Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

BezProcentów

Debiutant III
Members

Zawartość

288

Rejestracja

Ostatnio

 • Zawartość

  288
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

178 W porządku

1 obserwujący

O BezProcentów

 • Ranga
  Debiutant III
 • Urodziny 07.02.1993
 • Czas spędzony na forum Pokaż

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Czas spędzony na forum Pokaż
 1. Proszę pamiętać, że wszystkie *.rar muszą mieć załączony skan pliku. Jak mam załączać skany jak avg skanuje plik i nie pokazuje ścieżki? Dodajcie tuta
 2. Serwer online. Aktualizacja do pobrania autopatcherem bądź łatka do klienta z linku: xda W niedzielę prawdopodobnie odbędzie się event ox, a po tym weekendzie eventy zostaną już jakoś rozplanowane przyszłościowo.
 3. Przerwa 05-10 godz. 10:00 czas ok. 15 min - Dodanie Kuponów SM - Zwiększenie o 0,5 szansę na drop pamiątki + - Dodanie zwoju do wyciągania kd u handlarki - Dodanie Pustych Butelek u handlarki - Zmniejszenie respów z metinów - Dodanie 2 dodatkowych respów metinów w red lesie - Dodanie misji na p. zaręczynowy - Poprawiony zostanie pomnik w dt, znikał po dropnięciu klucza - Blokada wystawiania zwierzaków na sklepach - Dodanie klatki transportowej do is [przenoszenie petów] - Dodanie autopotek dużych do is - Zwiększono zdobywane ap z metinów, bossów oraz za osiągnięcia np zabicie 1000 potworów - Poprawienie wymaganej przepustki na Bramy Piekieł - Poprawienie misji na av2 - Poprawienie widoku kostiumów za ap i ich bonusów Czytamy wasze propozycje i będą one systematycznie dodawane, kolejna przerwa będzie późną nocą i dodamy m.in Zapamiętywanie cen w sklepach czy zwiększymy szansę na wyłowienie przedmiotu. Aktualizacja będzie dostępna po przerwie.
 4. Przerwa Techniczna 05-09 Zmiany: - Dodano resp plagi na Górze Sohan - Dodano drop surowych cor draconisów z metinów - Dodano sklep z cęgami u Alchemika - Dodano przepustkę za 30 po do sklepu po - Zmieniono cenę bodzia z 70 na 30 po - Poprawiono zdobywany exp w grocie - Poprawiono tp na mapę ślubną - Poprawiono ulepszanie hełmu Kapelusz Kardynała - Dodano drop bodzi z metinów las w górę - Dodano drop 5b z metków las w górę - Poprawiono informację o zabiciu odrodzonego wodza - pokazywało best kapitana - Dodano informację o pokonaniu bossa w red lesie - Poprawiono konfigurację strony, teraz poprawnie wysyłane są emaile do przypomnienia hasła itp - Dropnięty przedmiot z np moba, metina leży minutę a nie pół - Zmniejszono czas respu potworów w v2 z 60s na 15s - Przywrócono zwierzaki, ich bonusy wróciły na pż, obrona, pe - Umożliwiono handel, łączenie pd 1h - Usunięto resp Elit. Królowych Pająków przez Baronównę Pająków - Umożliwiono łączenie sunzi, poli, wuzi, kombo - Poprawiono drop Nóg Pająka - one nie lecą z misji, tylko w misji trzeba zdobyć je normalnie jako ulepszacz, jak robisz misje na x lvl i je dropisz to nie licz że dropną - kup. - Poprawiono drop szkat serwerowych na większych poziomach - Kilka innych zmian. Przy następnej przerwie weźmiemy pod uwagę zdobywaną ilość po. Łatka do pobrania na patcherze bądź ręcznie: http://www21.zippyshare.com/v/OsSGEajp/file.html Uwzględnię to przy najbliższej przerwie.
