazdy moze pack.Chyba ze udalo wam sie
tez zdekompilowac mob_proto. A zrobienie pl metka pod priva, to zaden problem
wystarczy zmienic rozszerzenie pliku metin2client.bin na metin2client.exe i macie
zlamane zabezpieczenie.

To sobie to zrob zobaczymy czy ci sie uda zalogowac, albo wogole grac :)

Dodany obrazek

nevvhuman

nevvhuman

Początkujący II

• Members
  • PipPipPip
  • 386 postów
Brednie, kto chociaż raz otwierał każdy rozpakowany plik z metina, i ma w głowie co nie co, może z nim zrobić wszystko. Począwszy od lvl, i nawet latających smoków. Ale zastanówcie się, po co to wam? Tak bardzo pragniecie osiągnąć to co jest na PL, ale tylko dla własnej satysfakcji? Ale kosztem czego? Życia, wolnego czasu? Bo grzebiąc cokolwiek przy metinie, tracicie frajdę z grania. Ot co, tyle z wypowiedzi.

Co do Twoich plików, myślę, że po prostu odnalazłeś odpowiednią linijkę w kodzie, i tyle. Wrzuciłeś do instalatora, którego zresztą da się rozpakować winrarem, kilka plików i już. Wielkie łamanie kodu gry prosto od ymir. A w tej bajce na prawdę są węże.

A teraz smaczek ode mnie. Pokazanie lvl da się zrobić na dwa sposoby. Od strony klienta i plików serwerowych. W plikach jest to o wiele prostsze. Wystarczy napisana funkcja, która wyświetla koło nazwy jedną komórkę z bazy danych.

Od strony klienta trochę bardziej skomplikowane. Wystarczy odnaleźć funkcję gdzie pobierana jest ranga z serwera, obok niej dopisac część lvlową.
NIE - SERWER OFF. - i nie pytaj mnie o to.
Watch your back.

Nowe filmy:
http://www.youtube.com/user/ClickHourDone

ANGMANETE

ANGMANETE

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Brednie, kto chociaż raz otwierał każdy rozpakowany plik z metina, i ma w głowie co nie co, może z nim zrobić wszystko. Począwszy od lvl, i nawet latających smoków. Ale zastanówcie się, po co to wam? Tak bardzo pragniecie osiągnąć to co jest na PL, ale tylko dla własnej satysfakcji? Ale kosztem czego? Życia, wolnego czasu? Bo grzebiąc cokolwiek przy metinie, tracicie frajdę z grania. Ot co, tyle z wypowiedzi.

Co do Twoich plików, myślę, że po prostu odnalazłeś odpowiednią linijkę w kodzie, i tyle. Wrzuciłeś do instalatora, którego zresztą da się rozpakować winrarem, kilka plików i już. Wielkie łamanie kodu gry prosto od ymir. A w tej bajce na prawdę są węże.

A teraz smaczek ode mnie. Pokazanie lvl da się zrobić na dwa sposoby. Od strony klienta i plików serwerowych. W plikach jest to o wiele prostsze. Wystarczy napisana funkcja, która wyświetla koło nazwy jedną komórkę z bazy danych.

Od strony klienta trochę bardziej skomplikowane. Wystarczy odnaleźć funkcję gdzie pobierana jest ranga z serwera, obok niej dopisac część lvlową.

Skoro taki mądry zrób to..^^
A po 2..
Zobacz że metin2.pl ma 700kb plik, ja zdjałem z niego zabezpieczenia ia ma on 2mb.. nastepnie sciaglem zabezpieczenie ze jest to pobierane z innego wzorca pliku serverinfopy, oraz to ze dzialaja tylko serwery metina2.pl i zaznaczylem ze ip ma byc pobierane z serverinfopy...^^
i nie pieprz ze znalazlem odpowiednia linijke, bo pliki z metina2.pl sa skompresowane, zdekompresowane maja 2mb a skompresowane 700kb..
:rolleyes:

A osiagnac to co na metin2.pl robi sie poto zeby gra byla bardziej przejrzysta i nie starodawna, poniewarz dotychczasowe spolszczenia sa z metina z roku 2007..

a wiec zrobienie startera z 2010 to juz postep o 3lata..

Jak zwykle co kolwiek dam na tym forum zawsze mnie ktos zbryzga nie wazne kto :P
ale wisi mi to juz nic nie dodaje na forum, zawzze obrywke mam xD
co kolwiek dodam :D
Ok to prosze o zamkniecie tematu modka
Bawcie sie jak chcecie tym pliczkiem, ja go juz olewam ;P
Itak moze go nie zrobie zeby dzialal a itak bym znowu obrywki dostawal ;D

***DO ZAMKNIECIA***

Dodany obrazek

kaje11

kaje11

MPC Popular User II

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1871 postów
  • Gadu Gadu:1759591
  • Hobby:Nothing is invulnerable.

Dlaczego !
A tak się pięknie zapowiadało ! ...

Uwierzyłem w twoją moc ! xD
A ty psujesz mi całą radość...

No weź .. Skoro zacząłeś, możesz też i skończyć ...
No ale .. na prośbę autora muszę zamknąć ...

Ale myślę, że to przemyślisz, i wyślesz mi PM z prośbą o otworzenie .. ;]
Ja tylko sugeruję ...

Pozdrawiam i z przykrością zamykam ...

PS: Obrywki dostajesz od zazdrosnych, którzy próbowali, a im nie wychodziło.
No cóż, widać też tacy są ... Ale radziłbym się nie poddawać .. ;]

Proszę nie ingerować w moje posty/tematy, w razie potrzeby usunąć całą zawartość. Nie pomagam.

Schittset

Schittset

The Special One

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4920 postów
Automatyczna wiadomość.

Ten temat został przeniesiony z forum:
"

->

->

->

"

do:
"

->

->

->

->

".

Istny Diabel

Istny Diabel

Wyrywam Chwasty

• Global Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 13204 postów
  • Gadu Gadu:44129124
  • Lokacja:Piekło
  • Steam:PanGosku

DL nie działa.

GG: 44129124

Dodany obrazek

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników