Skocz do zawartości

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Need For Speed World

MPC Racing Team to elitarna grupa kierowców społeczności MPC Forum. Została ona założona 18.02.2013r. z inicjatyw SSKORRPION i BENQ10R.

Klan cechują aktywni ściganci, rywalizujący między sobą m.in. w tzw. "Black Liście". Pojedynki nadają fabułę, lecz nie tylko to się liczy.

Najważniejsza jest atmosfera i dobra zabawa, której można doświadczyć na każdym kroku.

Doskonałym tego przykładem są planowane na cały tydzień zabawy i konkursy zwieńczone weekendowym zlotem kierowców.

Nie może też zabraknąć niezapomnianych rozmów na TeamSpeak w których to podejmujemy decyzje związane z klanem.

134301411828053291096.png

Rekrutacja: OTWARTA

Podania można składać TUTAJ.
Jak napisać aplikacje? KLIK.

Subfora

Need For Speed World - Pomoc w wyborze aut i dobieraniu części

Nie możesz zdecydować, które auto kupić? Nie wiesz, jaki setup części zastosować? To jest dział dla Ciebie!

• 1612 tematy
  • 10743 Odpowiedzi
[Auto] Jaguar XKR vs Lexus LFA - ostatnich postów przez ProZiomek1337

Need For Speed World - Hacki, boty, trainery

Zbiór cheatów do N4S World

• 140 tematy
  • 8329 Odpowiedzi
Trainer do NFS World - ostatnich postów przez TakiSobie1337

Need For Speed World - Poradniki

• 46 tematy
  • 1016 Odpowiedzi
Darmowe miejsca na auta w g... - ostatnich postów przez TheVolume

Need For Speed World - Media i malowania aut

Otwórz swoją własną galerię, umieszczaj tam zrzuty ekranu oraz nagrania ze świata gry, wysyłaj klipy z emocjonujących pościgów, ucieczek i wyścigów - pokaż jak robią to prawdziwi kierowcy!

• 102 tematy
  • 665 Odpowiedzi
Pamiątki z Nfs World - ostatnich postów przez alfatriks123

Temat Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście

• Proszę się zalogować aby dodać temat

Najnowsze tematy

Trainer by GamerZ v25
Jak używać: 1. Uruchom grę.2. Uruchom trainer.3. Wybierz interesującą Cię funkcję....
TheVolume (12 paź 2014 22:45)
[Auto] Jaguar XKR vs Lexus LFA
Witam, który samochód jest lepszy: Jaguar XKR czy Lexus LFA?
Jakub131a (28 kwi 2015 16:08)
[Auto] Które z przywróconych z okazji 1 maja wybrać?
Siema, nie wiedziałem, że jeszcze zrobię podobny temat. Do dilera dodano 'nowe' autka z...
MisterMatiek (01 maj 2015 16:16)
[Auto] Najlepsze za IGC
Witam. Bardzo dlugo nie grałem w nfs word'a lecz dojdę do sedna. Jakie jest najlepsze a...
Dziabal (29 kwi 2015 12:51)
Pamiątki z Nfs World
Niedługo zamkną serwery więc postanowiłem wstawić kilka aut z mojego garażu.  Spoi...
przemek030699 (19 kwi 2015 18:18)
Moje Perełki z Worlda
Hej. Jako iż gra w krótkim czasie zostanie wyłączona, postanowiłem opublikować zawartoś...
Pitagoras333 (19 kwi 2015 22:33)
Darmowe miejsca na auta w garażu
Witam. Trick istnieje już od jakiegoś czasu więc trzeba korzystac p...
Roiccrx (26 wrz 2013 12:38)
DriftTrainer v1594
DriftTrainer v1594 Cheat nie jest mój! Ja go tylko udostępniam! *Juggernaut (Traff...
AdrenalinaPL (21 maj 2014 16:42)

Najpopularniejsze tematy

Trainer by GamerZ v25
Jak używać: 1. Uruchom grę.2. Uruchom trainer.3. Wybierz interesującą Cię funkcję....
TheVolume (12 paź 2014 22:45)