 5. medale dropią normalnie z małp, a medale się czyta na luzie :D @topic co z tą alchemią? Dlaczego jak chce się skorzystać z kosza to schodzi z konia/mounta?   Ponieważ gdyby tak nie robiło gracz mógłby stracić pieczęć jakby to ująć, na własne życzenie :P A alchemia wklepana na high lvl, do dropu zostaną zrobione specjalnie słabsze cory tak jakby w nocy.   Przerwa 17:05 05-07 czas trwania ok. 10 min Po przerwie.   - Dodano podświetlenie sklepu po obejrzeniu - Dodano drop do bossa w red lesie - Zwiększono zdobywany exp w v3 - Zmniejszono zdobywany exp w red lesie - Zmniejszono resp królowej do 1h - Dodano drop przepustki na WE do Metinów Cienia - Poprawiono obrazek rudy w misji z górnikiem na ebonit, pokazywało złoto - Zmniejszono odrobinę szansę na drop pd w red lesie - Usunięto drop miecza+0 z szkatułek bossów - Dodano crafting u Muzyka oraz Huan-So - Poprawiono opis zielonego czaru i zielonej siły - Usunięto wypadanie yang na  ziemie [yang bomba] - Dodano do dropu WuZi SunZi Kombo i Ks. Polimorfi   Inne mniejsze zmiany.   Aby móc grac trzeba zaktualizować klienta bądź pobrać tę łatkę i ją podmienić w kliencie: edit link. http://www58.zippyshare.com/v/cJHdDE7T/file.html Wirusów pełno     Dropią z szkat serwerówych często :) Wymienić można kd 0-2 u Historyka na kd. Konia do bojowca co sekundę się czyta a później co 15 min.
 6. Ciesze się, a niedługo będzie możliwość na zdobycie mounta itp :)
 7. Mam nadzieje że będzie tylko lepiej! Gratki :) Najnowszy zaktualizowany klient bez pobierania łatek! https://drive.google.com/uc?id=0B7eJVsNb0Ab0YjV4Z1c5d09IZ2c
 8. Myślę że możesz ryzykować, wszystko się rozkręci.
 9. Serwer działa cały czas bez zarzutu, co prawda na starcie zlagowało guarda i nie był w stanie obsłużyć zapytań, ale został już wyłączony. Aby poprawnie się połączyć i działa klient trzeba wgrać tą łatkę bądź uruchomić autopatcher. http://www68.zippyshare.com/v/tH1JQ0g1/file.html Skan: [spoiler] [/spoiler] Pozostaje kręcić reklamę i przepraszamy za niedogodności związane z logowaniem od samego początku, nie byłem w stanie przewidzieć czy serwer email obsłuży te zapytania. Pozdrawiam
 10. Serwer wystartował
 11. Łatka do pobrania z linku: http://www111.zippyshare.com/v/S3QlOLBD/file.html Dostępna również na patcherze.
 12. Nie ukrywałem i nie ukrywam, że stronę i do cagroso i do ageri używam od turka, co w tym złego? A to że nie zmieniłem 1 linijki w htt... serio xd od razu mnie zjedz i popłacz się z wrażenia bo polak nie robił strony.   Płacę, mogę siema.
 13. Użyj innej jak ci na mozilli nie działa, na chrome działa na pewno. Innych opcji narazie nie planujemy, tak jak pisze że może trwać to nawet 3 dni to tak może być, pewnie ta opcja wysyła przelew tradycyjny.
 14. Mądre podejście, jeśli nic się nie spie.., a nie powinno to i ten będzie działał długi czas, bo to ile będzie ludzi dla mnie wyznacznikiem nie jest i poniżej roku nie zamknę.   Linki do oficjalnego klienta: https://mega.nz/#!QQJF0Q5S!JjXxmsvQFb5h8-P4KYMwPuwISES-ymeJGvbPIApaWhQ https://drive.google.com/uc?id=0B7eJVsNb0Ab0dWN4bWdxZFFxV2c Skan: Przed startem do pobrania będzie drobna łatka, będzie dostępna na patcherze ale również podamy osobny link.
 15. Nie potrzebuje tych 'debili', wystarczy garstka normalnych osób. Klient będzie zaraz do pobrania z 2 linków, przed startem będzie na niego łatka do pobrania z linku oraz przez patchera.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Posty: 0
Tematy: 0
Użytkowników: 0