Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Pytanie]Jak napisać do supportu ?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
9 odpowiedzi na ten temat

FuQerex16

FuQerex16

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 196 postów
Witam mam pytanie odnośnie wycofania skinów , ponieważ nie mam już, żetonów chcę napisać do supportu aby wycofali mi skiny. Bo widziałem jak koleś na youtube wycofał pisząc do nich. Tylko pytanie jak napisać ? , nie jestem jakiś PRO z Angielskiego :D

Aweliox10

Aweliox10

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Witaj ;) Napisać do supporta Polskiego można napisać całkiem łatwo, wchodzisz na strone. 

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

. Rejestrujesz się, potem klikasz "zaloguj" logujemy się i klikamy " Dodaj nowe zgłoszenie" .
Pozdrawiam Aweliox10 ;)

FuQerex16

FuQerex16

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 196 postów
@up tak wiem ale polski support odpisze po 7 - 14 dniach ;)

CayceR

CayceR

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 609 postów
  • Lokacja:Siedlce
  • Hobby:Granie na komputerze, czytanie książek, pomaganie ludziom w potrzebie.

Słuchaj dalej forumowiczów to daleko zajdziesz... Polski support odpisze ci od 1 h do 2 dni. 

Come on, shoot faster,

Just a little bit of energy!
I wanna try something fun right now,
I guess some people call it anarchy!

XxWTFxX

XxWTFxX

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 651 postów
  • Lokacja:U ciebie w domu nie widzisz mnie?
  • Hobby:Piłka nożna, granie na kompie.

Nie wycofają Ci.

1377531174-U173186.png

Imbalanced

Imbalanced

I'm not a barbarian

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5453 postów

Witam mam pytanie odnośnie wycofania skinów , ponieważ nie mam już, żetonów chcę napisać do supportu aby wycofali mi skiny. Bo widziałem jak koleś na youtube wycofał pisząc do nich. Tylko pytanie jak napisać ? , nie jestem jakiś PRO z Angielskiego :D

Nie wiem po co chcesz pisać skoro już od dawna nie wycofują przez support. Zawsze możesz napisać do polskiego supportu, anyway zwrotu nie dostaniesz.

652601399840421198520.png

kkoondzio

kkoondzio

MPC User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPip
  • 821 postów

Tak wierz dalej we wszystko co czytasz... Odpisują normalnie tak jak angielski to są BOTY ludzie BOTY wszędzie są takie same. Odpisują zarówno na pl jak i ue w okresie do 2 tygodni. Co do żetonów to jeżeli zużyłeś to już nie cofną ci tego ponieważ gdy nie było żetonów trzeba było napisać do supportu żeby cofnęli kupno postaci a teraz masz od tego żetony więc nic ci nie zwrócą.

CayceR

CayceR

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 609 postów
  • Lokacja:Siedlce
  • Hobby:Granie na komputerze, czytanie książek, pomaganie ludziom w potrzebie.

Tak wierz dalej we wszystko co czytasz... Odpisują normalnie tak jak angielski to są BOTY ludzie BOTY wszędzie są takie same. Odpisują zarówno na pl jak i ue w okresie do 2 tygodni. Co do żetonów to jeżeli zużyłeś to już nie cofną ci tego ponieważ gdy nie było żetonów trzeba było napisać do supportu żeby cofnęli kupno postaci a teraz masz od tego żetony więc nic ci nie zwrócą.

W większości to po prostu copy-paste, ale jak odpiszesz na ich wiadomość to normalny człowiek odpowiada, ale np. w proszeniu o RP odpisuje zawsze człowiek (jak zaciekawi go i nie jest to jakiś wierszyk o wilku i czerwonym kapturku (Ww i ktośtam)). 

Come on, shoot faster,

Just a little bit of energy!
I wanna try something fun right now,
I guess some people call it anarchy!

wojtek19992

wojtek19992

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów

Mi jedynie długo przydzielanie tej osoby co do wysłuchania dużo zajmuje ( eksperta ) a potem to już po 3 godzinach mi moga odpisac albo nawet mniej

Aweliox10

Aweliox10

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Mi polski support odpisuje zazwyczaj po 1 dniu.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników