Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Pytanie] Gladiator i eq

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

Gawra1

Gawra1

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
Siemka gram gladiatorem od kilku dni mam 20 lvl i tak sie zastanawiam jakie najlepiej eq na niego kupować lub wybierać jak dostaje z misji. Lepiej skórzane czy lepiej plucienne czy kolcze czy jeszcze jakieś inne.
Tak samo bizuteria lepiej na gladiatorze mieć wiecej blok czy Uniki czy celnosc czy parowanie czy moze hp albo jeszcze coś innego ?? Zawsze nie wiem co bedzie lepsze dla gladiatora.
Podpowiedzcie troche w która strone lepiej isc Gladiatorem.

Drugie pytanie tyczy się broni lepiej 2 reczna ktora jest wolniejsza i nie mozna miec z nia tarczy ale bije wiecej czy miecz + tarcza czy może Buzgan (chyba tak sie to nazywało) czy może sztylety ?? :)
To na tyle jak macie jeszcze jakies wskazówki nt. Gladiatora to pisać.

PS. np. teraz mam 2 takie same naszyjniki tylko w 1 mam koncentracje a w 2 celność i który lepszy dla gladiatora ?? Nie moge tego jeszcze ogarnać ;p

Edytowany przez Gawra1, 13 sierpień 2013 - 19:21.

Xanan

Xanan

Bywalec MPC III

• Moderator Aion
  • PipPipPipPipPip
  • 735 postów
  • Lokacja:Padmarashka's Cave
  • Hobby:AION

Siemka gram gladiatorem od kilku dni mam 20 lvl i tak sie zastanawiam jakie najlepiej eq na niego kupować lub wybierać jak dostaje z misji. Lepiej skórzane czy lepiej plucienne czy kolcze czy jeszcze jakieś inne.
Tak samo bizuteria lepiej na gladiatorze mieć wiecej blok czy Uniki czy celnosc czy parowanie czy moze hp albo jeszcze coś innego ?? Zawsze nie wiem co bedzie lepsze dla gladiatora.
Podpowiedzcie troche w która strone lepiej isc Gladiatorem.

Drugie pytanie tyczy się broni lepiej 2 reczna ktora jest wolniejsza i nie mozna miec z nia tarczy ale bije wiecej czy miecz + tarcza czy może Buzgan (chyba tak sie to nazywało) czy może sztylety ?? :)
To na tyle jak macie jeszcze jakies wskazówki nt. Gladiatora to pisać.

PS. np. teraz mam 2 takie same naszyjniki tylko w 1 mam koncentracje a w 2 celność i który lepszy dla gladiatora ?? Nie moge tego jeszcze ogarnać ;p

To idiotyczne spolszczenie... Eh.

Eq robisz ostatnie - plate, czytaj płytowe, opancerzone, wzmocnione... Whatever. Ostatnie, z największą ilością defa. Nic innego Ci się nie opłaca, bo Ty idziesz w defa.

Co do biżuterii - bierzesz acc (celność?) i HP (HP!). Block Ci się opłaci tylko na end-game, a evasion (uniki?) jest zbędne. Tak samo parry (parowanie?). Musisz też mieć dużo crit strike (trafień krytycznych??)

Glad się opiera o Polearma/Speara = Nie wiem jak tamci idioci mogli to przetłumaczyć. Broń drzewcową/Włócznię. Duże, brzydkie, najwolniejsze z największym atakiem. Ewentualnie Greatsword = obstawiam, że inteligentne tłumaczenie będzie "Wielki miecz" = szybsze, mniejszy trochę atak ale masz większość skilli co na spearze. Tylko się nie przyzwyczajaj do GSa bowiem templarzy nie będą chcieli Cię zabierać na instancje jako DPS jeśli się okaże, że chcesz GSa jak wypadnie z bossa. Wystarczy, że korzystacie z tego samego rodzaju eq.

Sporo gladów biega na PvE korzystając z dual wieldingu - sword i dagger. Jest to jednak dobre tylko na end-game gdy masz bardzo dobre eq. Gdy ogarniesz waeving = max DPS wzrasta o połowę.

"Koncentracja" jest dla postaci magicznych, odpowiada za to, że jak ktoś uderzy maga to ten castując jakikolwiek skill nie przerwie go. Ty bierzesz... Celność. Masz trafiać przeciwnika, nic nie castujesz.

"Disce, sed a doctis, indoctos ipse doceto"

Gawra1

Gawra1

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
Ok dzieki za pomoc, troche mi przyblizyłeś tą postac ale przyznam, że wszystkiego nie zrozumiałem ale to juz mam nadzieje, że powoli do tego dojdę sam. Teraz niestety mam połowe eq do zmiany bo mam all skórzane a nie Płytowe :/

Narazie gram tylko pod PvE jak zaczne bardziej ogarniać to zaczne z pvp ;p Te kamyki tez zapewne mam wkładać celność itp a ja mam kur. all w uniki :D
Pod pve narazie wybiore zwykły miecz bo szybciej i wygodniej mi sie nim wybyja wszystko.

Powiedz mi jeszcze czy robić wszystkie misje czy tylko te kampanie a te zwykłe tylko te lepsze a te ze słabymi nagrodami moge olać ??
Czy ten zwierzak którego dostałem coś mi daje czy tylko biega za mna i tyle ??
miałęm jeszcze jakieś pytania ale juz zapomiałem, może sobie potem przypomnę ;p

O np. to zobacz dobrze mam założone :

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

Ta gra jest tak rozbudowana, tyle rzeczy jest w nią napchanych, że zanim ja ją ogare to rok minie

A eq miałem takie:

Buty, spodnie, Zbroja, Rekawice i Naramienniki skórzane... Teraz chociaż kamyki w nich zmienie na celność, Atak, Hp. Parowanie i blok chyba nie potrzebne?

Edytowany przez Gawra1, 13 sierpień 2013 - 21:13.

Xanan

Xanan

Bywalec MPC III

• Moderator Aion
  • PipPipPipPipPip
  • 735 postów
  • Lokacja:Padmarashka's Cave
  • Hobby:AION

PvP nie uświadczysz do min. 25lvl i Abyssu. Ew. biegające twinki po Morhiem, ale na Barusie to raczej zbyt szybko nie nastąpi.

Manastone (cholera, nie mam pojęcia jak to przetłumaczyli - kamienie many, whatever) - te białe/żółte do wkładania, do eq - jako plate masz ładować w crit strike/hp/acc. Z naciskiem na pierwsze, drugie tylko jako wypełniacz gdy zabraknie acc.

Jako nowemu graczowi polecam Ci robienie wszystkich questów (bez powtórzeń - tzn, nie rób 100x jakiegoś q tylko rób inne). Bierzesz wszystkie q z okolicy, robisz je, gdy się kończą to biegniesz do kolejnej lokacji. Kampania daje dużo expa ale nie możesz się tylko na niej opierać.

Ustawienie sword+tarcza szybko przestanie mieć dla Ciebie sens bo nie masz tylu skilli defensywnych co templar, dla którego to jest bardziej naturalne ustawienie - Ty masz zabijać, nie się bronić. Przy najbliższej okazji przerzuć się na GSa/Speara i podłącz sobie drugą broń z tego samego typu w Pandemonium. Możesz to zrobić w miejscu gdzie zmieniasz skiny itemów, w ENG wersji nazywa się to Armfusioning. Polega to na tym, że jak masz 2 speary, powiedzmy 1 z dużym atk ale bez atk speeda, a drugi z małym atk i atk speedem, łączysz je w jedną jeśli pierwsza broń ma wyższy lvl. Dzięki temu dostajesz bonus szybszą broń + statystyki z drugiej broni. Działa tylko w broniach 2h.

Poczytaj o tym:

Jeśli nie rozumiesz po angielsku to nawet same obrazki wszystko tłumaczą.

Są różne rodzaje petów - zwierzaków. Ten którego dostajesz nie robi nic poza dawaniem prezentów raz na jakiś czas. Możesz sobie kupić takie co alarmują gdy w okolicy jest ktoś z przeciwnej frakcji, takie co dają Ci dodatkowy plecak, co używają za Ciebie scrolli/jedzenia, itp. Możesz głaskać/miziać/kąpać/whatever - swojego peta raz na 10min by szybciej wzrósł pasek na górze = byś szybciej dostał prezent. Może to być jakiś silver coin, krzesło do domu, etc.

Co do screenów.

Biżuteria - nie interesuje Ciebie celnośc/moc magiczna, tylko celność zwykła/trafienia krytyczne i PŻ. W przyszłości dojdą inne statystyki, ale tym się na razie nie przejmuj.

O broni już pisałem, bierz speary/greatsworda i połącz sobie z bronią tego samego typu według instrukcji, którą podałem powyżej.

Eq wymień na plate, bo w skórzanych dużo nie zdziałasz. Bierzesz to co ma najwięcej defa, później łapki/buty na takie z speedem. Z łapek będziesz miał szybszy atk speed, a z butów szybsze bieganie.

Poza tym na pierwszym screenie widzę, że dostałeś enchant stone z eventu. Włóż go do wh i pod żadnym pozorem na razie nie sprzedawaj. Dobij 60lvl (pewnie gdy to zrobisz będzie już 4.0, więc 65) i dopiero wtedy zobacz sobie ceny tych kamieni. Powinien do tego czasu się unormować rynek. Powiem Ci tak, że na Nexusie cena l100 wynosi min. 30kk/szt.

"Disce, sed a doctis, indoctos ipse doceto"

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników